Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dunaújvárosi kórház szülészete - tapasztalatok? fórum

Dunaújvárosi kórház szülészete - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1439. evelyn36 (válaszként erre: 1437. - Muncika)
2013. jan. 10. 05:11

Szia! Köszönöm szépen! Jövőhéten megkapom

az első laboreredményeket és felkeresem.Jó egészséget neked, nektek!:-)

1438. lillka (válaszként erre: 1437. - Muncika)
2013. jan. 10. 02:37
Szia!A fehér sztk-ba hol rendel a Baráth doki?Esetleg hüvelyi uh-ról tudnál árat írni?Még egy kérdés,ahol rendel az jól felszerelt,úgyértem,hogy modernebb ultrahang van?Köszi.
1437. Muncika (válaszként erre: 1433. - Evelyn36)
2013. jan. 7. 11:12
Szia! Én a Baráth doktor úrhoz járok, most vagyok 39 hetes kismama. A Fehér SZTK-ban van a magánrendelése hétfő és szerda délután fél 4- 5ig. Árak a terhesgondozáson: Első alkalom 8000 Ft, utána két hetente kell menni, és minden 2. alkalomkor 4000 Ft.
1436. RenkaLány (válaszként erre: 1435. - Evelyn36)
2013. jan. 4. 11:46
Sajnos róla nem tudok semmit. :(
1435. evelyn36 (válaszként erre: 1434. - RenkaLány)
2013. jan. 4. 09:04

Köszönöm szépen az infót! Én is jókat hallottam a Barna doktorról, és utána is fogok járni.A Baráth

doktorról nem tudsz véletlenül hasonló információt?

1434. RenkaLány (válaszként erre: 1433. - Evelyn36)
2013. jan. 4. 08:52

szia szerintem telefonon biztos adnak információt az aktuális díjakról.


Ismerősöm tavasszal szült nála, nagyon meg volt elégedve vele.

Íme az elérhetősége:

Barna András magánrendelése a Kohász utca 2 fszt. 1. (ha szembe állsz a Lidl-vel akkor bal oldalon az első lépcsőház! Időpontot a 06-30/ 342-70-07-es számon tudsz kérni. Keddenként rendel 16-18 óra között.


Bízom benne hogy azért tudtam valamit segíteni. :)

1433. evelyn36
2013. jan. 3. 10:08
Sziasztok! 7 hetes kismama vagyok.Tudna valaki segíteni? A Baráth doktor magánrendelésének árai érdekelnénekOlvastam itt a fórumon tavalyi beírást erről, vajon az még most is áll? Elégtapasztalatlan vagyok, első baba lesz és ő nekem nagyon szimpatikus, viszont anyagilag annyira nem állunk jól...Légyszi aki tud valamit segítsen! Köszönöm!
1432. kozmami (válaszként erre: 1428. - Shaun)
2013. jan. 3. 00:15

Nála szültem, állítólag én voltam az első éles szülése. Maradjunk annyiban, hogy nem volt szerencsénk egymással. :)

Én nem tágultam, ő meg nagyon kezdő volt...varrást nem vállalta (sajnos én kénytelen voltam). :)


Amúgy tényleg végtelenül kedves pasi, de akkor még ez volt minden eőnye. Ez majd' 2,5 éve volt, úgyhogy gondolom azóta már nagyobb tapasztalata van. Mindenestre a kistesót nem bíztam a véletlenre és fogadtam orvost. De nem akarom bántani, senki nem tudással születik, én meg rosszkor voltam rossz helyen. :)


Engem érdekelne mások véleménye is, ha már így szóba került.

1431. Shaun (válaszként erre: 1429. - Szombatne)
2012. dec. 20. 10:29
Miért kaptam jelet? Nem vagyok tisztában ezeknek a jelentésével :)
1430. Shaun (válaszként erre: 1429. - Szombatne)
2012. dec. 18. 10:06
Igen, engem is emberileg fogott meg, a többi olyan pokróc :(
1429. szombatne (válaszként erre: 1428. - Shaun)
2012. dec. 17. 22:19

Mindenki nagy ívben kerüli azt hallottam! Mint ember nagyon rendes. De szakmailag.....

Ezt hallottam!

1428. Shaun
2012. dec. 16. 13:05

Üdv!


A Sárközi doktorról valaki valamit?

Tapasztalatok, rendelési helye stb...

1427. bjonda
2012. nov. 19. 20:14
Sziasztok köszönöm nektek a válaszokat.Szerdán fekszem be és kapok OTT-t.De jó lenne ha megindulna,mér nagyon várom,hogy megszülessen a kislányom:)))
1426. evelin80 (válaszként erre: 1424. - Bjonda)
2012. nov. 19. 13:33
Szia!én úgy tudom max.2 hetet várnak ,ha minden rendben van.Közben 2 naponta oxytocin terhelés,Uh,nst, Magzatvíz nézés.De ezek a vizsgálatok azért vannak,hogy tudják odabent minden rendben van-e.ami azért szerintem egy kismamának is megnyugtató.Plusz bent kell lenni a kórházban
1425. szombatne (válaszként erre: 1424. - Bjonda)
2012. nov. 19. 11:02

Szia.

Várnak max egy hetet,de ketnaponta OTT (oxitocin terhelés).

1424. bjonda
2012. nov. 19. 07:37
Sziasztok!Szeretném kérni a segítségetket,én holnapra vagyok kiírva és azt szeretném kérdezni,hogy ha addig nem indul be a szülésem akkor itt a városi kórházban adnak indíttó infuziót vagy várnak pár napot????
2012. nov. 14. 07:29

Hat en nekem sajna nem volt kerdes hogy fogadok e dokit vagy nem muvel ikreket varok, es igy valoszinu szulesznore se lesz szukseg, pedig jobban orulnek a termeszetes szulesnek:(

Mjd emg kiderul addigra remelem befordulnak a babak mert egyenlore hatantba van mindketto...

1422. evelin80
2012. nov. 12. 12:11

Sziasztok!

Én is Dunaújvárosban szültem mindkét gyerkőcőmet.Az elsőnél csak fogadott orvosom volt.Aki terhesgondozás alatt kedves,bájos és humoros volt velem mindig.Szakmailag pedig teljesen elégedett voltam vele, a környezetemben mindenki Őt ajánlotta ezért választottam.A szülésem délutén kezdődőtt fájásokkal,nem rohantunk rögtön a kórházba,vártunk ahogy kell és figyeltük otthon az órát,hogy rendszeresek és erősek legyenek.Este 22 óra körül értünk be,akkor már 3-4 percesek voltak.Az ügyeletes szülésznő vizsgált meg,aki végig nagyon kedves,barátságos volt és vigyázott ránk,pedig az egész éjszakáját végig dolgozta.Tanácsaival sokat segített,mosolyával bátorított.Mindvégig biztonságban éreztem magam annak ellenére,hogy a fogadott orvosom épp csak a szülésre esett be,pedig szóltak neki,hogy beindult a szülésem.Ez miatt csalódtam benne.Bár miután odaért "bájolgott"kedvesen.Akkor döntöttem úgy,hogy a köv.szülésemnél csak szülésznőm lesz.Viszont akkor meg mér bevezették azt,hogy csak akkor fogadhatsz szülésznőt,ha orvosod is van.Ezt egy kicsit igazságtalannak éreztem.De biztos ennek is megvan az oka.Orvost váltottam,mert úgy gondoltam,hogy több odafigyelést szeretnék életem egyik legnehezebb,de legszebb napján.A második babámat Dr.Barna Andrásnál szültem,vele teljesen elégedett voltam,ott volt,figyelt ránk.A szülésznőt,Szőke Krisztinát viszont a másodiknál megkértem,hogy Ő legyen velem végig.És nem csalódtam benne!Csak ajánlani tudom mindkettőjüket!

1421. Shaun
2012. nov. 11. 20:53

Helló!


Lehetne olyan tapasztalatot is hallani, amikor nem tömitek az orvost?

Nekem is lesz dolgom hó végén a nőgyógyászaton, de eszemben sincs azon agyalni, hogy mennyit adjak. Nekik ez a dolguk, én sem kapok plusz pénzt.

Szóval tarifa nélkül milyenek az orvosok?

1420. szombatne (válaszként erre: 1419. - Veroniccca001)
2012. nov. 11. 19:42

Ha màr megvan hogy kit szeretnél megfogadni akkor bemèsz a szülőszobára és név szerint őt keresed. Megbeszélték mindent es megadja a számát amin hivhatod ha bármi kerdesed van vagy ha mész szülni akkor is neked kell ertesitened.


A dokim a Kapus István dr.

1419. veroniccca001 (válaszként erre: 1418. - Szombatne)
2012. nov. 10. 09:16
Köszi az infót, ezt nagyon jó, hogy írtad! És hogy működik? Elkérem a szülésznő számát valakitől és felhívom, egyeztetek vele időpontot? És megkérdezhetem, ki a fogadott dokid?
1418. szombatne (válaszként erre: 1414. - Babus83)
2012. nov. 9. 23:05

Én két éve a Kozma Bettinél szültem akkor nem volt fogadott szülésznőm,ő volt ügyeletes.

Most 37 hetes kismama vagyok és megint A Bettinél fogok szülni. Most megkértem legyen a szülésznőm.

A 36. Hétig lehet megfogadni szülésznőt,ha addig nem teszed utána már nem lehet.

Es csak akkor lehet fogadott sz.nőd ha van fogadott dokid.


Én is 4D-re a genesisbe jártam. Nagyon meg vagyok velük elégedve. Mindkét terhességemnél 3-3szor voltam. Mindig a kötelező UH-nál mentem. 12,18,30. héten.

1417. Trinitas (válaszként erre: 1413. - Veroniccca001)
2012. nov. 9. 11:46
Szerintem 20-30 hét között érdemes menni, előtte ne annyira húsos a pofikájuk,a nemük sem olyan egyértelmű.. utána meg már alig látszik valami a gyerekből, szóval tökéletes időben vagy a mozizáshoz.
1416. Victoria0225 (válaszként erre: 1415. - Veroniccca001)
2012. nov. 8. 18:52

én a Kozma Bettiről és az Antal Zsuzsáról hallottam:)

nekem mamám csecsemőápoló volt és ő az Antal Zsuzsát mondta:)

1415. veroniccca001 (válaszként erre: 1414. - Babus83)
2012. nov. 8. 14:23

Én úgy néz ki jövő hétvégén megyek a 4D Genesisbe Pestre, akkor leszek pont 27. hetes, majd leírom a tapasztalatokat!

Én járok szülés felkészítő tanfolyamra, ott azt mondták, hogy be kell menni a kórházba, és ha ott úgy látják, hogy itt az ideje, akkor hívják az ügyeletest vagy a fogadott orvosodat. Persze, kérdezd meg a dokidat, hogy melyik szülésznőt ajánlja, egy lány a tanfolyamról pont most szült meg (egy hete) a Baráth-nál, és neki is ajánlott szülésznőt! Nekem egyébként a következőket ajánlották: Kozma Betti, Antal Zsuzsa, Liber Ildikó.

1414. Babus83
2012. nov. 8. 11:27

Mi nem Dunaújvárosiak vagyunk, kb. 30kmre lakunk, úgyhogy lehet akkor pestre, vagy Kecskemétre megyünk 4Dre. Mi is csak egyszer tervezünk menni, én úgy gondoltam, hogy majd 26-27 hetes korban szeretnék menni, akkor még nagyjából "egyben" látszik a baba és elvileg már husisabb. De van aki 30. hét körül megy, vagy később, kinek mi a fontosabb. Természetesen későbbi időpontban már nagyon cuki pofijuk van, el tudod képzelni milyen lesz mikor megszületik! :)


Szerintem a doki váltáshoz nincs még késő a 6. hónap, csak kérdés hogy az új választott dokid fogad-e, de vajon miért ne tenné.


Szülésznő... na ezen én is gondolkoztam már. Első babás anyuka vagyok, teljesen tudatlan, de azt hallottam, olvastam, hogy a szülésznő nagyon fontos, ő van veled legtöbbet. Én amint írtam Bartáh dokihoz járok, igaz még nem fixáltam le vele, hogy számíthatok-e rá szülésnél, csak terhesgondozásra járok hozzá. De majd legközelebb rákérdezek, hogy szülhetek-e nála, habár ha már hozzá járok akkor lehet természetesnek veszi, vagy nem! :) Szóval azt akartam ebből kihozni, hogy szerintetek megkérdezzem a dokimat, hogy tud-e ajánlani szülésznőt? Vagy ti tudtok? Hogy működik ez az egész? Ha megyek szülni akkor hívhatom a szülésznőmet, orvosomat hogy jöjjön mert dolga lesz? Na meg hogy lehet felvenni a kapcsolatot a szülésznőkkel? Csak mert ugyebár velük úgy nem találkozunk... Itt Dunaújvárosban valaki végigvezet/bemutatja a szülészetet, vagy a szülésfelkészítőn van ilyen?

2012. nov. 8. 10:31

Sziasztok! Én is a Genesis-t néztem ki Pesten a 4D UH-ra, arról jókat mondanak. A városit én is hanyagolom, még vissza sem hívtak, na és az ár Pesten se több! (csak hát ugye a benzin...)

Én most vagyok 25. hetes, szerintetek hanyadik héten érdemes menni? (csak egyszer tervezzük, hogy elmegyünk).

Még egy kérdés, szerintetek meddig lehet dokit fogadni, vagy dokit váltani? Nagyon agyalok hogy átmegyek máshova a Medvétől, de nem tudom hogy ez mennyire lehetséges így a 6. hónapban.

Ja igen, tök rossz, hogy ha nem fogadsz dokit, akkor szülésznőt se lehet... :( pedig már ilyen terveim voltak.

1412. Victoria0225 (válaszként erre: 1410. - Babus83)
2012. nov. 7. 14:19
én pesten voltam a cleopatra medical centerbe:) nekem bejött 2-szer is voltam)
1411. Trinitas (válaszként erre: 1410. - Babus83)
2012. nov. 7. 10:24

Eleve a honlapra ki van írva, hogy ők nem babamoziznak mert az szerintük káros a magzatra szóval kb 10 perc vizsgálatra lehet számítani az eü házban.. Anno a zöld sztk-ban úgy tudom csináltak 4D-t de ott is voltak kritériumok és nagyon rossz minőségű volt a gép... nem tudom azóta hova került ez a szolgáltatás vagy egyáltalán van-e még.


Fehérvár passz, egyik ismim volt valahol ott de nem tetszett neki, az sem volt egy csúcsgép és pici régi tv-n nézhették a babát.. Azóta lehet már nem így van meg talán több helyen is van ott..


..a közelben van Érden a Korall házban, de az sem túl hosszú, doki csinálja, viszont kedves, azért közel sem olyan mint egy kórházi uh.


Én a g*nesist ajánlom ha babamoziról van szó, ők nagyon jók! Az BP. De közelebb van a Savoya parkos, csak ott nekem a lányomra kijelentették, hogy fiú :))

.. viszont azóta már biztos edződött a szonográfus :D

1410. Babus83 (válaszként erre: 1409. - Victoria0225)
2012. nov. 7. 10:13

Köszi a válaszokat! Akkor nem lesz lelkiismeret furdalásom ha nem kap "túl sok tiszteletdíjat" a doki! :)


Na a 4D-ről én sem hallottam túl sok jót, csak azt hittem máshová is lehet menni. Akkor inkább másik településen kutakodok! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook