Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Viczián Csaba plasztikai sebésszel van valakinek személyes tapasztalata? fórum

Dr Viczián Csaba plasztikai sebésszel van valakinek személyes tapasztalata? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Rawin (válaszként erre: 6. - Rawin)
2017. jan. 11. 13:32
u.i: a lány másnap jobban lett, megmutatta nekem a hasát, és tényleg szép lett!
2017. jan. 11. 13:27

Engem nem ő műtött, de a szobatársamat igen. A hölgy zsírleszíváson+hasplasztikai nagyműtéten volt. A lány Bp-ről csak miatta lejött Szegedre, mert a testvérét és a barátnőjét is Viczián operálta, és nagyon meg voltak vele elégedve /vágás, heg, szakmaiság, hozzáállás stb/ .

A hölgy éjszaka rosszul lett, nagyon nehezen viselte a műtétet, folyamatosan hányt és ment a hasa /friss hasi műtétnél ez nem túl szerencsés/, ezért Viczián Csaba külön bejött hozzá éjszaka (felkelt, felöltözött és beautózott a klinikára), kb hajnal fél 1 körül, hogy ránézzen, ellenőrizze, hogy minden rendben van, és átkötözze.

Én olyat korábban még nem láttam, hogy egy orvos hajnalban bejön egy pácienséhez, mert ezeken a helyeken rutinos intenzív terápiás szakemberek vigyáznak az operáltakra.

5. Spte
2017. jan. 11. 07:38
Igen, Ő maga korrekt, szimpatikus, megnyugtató. A munkája eredményét éppen tegnap láttam először, nagyon szép lett. Kb. Másfél hónapot vártam, de közötte voltak az ünnepek is - akkor nem dolgoztak. Nem voltak különleges igényeim, természetes formájú ciciket kértem és tulajdonképpen rábíztam magam. Nem csalódtam.
2017. jan. 10. 10:34
Mellnagyobbítás!Meg vagytok vele elégedve?Mennyit kell várni a műtétre?És mire szamíthatok nálla?
2017. jan. 9. 16:19
Engem is műtött, de már régebben.
2. Spte (válaszként erre: 1. - Beli_benz)
2017. jan. 9. 11:37
Szia, engem most műtött 4-én Szegeden. Mi érdekel?
2017. jan. 9. 09:51
Dr Viczián Csaba plasztikai sebésszel van valakinek személyes tapasztalata?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook