Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Drága Mama fórum

Drága Mama (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Drága Mama

1 2
2012. jún. 18. 16:27

Nem, tényleg nem kell mindenben egyeznünk a másikkal. DE az alapvető gondolkodásban, értékrendben nagyon is és kell hogy legyen ezen kívül legalább egy olyan dolog, ami közös (érdeklődés, hobbi, vagy akár munkaterület), máskülönben nincs kapcsolódás, előbb-utóbb meghal a kapcsolat.

Ha nincs közös értékrend, akkor nem tudják becsülni egymást, felnézni a másikra és a rózsaszín köd szétfoszlása után megutálják egymást. Ha meg nincs közös tevékenység, vagy érdeklődés, akkor meg közös élmények és tapasztalatok nem lesznek, amik erősítenék az együttlétet, hiába gondolkodik ugyanúgy a két ember bármiről.

Olyan amúgy nincs, hogy mindenben ismerni a párunkat. Magunkat is lehetetlenség teljesen kiismerni, vagy legalábbis nem könnyű, akkor egy másik embert?

29. Csipkerózsika (válaszként erre: 27. - A14deb9047)
2012. jún. 18. 16:21
Rendes volt tőle... :D
28. Csipkerózsika (válaszként erre: 21. - 9f86e86d50)
2012. jún. 18. 16:19

Az biztos, hogy a jó modor, a megnyerő stílus vonzó lehet és elég ritka sajnos a mai világban. De azért, ha egy férfi érzelmileg nem jut el odáig ennyi idős korára, hogy a randijain függetleníteni tudja magát az anyjától, akkor szerintem reménytelen, mert valószínűleg érzelmileg abszolút gyerek. Főleg ha azt nézem, hogy az anyukája véleményére kíváncsi a jelöltről...

A kedves mama tán' a nászéjszakán is tartani kívánná a gyertyát?

Pffffff. Ez nagggyon gáz.

2012. jún. 18. 15:08

Van ettől sokkal kényelmetlenebb szituáció is...

Utazási irodában dolgoztam, ahová bejött anya és lánya (aki akkor már szakorvos volt és férjezett), hogy kérnek egy háromágyas fizetővendéglátós szobát vidéken... (Lényegében anya a lányával és annak férjével szeretett volna egy szobában aludni.) A kolléganő ismerte őket, és másnap nagy sajnálkozással közölte, hogy csak egy kétágyas és másik házban csak egy egyágyas szobát tudott szerezni... :D

2012. jún. 18. 14:54

de durva....

és van ilyen!!!!!!

pfff...

2012. jún. 18. 14:42
Sírva röhögök :DDD
24. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Gabci68)
2012. jún. 18. 13:32

Szia! Szenzációsan jó a cikked! Szerintem bármelyik női magazinban is rendesen megállná a helyét!

Bocsi, de először: nagyon is megértelek, mint ennek a pályának részese, másodszor: nagyon jót derültem a csattanón!:)))) Hát, nem semmi egy pasi lehetett! Az ilyenek, ha a Drága Mama 80 éves, ő meg 60 éves, akkor is "anyucika kicsi fia" marad!:)

Húh! Sajnálni tudom az ilyen akarat nélküli embereket. A Drága Mama pedig biztosan nagyon elégedett, hogy ilyen "jólnevelt" gyereke van!

Az ilyenek szinte energiavámpír módjára alakítanak ki szimbiózist a saját gyerekükkel.

Gratulálok a cikkedhez! Igazán eredeti és jó!:)

2012. jún. 18. 13:16

Kellemes hangulatú az írásod, bár mögötte ott rejtőzik a rögös út, ami bizony néha nagyon hosszúra sikeredik.

Sok sikert és mielőbbi boldogságot kívánok!

2012. jún. 18. 13:07

Hahaha ez jó! :D

Azért én lehet, hogy összeszűrtem volna a levet a kedves mamával. :P

2012. jún. 18. 13:01

Azért mégiscsak érdekes, ha ez egy igaz történet, és valóban minden klassz volt. Úriember, előzékenység, jó társaság, csibészség, sármosság..

kor azt mondom talán megérte volna nem feladni. De ha ez egy fiktív vígjátékba illő elem, akkor is kacagtató.

Nem biztos, hogy anyámasszony katonája, talán csak sok dolgot nem ismer, és lehet "felszabadulva" kitágult tudattal később megköszönné Neked, hogy felnyitottad a szemét.

A szitu kényelmetlen volt, de nem lett volna okod szégyenkezni. Mindenki az egyszerűbbet keresi akivel nincs probléma, viszont valami mindig lesz. Ez egy izgalmasabb kihívás lehetett volna.:)

2012. jún. 18. 12:57
Azt hittem, nős lesz, de ez még jobb :D nagyon vicces, köszönöm az írásodat, feldobott nagyon!
2012. jún. 18. 12:38
Most egy jót röhögtem,pedig ma nem vagyok vicces hangulatban!!Szegény mama meg ott ült a kocsisban,míg Ti kajáltatok.......Hát mondjátok,nem minden nő álma egy ilyen anyós?
2012. jún. 18. 12:31

Amúgy a cikk vicces:)

Sztem nem gondolják a ffiak,hogy a nők szexpartnert keresnek golyvást,bármely életkorban,hanem ŐK,a ffiak talán nagyobb része keres azt,és így a saját céljaik felől közelítik meg a kérdést(ahogy jó esetben a nők is..)

2012. jún. 18. 12:29

Való igaz,hogy a nők bedőlÜNK annak,ha egy férfi érti a gondolatainkat,pláne,ha azt mondja,hasonlóak a terveik a miénkhez.

Az meg valóság,hogy lehet mindez a szöveg őszinte a férfitől,csak épp arra nem képes,hogy megvalósítsa.Nemcsak ffi,nő is.Ez viszont már csak jócskán közben derül ki,mikor éles a helyzet,és tenni kéne dolgokat.

Szeretni úgy is lehet,ha nem minden dolga érdekel a másiknak,viszont jó kapcsolatot fenntartani így: sokkal nehezebb.

2012. jún. 18. 12:29
Hát ez k.va jó!! :))))) Még jó, hogy a legelején kiderült, mielőtt teljesen belehabarodtál volna a pasiba. Mert az a 40 körüli pasi, aki az első randijára elviszi a mamát, hát az nem normális, annak a mamánál kell maradni és kész.
2012. jún. 18. 12:20

Tetszett a cikk!

Ez nagyon komoly lehetett.:)

14. globus
2012. jún. 18. 11:24
Nem vagyok biztos benne, hogy az ilyen mamát könnyű leépíteni. Valamilyen furmányos módszerrel mindig be tud furakodni a családi harmóniába :(
2012. jún. 18. 11:21

:)))) szuper!!! én is gondolkoztam sokáig, hogy papírra vetem netes randizásaimat, tuti, hogy nagyobb durranás lett volna, mint az Állítsátok meg Terézanyut!


Én gondoltam, hogy valami ilyen lesz a vége, csak én telefonra gondoltam, és nem személyes tájékoztatásra!:)))


Húúúú nem semmi eset volt, de én durvábbakat is átéltem. Jah, és az első bekezdésedre reagálva. Nemcsak a negyven feletti nőkre hiszik azt, hogy szexpartnert keres, a húszasokra, harmincasokra, ötvenesekre... mert aki neten keres, az biztos csak szexet keres - valahogy ez van a férfiak fejében (tisztelet a kivételnek, én találkoztam eggyel, azóta a Kislányom apukája, és még a környezetemben egykét netes ismerkedés szintén végződött házassággal, csak baromira sokat kell érte randizni).

2012. jún. 18. 11:15
..azt hittem vesebeteg szegény :))
2012. jún. 18. 11:10

Nem is vagy te olyan elveseztt nő,mint ahogy az előző cikked alapján lejött.

Azért nem hiszem,hogy csak ilyen anyámasszonykatonája típusú férfi akadt az utadba.

Valami oknak lenni kell,amiért nem sikerült még tartós kapcsolat.Abban igaza van a többieknek,hogy saját magadat kell ismerned ahhoz,hogy rájöjj az okokra,az esetleges hibákra.És ezután lehet váltotatni.Nem ismerünk téged,ezért nem is lehet objektív véleményt formálni.

2012. jún. 18. 10:40
Igazából nem tudtam, mi is lesz a vége, de erre nem számítottam. :D
2012. jún. 18. 10:28
A nők közül sem könnyű sajnos. Az éremnek két oldala van. De valóban humoros, keserédes kis írás ez. Engem is az fogott meg leginkább, hogy az ember már nevet, mert mást nem tehet, és örül hogy nincs egyedül a valódi értékek keresésében.
2012. jún. 18. 10:20

Ez a cikk hatalmas vagy megtörtént vagy nem..bódulat komolyan:-)))


A férfiak közül megtalálni a mai világban azt akinek érdemes szülni érdemes vele foglalkozni nem egyszerű.

Valóban nagy az állatkert szerintem is.


A cikk nagyon megnevetetett..hatalmas volt az érdemérmet is megkapta tőlem a Gabika ezúton is köszi az élményt és amennyiben így volt akkor kitartást kívánok neked és járj nyitott szemmel hátha úgy hamarabb menni fog az ismerkedés mint így.

Sok boldogságot kívánok neked és én is bízok benne, hogy a mama még jól van:-DDDD

2012. jún. 18. 09:54

Rosszabbul is végződhetett volna...

Mivel szimpatikus voltál, így lehet folytatása a mókás történetnek :)

2012. jún. 18. 09:52
Nem semmi történet...nagyon kellemetlen lehetett,de nem szabad feladni.Sok békát meg kell csókolni ahhoz,hogy méltók legyünk a herceg csókjára.:) Egyébként ez a sztori az izgalmamat tovább fokozta,mert a barátom hétvégén mutat be a szüleinek.Eddig is féltem a fiús anyukáktól,de most még inkább.:))) (talán rosszabbak mint a lányos apukák?!) (remélem nem :)))))
2012. jún. 18. 09:43
Szegény! Én is a neten találtam meg a párom. Igaz jó néhány pocsék és még pocsékabb találkozó után. Türelem.
2012. jún. 18. 09:34
Na ezt -fiús anyaként-sohasem értettem!!Az én fiam szabadon választott,nekem csak az a fontos hogy boldog,boldogok legyenek együtt!Ennek köszönhetem hogy most van még egy lányom!
2012. jún. 18. 09:18
Hát mit mondjak, nem semmi a pasas.Ilyenekből lesznek az agglegények, mert mire a kedves mama meghal, akkor már ők is aggastyánok lesznek.
2012. jún. 18. 09:16

Aranyos!:) Mindenesetre sajnos ilyen és ehhez hasonló "kalandokon" kell átvergődni az érdemesért. Hidd el van. Én is hasonlóan próbálkozom mint Te, csak a másik nemből. Az életben sehol sem egyszerű,de a lehetőséget meg kell ragadni.

Kellemes hangulatú volt az iromány. Csak egy ilyen kaland volt?

2012. jún. 18. 09:08
Egy elképzelt társkeresős randi. Az ismerkedés a neten történt, aztán a főhősnő valóságban is találkozik a kiszemelt hímneművel. Kellemes estének indul, de aztán jönnek a meglepetések!
Érdekesek egyébként ezek a társkereső oldalak. Vannak tapasztalataim - főként negatívak. Vajon miért gondolja a legtöbb férfi, hogy egy negyven feletti nő már csak szexpartnert keres?!

Ugrás a teljes írásra: Drága Mama
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook