Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Varga Kornél kismamái fórum

Dr. Varga Kornél kismamái (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1402. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1398. - Kdra)
2014. júl. 15. 19:48

Szia!

Köszi a jókívánságokat! Nektek is minden szép és jót kívánok! :)

1401. Bolzee (válaszként erre: 1400. - Kdra)
2014. júl. 14. 08:58

Ok, semmi gond!

Ti is vigyázzatok és néha azért számolj be róla, hogy mi a helyzet Veletek!:-)

1400. kdra (válaszként erre: 1399. - Bolzee)
2014. júl. 14. 06:40
Persze hogy nem, ne haragudj, nem úgy értettem, inkább csak amolyan "vigyázzatok magatokra, legyetek jók és egészségesek" jókívánságnak szántam volna, de igazad van, így visszaolvasva tényleg nem jól jött ki!
1399. Bolzee (válaszként erre: 1397. - Kdra)
2014. júl. 13. 21:28
Nem a vigyázáson vagy nem vigyázáson múlott egyik eset sem, ez csak szerencse kérdése...nem gondolom, hogy azért történt volna, mert nem vigyázok Rá!
1398. kdra
2014. júl. 12. 21:40

Még annyit akartam Lányok, az előbb (csak szólított a "főnököm"), hogy én most elbúcsúzok tőletek ezen a fórumon, mert az én "ügyeim" már nem ide vágnak. Már nem vagyok kismami és a tervek szerint már nem is leszek, valamint jó esetben innentől Kornél dokihoz is már csak évente egyszer megyek, így naprakész, hasznos infókkal sem tudok már senkinek a segítségére lenni.

Ennek ellenére időnként még nagy érdeklődéssel megnézem, ki hol tart a siker felé vezető úton, de ahogy a terhességem előtt tettem, ismét már csak passzív üzemmódban olvaslak Titeket.

Mindenkinek minden jót kívánok, mielőbbi babázást és minden egyéb szépet és jót.

Sziasztok!

1397. kdra (válaszként erre: 1382. - Bolzee)
2014. júl. 12. 20:01

Vigyázz erre a Dávid babára, most már reméljük az elkövetkezendő 30 évre letudtátok a kórház látogatást!

A szopis projekt becsődölését már megemésztettem, akkor nagyon megviselt, két napig bőgtem, mint a záporeső, de így visszanézve végig kínlódás volt az a 8 hét. Valamiért nekünk kettőnknek ez sosem ment túl jól. Mióta túltettük magunkat rajta (ő is és én is) azóta - az az igazság - sokkal kiegyensúlyozottabbak vagyunk mindketten. Meg lehet ezért kövezni, de az a helyzet, hogy nekünk így jobb. Én értem, hogy az anyatej a természetes táplálék és a legjobb a babának, és szoptatnék is még mindig, ha tudnék, de ez most így alakult. És azóta köszönjük, jobban vagyunk :)

A széklet téma engem is aggasztott a tápszerre való áttérés elején, de már megszoktam, hogy nem úgy működik, mint az anyatejes. És lévén nálunk a szopi alatt naponta kb. 12-szer volt produktum, amit most tápszerre kell költeni, azt megspóroljuk a pelenkán, meg a popsitörlőn :)

Majd hamarosan kezdjük az őszibarackot, már nagyon várom az első reakciókat.

Nálunk egyenlőre ennyi.


Lányok, akinek már sikerült, annak nagy puszi, aki még előtte áll, annak pedig kitartást kívánok, jönni fog a minimanó!

1396. kdra (válaszként erre: 1392. - Journalist)
2014. júl. 12. 19:50

Nagyon örülök nektek!

Puszi!

1395. Waniii (válaszként erre: 1392. - Journalist)
2014. júl. 11. 18:24
Szívből gratulálok! :)
1394. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1392. - Journalist)
2014. júl. 10. 21:28
Atya ég!!! Csodás hír! :D Gratulálok nagyon sok szeretettel!!! <3 Megérdemlitek Őket!
1393. Bolzee
2014. júl. 10. 17:34
GRATULÁLOOOOKKK!!!!!!
2014. júl. 10. 15:16
Itt vagyok, csak nem rég értünk haza! Kettő petezsák van, mindkettő jó helyen! 21-én kell mennem újra, akkor derül ki, hogy vannak-e benne babák, akkor már szívhangok is lesznek, ha minden igaz. Szóval kétpetéjű ikreket várok... :)
1391. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1388. - Journalist)
2014. júl. 10. 14:25
Egész nap rád gondoltam... Mi újsááág? :)
1390. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1388. - Journalist)
2014. júl. 5. 22:48

Nálam semmi, de ez most nem is olyan nagy baj, mert nem sokára ház átalakítunk, ki is kell költöznünk majd... :) Jajj, de várom. :)

IR és PCOS diétát kezdtem el, jövő héten megyek endo dokihoz Pestre, aztán majd meglátjuk...

Addig pedig próbálok örülni a nyárnak és az élet apró örömeinek. :) Eddig egész jól ment. :)

1389. Bolzee (válaszként erre: 1386. - Journalist)
2014. júl. 5. 21:33
Jujjj de jó!!! Remélem csütörtökön megmutatja magát a kis Drága!! Biztos nagyon izgatottak vagytok, még én is az vagyok, pedig én csak "szurkoló" vagyok!:)Nagyon várom a csütörtöki bejelentkezésed!
2014. júl. 4. 21:39
Mindenképpen) Nálad van valami fejlemény?
1387. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1386. - Journalist)
2014. júl. 4. 21:29

Sziaaa!


Fog mutatkozni! Annyian gondolunk Rátok, hogy ennyi + energia nem veszhet kárba. ;)

Én továbbra is drukkolok és gondolok Rád. Kitartást és jelentkezz csütörtökön! :)

2014. júl. 4. 20:43

Sziasztok!


Voltam ma uh-n, nem látott semmit a doki, elküldött még egy tesztre a laborba, az "nagyon +" lett, ahogy ők fogalmaztak, aztán vissza kellett mennem a rendelőbe, ahol mondta a doki, hogy közben számolgatott, és lehet, hogy korán nézték meg, mert lombikosoknál úgy számolják, hogy a leszívás napján két hetes a terhesség, és így én hétfőn leszek öt hetes, tehát beleférhet, hogy nem mutatja még meg magát. Jövő csütörtökön megyünk újra, ha akkor sem látni semmit, akkor vérvétel. De nagyon bízom benne, hogy akkor már öt és fél hetesen azért mutatkozik valami.

1385. Waniii
2014. júl. 3. 12:31

Sziasztok! Rég néztem be hozzátok, és most milyen jó hírekre érkezem. :)

Journalist, nagyon örülök a fejleményeknek, remélem minden oké lesz! Drukkolok nagyon!

Monyóka! Nektek szintúgy! Kíváncsi vagyok mi lesz Pesten?!

Kdra! Megértem, hogy derült égből villámcsapásként ért a tejed elapadása. :( Nekem legalább volt időm "felkészülni" rá, mert szép fokozatosan csökkent a mennyisége, mielőtt "kiürült". Még így is elég érzékenyen érintett a dolog, annak ellenére, hogy a szoptatással rengeteget vesződtünk. De fel a fejjel! Szép súlya van a kis Arninak, szerintem nem lesz itt semmi gond. Remélem a köldöksérve is rendbe jön, és nem lesz szükség semmilyen beavatkozásra!

Nálunk minden rendben van, Zéti úgy nő, mint egy bolondgomba. 17-én már 4 hónapos lesz, ehhez képest fél évesnek nézi, aki nem ismer minket. :) Már nagyon ügyesen hasra fordul, és nemsokára elkezdhetjük a hozzátáplálást is. Kíváncsian várom, hogy reagál majd az ízekre. :)

2014. júl. 2. 15:28
Aranyosak vagytok, köszönöm! Már tűkön ülök, nagyon várom a pénteket, hogy mehessünk :)
1383. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1379. - Journalist)
2014. júl. 2. 15:09

:D:D:D Tudtam-tudtam... ;) Nagyon örülök Nektek! És halkan gratulálok! :)

Majd írj ám, hogy mi újság!

1382. Bolzee (válaszként erre: 1376. - Kdra)
2014. jún. 27. 21:09

Örülök, hogy jól vagytok! Sajnálom, hogy nincs már tejed, nem lehetett ezt egyszerű megélni, de az is jó, hogy legalább eddig tudtad szoptatni, ez is sokat jelenthet! A súlyával biztos nincs gond, ha az orvos nem mondja, szerintem szépen gyarapodik, e miatt ne is idegesítsd magadat! Remélem a köldöksérve idővel rendbe jön és megúsztok mindenféle beavatkozást, jól tetted, hogy leragasztattad, ártani biztosan nem ártasz vele,ha meg használ, annál jobb!

Mi áttértünk a HA-s tápszerről AR-esre, ez kimondottan bukós babáknak van kifejlesztve és beválni látszik, bár a székletét nagyon fogja szegénykémnek, szerencsére Őt ez annyira nem zavarja. (nem úgy mint anyát:)) A súlya már 5400g a kis vasgyúrónak!:)

Megjártuk még egyszer a kórházat, jó két hete Glottis-görcse volt Dávidnak, mivel mindent rendben találtak a folyamatos megfigyelés alatt, így csak 2 éjszakát kellett bent töltenünk, és azóta is minden ok, kopp kopp kopp!!

Hihetetlen látni, hogyan nyílik ki a kis elméjük, meg tudnám zabálni a nap minden percében!:)

1381. Bolzee (válaszként erre: 1379. - Journalist)
2014. jún. 27. 20:45
Jajj de jó!!!!! gratulálok!!! :-DDD
1380. kdra (válaszként erre: 1379. - Journalist)
2014. jún. 27. 20:37
Mindenképp számolj majd be a fejleményekről, szurkolok nagyon!
2014. jún. 27. 20:10
Egyelőre még nem éljük túlzottan bele magunkat, még csak a labor teszt mutatta ki, uh-n még semmi. De a doki szerint nem is kell még lennie. Egy hét múlva ismét uh, akkor talán már látjuk a petezsákot, és kiderül, hogy méhen belül van :)
1378. kdra (válaszként erre: 1377. - Journalist)
2014. jún. 27. 19:42
Jajjjjj de jó, de jó, gratulálok!!!!!!!!!!! Remélem minden rendben lesz és harminc pár hét múlva örülhetünk nektek! :D
2014. jún. 27. 17:08
+
1376. kdra (válaszként erre: 1302. - Bolzee)
2014. jún. 27. 15:13

Köszönjük, mi jól vagyunk, Arni a múlt hét óta már teljesen tápszeres, egyik pillanatról a másikra eltűnt az anyatej. Ha nem velem történik, el sem hiszem. Reggel még megette az adagját, aztán estére jóformán már semmi sem volt, és azóta sem tért vissza, bármit is csináltam.

Milumil Optima 1-et eszik, úgy tűnik, ez beválik nekünk. Nincs semmiféle allergia a családban, így nem erőltetem a HA tápszert neki.

Nem egy nagyétkű gyerkőc, ma 9 hetes 4350 gramm, a kishaverja 200 grammal többel született, és nem tudjuk egyszerűen utolérni súlyban, pedig 1 hónappal fiatalabb :)

A köldöksérvét leragasztattam egy másik városban, mert itt Szombathelyen senki nem akarta, itt nem "divat", én viszont meg akartam ezt próbálni, nem műttetném, ha így is meggyógyul.

Remélem Ti is jól vagytok, Dávid nő, mint a bolondgomba, gondolom :)

1375. kdra (válaszként erre: 1368. - Journalist)
2014. jún. 27. 15:08

Hűha, rég jártam erre, de látom, peregnek az események!

Remélem csupa jó hírrel térsz ma haza!!!!!

1374. Bolzee (válaszként erre: 1372. - Journalist)
2014. jún. 27. 13:53

Annyit gondolok Rád ma...

Remélem jó hírekkel fogsz ma jönni!

1373. d501d9a1f8 (válaszként erre: 1372. - Journalist)
2014. jún. 26. 13:54
Várjuk a beszámolót!!! ;)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook