Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Varga István kijelentése előtt csak én állok értetlenül? fórum

Dr. Varga István kijelentése előtt csak én állok értetlenül? (beszélgetős fórum)

1 2 3
14. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. szept. 11. 19:12

fideszes képviselő...


A fidesz egyébként elhatárolódik ennek az embernek a kijelentésétől - de könyörgöm, inkább azzal mutatnának példát, hogy azonnali hatállyal kiteszik a szűrét a parlamentből egy ilyen után!


És ilyen ember(telen)ek vezetik ezt az országot... nem csoda, hogy ott tartunk, ahol. :(


Még egy gondolat, vagy inkább kérdés: Mégis hova szüljek több gyereket ebben az országban? Miből tartsam el???

13. alidamolnar (válaszként erre: 10. - Mkriszti81)
2012. szept. 11. 19:11
Van, nemrég cserélte le.
2012. szept. 11. 19:10

És az a szomorú, hogy volt kolleganőm szült hármat, befogja otthon a po.fáját, laposkúszásban jár a férje előtt, és napi szinten van erőszakolva és ököllel ütve az arca.

(A három gyerekkel pedig esélye sincs kilépni, szóval ennyit erről, ez a Dr V.I. egy fa.sz, de inkább egy pö.csfej!)

Ahol a nőt nem tartja a férje tiszteletben, az szülhet egy rakással is akár, legfeljebb odaköti magát.

Húúú, nem látok ám a pipától én sem!!! Ekkora bar.mot:(((

11. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 1. - Dorcsika_)
2012. szept. 11. 19:09

Eleve a sok gyerekhez hogyan jön a megbecsülés és a családon belüli erőszak? BUTA!!!!!!!!

Itt tartunk!? Hát hiába!! Iskolai bizonyítvánnyal észt nem adnak. A jók ülnek a legjobb helyen!

2012. szept. 11. 19:09

Elhűlten néztem én is a híradóban az előbb! :(((


Neki csak attól nő egy nő, és attól megbecsült része a társadalomnak, ha 2-nél több gyereket szül, szomorú :(


Van ennek felesége? Ő vajon mit szólhat erre?

2012. szept. 11. 19:07
Ezen én is kiakadtam. 4-5 gyereket szüljenek a nők az alkoholista barom állatnak, hátha még több lesz a gyermekhalál vagy "csak" a rettegő gyerek. Aztán ők lesznek azok akik felnőve szintén verik a gyerekeiket, mert otthon is ezt látták.
2012. szept. 11. 19:06
Bocs, képzavarban voltam, tényleg a Varga volt. Akkor ő menjen a francba! :-)
2012. szept. 11. 19:05
Ezt nem a Szanyi mondta? Nem csak 50, hanem kb. 500 évvel vagyunk lemaradva Európától. Egy szégyen, ami már itt megy. Nekem senki nem fogja megmondani, mit kezdek az életemmel. Ha akarok, itthon maradok, ha meg nem, akkor dolgozom! Az én döntésem! Az ilyen Szanyi félék meg tehetnek egy szívességet, és akkor még finom voltam és nőies.
2012. szept. 11. 19:04

Magyarra fordítva: ha minden nő befogná a pofáját, és tudná, hol a helye, akkor nem vernének meg senkit sem...


Az a baj, hogy túl sok ilyen vargaistván ül a magyar parlamentben....:/

2012. szept. 11. 19:04
Ő kicsoda?
2012. szept. 11. 19:02
Döbbenetesen - 2b-vel :)
2012. szept. 11. 19:01
Én se köpni, se nyelni nem tudtam.... Döbenetesen buta, korlátolt az az ember..
2012. szept. 11. 19:01
Én is értetlenül állok előtte, nem százas a pali, az biztos:(
2012. szept. 11. 19:00
"azzal kellene foglalkozni, hogy ebben a társadalomban ne egy vagy két gyermek szülessen, hanem három, négy vagy öt gyermek. És akkor lenne értelme annak, hogy jobban megbecsülnénk egymást, és fel sem merülhetne a családon belüli erőszak"
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook