Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Steinberger 5 napos méregtelenítő kúra 2012. 01. 07. fórum

Dr. Steinberger 5 napos méregtelenítő kúra 2012. 01. 07. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 24. 09:22
Sziasztok! Én is gondolkozom a méregtelenítő kúrán. Kicsit fogyni is szeretnék a hasamból, mert ugyan vékony vagyok, de a pocim nagy. Másrészt pedig a méregtelenítés miatt, úgy érzem jót tenne, így tavasszal, húsvét előtt. Én elég sokat eszem egy nap, főleg vacsira, félek, hogy hogy bírnám. Nem voltatok nagyon éhesek? Nem korgott a gyomrotok egész nap? És hasmenést is okoz? Mert az a munkahelyemen cikis lenne. Köszi, Vera
2012. febr. 20. 10:50

szerintem nem lehet a szervezetet kiméregteleníteni 5 nap alatt...

amikor vega lettem és sokáig méregtelenítettem, akkor olyan 1 hónap kellett amíg a szervezetem méregtelenített. 5 nap nagyon nagyon kevés, éppen csak, hogy elkezdi a folyamatot.


Csakis erre alkalmas táp. kiegészítővel lehet elérni a kívánt hatást.

56. Macilány (válaszként erre: 55. - Mandulafa)
2012. jan. 21. 16:48

Nagyon irigyellek:) bárcsak elmondhatnám magamról, hogy a fele már megvan, de sebaj, leszek még én is ebben a cipőben:)

Én mióta abbahagytam a kúrát és pár napot evéssel töltöttem ráálltam az update rendszerre, pontosabban arra, hogy 1 hónapig csak és kizárólag U1-es kódú ételeket fogok enni. Így majd 1 hét után kijelenthetem, jól bírom, finomakat főztem, sütöttem, jókat ettem és fogytam 2 kg-ot, úgyhogy elégedett vagyok:)

Kellemes hétvégét mindenkinek!

2012. jan. 20. 22:29

én vettem most sparos sárgarépa levet, teljesen jó! majdnem olyan, mint a Steinberger, talán kicsit lágyabb, vagy nem is tudom, kicsit más, de kb ugyanaz, szóval abszolút iható, sőt! (nekem elég száraz a bőröm és gondoltam "belülről" is jó lenne táplálni, így többször fogok inni, mert a nyers répát nem szeretem rágcsálni..)ebben nem volt cukor, és szerintem a többiben sincs

Mióta megcsináltam ezt a kúrát, sokkal kevésbé kívánom az édességet!!! (ez nekem jó hír), simán 1-2 falat után abba tudom hagyni az édességet...és a hasam látványosan lement, igaz azóta minden nap hasizmozok, de nem sokat, és tényleg sokat ment le...(igaz kilókban kb 2kg ment csak le, bár én max 5kg-t akartam fogyni, így a fele már majdnem megvan...:)

2012. jan. 18. 17:04
Sziasztok! Én most járok a paradicsomlé napnál. Egészen tűrhető, de azért már várom a végét... Szeretnék pár kilót leadni, úgyhogy ezután is folytatódik a fogyókúra, és heti egy lénapot szeretnk beiktatniezentúl. Jók ezek a steinberger levek, csak kicsit borsos az áruk. Mik a tapasztalatok a sparos levekkel? Finomak? Nem cukrozottak, ugye? 0,75-ösek, vagy literesek?
2012. jan. 15. 20:32
egyébként most hogyan tovább? nekem annyiban is jó volt ez, hogy a hasam azonnal összement egy kicsit(látható a különbség),gondoltam délelőtt normálisan eszem és délután már nem eszem szénhidrátot, és a cukrot is visszafogom, szinte semmit, illetve torna délelőtt-este (főleg hasra, azt minden reggel és este meg fogom csinálni, csak 5-6 perc, az is számít)
52. mandulafa (válaszként erre: 46. - Springi)
2012. jan. 15. 20:30

szia! ma voltunk vásárolni a sparban és direkt megnéztem, a cékla, répa, zöldséglé 500-550 között van(most pontosan nem tudom, egyik 495 vagy 505 volt, másik 555 vagy ilyesmi, ha jól láttam az ananász volt drágább...az is kb 650körül volt, de bocs, ha rosszul emlékszem) Szóval mindenképp olcsóbb, a répából vettem is egyet, holnap megkóstolom milyen, mennyivel másabb ennél(nekem ma volt a répás nap, így még emlékezni fogok az ízre:)

Viszont elhatároztam, hogy a répaléből(sparosból), ha ízlik, ha nem muszáj lesz néha innom, mert állandóan száraz a kezem, hiába kenem naponta többször mindenféle jó kenőccsel, kb fél óráig jó, aztán megint "pikkelyesedik", pedig már kesztyűben mosogatok:( arra gondoltam, hátha vitamin hiányom van, a herbária boltban egy B vitamin komplexet ajánlottak, azt is szedni fogom..

51. Macilány (válaszként erre: 44. - Springi)
2012. jan. 14. 00:02

Én úgy terveztem, hogy 1000-1200 kcal-át és 120 g CH-ot fogok enni, illetve eszek is, de a CH számolásával időnként bajban vagyok... a párom meg úgy döntött mától csak Update 1-es ételeket fogyaszt, azt hiszem csatlakozni fogok hozzá. :)

Jó éjt!

2012. jan. 13. 21:52
Én is büszke vagyok rá,h kibírtam.Én utolsó este csináltam másnap reggelre padlizsánsalátát,az meg kellett kóstolnom,de ennyi.:-) Szerintem büszkék lehetünk magunkra!:-D
49. Springi (válaszként erre: 47. - Pethoevi)
2012. jan. 13. 20:56

Nem szép dolog a "hencegés" tudom, de roppant büszke vagyok magamra: tegnap rakott krumplit csináltam a páromnak (mivel ezt nem kell kóstolgatni), és sikerült megállnom, h. nem nyaltam le a tejfölös kanalat.:) Pedig erős ingerenciám támadt ... A szeletelő gép mellett találtam még egy karika kolbit, amikor már szépen leraktam az összes réteget, egy héttel ezelőtt még ezt is simán bekaptam volna, de most inkább a tetejére bigyesztettem. Én annyit "vétkeztem" (szerintem a nagyon édes ananászlé váltotta ki belőlem), hogy szórtam egy kis vegetát a piritósra.

Remélem, holnap is jól bírom. Már csak egy jó stratégiát kell kitalálnom (amihez könnyen tartani is tudom magamat), hogyan tovább a kúra után.

48. Springi (válaszként erre: 41. - Pyxy)
2012. jan. 13. 20:48
Ananászlét kaptál az ALDI-ban ? Mert arra gondoltam, hogy a kúra után tarthatnék közben 1-1 ananászlés napot pl. fokhagymás roszkenyeres piritóssal kombinálva.:)
2012. jan. 13. 20:46
Csajok!Szerintem az a lényeg,h csináljuk/tuk!Az,h Tk kenyér,vagy hogy belenyaltál a sütibe...Nem olyan nagy bűn.Főleg úgy,h este a kenyér kimaradt!Szerintem azért írja a rozskenyeret,mert az rostosabb és jobban ki tudja tolni a gyomorból a letapadt méreganyagokat!
46. Springi (válaszként erre: 43. - Mandulafa)
2012. jan. 13. 20:46
A Sparban ca. mennyibe kerül egy 0,75 l üveggel ?
45. Springi (válaszként erre: 41. - Pyxy)
2012. jan. 13. 20:43
Nekem sikerült egészségpénztárra vásárolnom a Steinbergert, így nem fájt annyira kiadni érte a 6.600 Ft-ot.:)
44. Springi (válaszként erre: 39. - Macilány)
2012. jan. 13. 20:41

Köszi, jól vagyok ! Gyakorlatilag túl vagyok a 4. napon is. Mindent ledöntöttem a céklaléből. Nekem ízre nem volt rossz, de a szaga nem volt tul szimpi számomra. Vettem egy nagy levegőt és lehajtottam. Kenyérből az előírtnál kevesebbet ettem. Kíváncsi vagyok a holnap reggeli méreszkedésre.

Te mit tervezel a tisztítókúra után ? Étkezési szokásokra, adagokra gondolok persze.:)

43. mandulafa (válaszként erre: 41. - Pyxy)
2012. jan. 13. 20:37
legközelebb én is más biot veszek, a sparban van mindegyik, kivéve a búzafű
2012. jan. 13. 20:37

na ma nekem az ananászlé volt, hű az kifejezetten cukrosnak tűnt az előző 2 nap után, de annyira, hogy nem is esett annyira jól...pedig finom. Gondoltam ez jó jel, mert nem kívánom már a cukros dolgokat. Erre kisfiammal sütöttünk egy sütit(Stahl Juditnak a citromos sütijét, ami nagyon egyszerű, tele van citromlével és reszelt citromhéjjal, viszont emiatt jó sok cukrot is tartalmaz, a cukros-citromos lével kell átitatni a sütit), és nem bírtam ki, hogy ne kóstoljam meg! Úgyhogy ennyi, de emiatt már nem ettem kenyeret délután...

Viszont ma rozskenyér helyett teljes kiőrlésű magos kenyeret ettem, az nem baj? Azt olvastam a teljes kiőrlésűben harmad annyi kalória van, mint a fehér vagy rozskenyérben, (Azt hittem a rozsban eleve kevesebb van, de nem, minimális a különbség)

Mondjuk most baromi éhes vagyok, nem is tudom, hogyan bírom ki a következő 2 napot...:( de muszáj én a fogyás miatt csinálom, csak kb 5kg-t szeretnék fogyni, ezzel indítom, és úgy gondoltam délelőtt eszem majd rendesen, változatosan, délután meg semmi szénhidrát, csak husi, zöldség, gyümölcs és rendszeres torna. Igazából csak tavaszra szeretnék normálisabb formát magamnak, addig lemegy, ugye? kb 3-4 hónap? (és az tuti, hogy húsvét előtt is csinálok egy ilyen kúrát, amúgy tök jó!)

41. pyxy (válaszként erre: 23. - Mandulafa)
2012. jan. 13. 14:58
Én is el akartam ma kezdeni , de 6500-nél olcsóbban sehol sem találtam , ennyit pedig nem szerettem volna rászánni.Véletlenül bekeveredtem egy aldiba és ott találtam 0,75-ös BIO leveket 399ért úgyhogy próba szerencse én nekikezdtem velük.Megnéztem, ezek is rendes préselt levek nem koncentrátumok tehát remélem működni fog.Igaz nem volt mind az 5 fajta tehát így is kell Steinbergert is venni de akkor is barátibb az ár.
2012. jan. 13. 09:43
Akkor ezek szerint így működik.:-)
39. Macilány (válaszként erre: 36. - Springi)
2012. jan. 13. 08:57
Hogy vagy? Hogy bírod? Ne aggódj a tisztulási folyamat miatt, nekem csak az utolsó 2 naptól volt ilyen jellegű "problémám" :) Úgyhogy kitartás!
38. Macilány (válaszként erre: 35. - Pethoevi)
2012. jan. 13. 08:54
Hasonló cipőben jártam én is tegnap... bármit ettem, szaladtam... de nem bántam. :)
37. pethoevi (válaszként erre: 36. - Springi)
2012. jan. 12. 20:50

Nekem csak az utolsó napon volt hatása (már ha a hasmenést annak nevezzük),de az első 2 nap után másfél kiló minuszban voltam.Ez lehet a méreganyagok távozása is,szóval szerintem ne add fel!:-)

A céklalé és a répalé meghozza a kívánt hatást,az tuti!:-)

2012. jan. 12. 15:18
Nekem ma van a harmadik napom. De sajnos még nem mondhatom el,h. megindult volna a tisztulási folyamat. Van még rá remény ? Már arra gondoltam, h. este szűztea kapszulát veszek be. Írjátok meg kérlek a saját tapasztalatotokat !
2012. jan. 12. 08:48

:-)))

Én nem merek bármit bevállalni egyenlőre.:-) Neked nem ment a hasad tegnap? Nekem sokszor.:-/ Tutit,h kitisztultam!:-)


Én reggelire mandarint ettem,majd eszek tízóraira padlizsánkrémes pirítóst,ebédre friss saláta,barna rizs és hal.:-) A többit még meglátom.Óvatos vagyok a gyomrom miatt is,eg jó lenne még fogyni,de hízni semmiképp.:-)

Kitartás neked is a fogyáshoz!

2012. jan. 12. 00:30
VÉGE! Hmmmmm mit is egyek holnap? Jelenleg úgy érzem bármi jöhet.... Jó éjt!
33. pethoevi (válaszként erre: 32. - Mandulafa)
2012. jan. 11. 21:50

Ugye a lé minden étkezéskor 1,5 dl,napi 5 alkalommal.A kenyér pedig így van:

Reggeli:2 szelet

Tízórai:1 szelet

Ebéd:2 szelet

Uzsonna:1 szelet

Vacsi:1 szelet.


Én szédültem egy kicsit,de csak ma,utolsó nap (viszont megviselt a hasmenés).Nekem első nap fájt a fejem,de akkor front is volt.Alényeg,h napi 2,5-3 liter vizet meg KELL inni mellé.Ami amúgy nem is nehéz,mert ha óránként iszol 2 decit,akkor is több,mint 2 liter.Márpedig az nem sok.De kívánja is az ember,meg a gyomorba is kell,h ne legyen éhes.:-)

Kitartás!:-)

32. mandulafa (válaszként erre: 31. - Pethoevi)
2012. jan. 11. 20:22

köszi! akkor így biztos jó, csak én nem dobozban vettem, hanem egyesével(sehol nem kaptam dobozzal)

én ma kezdtem, a búza nem is rossz, sőt..

mennyi kenyeret esztek hozzá? napi 5x vagy kevesebbet? Nem szédültök? én igen, bár nem éhesnek érzem magam, hanem egy enyhe folyamatos szédülést érzek...:(

31. pethoevi (válaszként erre: 30. - Mandulafa)
2012. jan. 11. 18:50
hát nem tudom,h miért mondják a dobozra fel van írva:1.nap búzafű,2.nap zöldséglé,stb.Én a doboznak hiszek.:-) VAgyis hittem.Ma van az utolsó napom.:-)
30. mandulafa (válaszként erre: 29. - Tumon)
2012. jan. 11. 18:17

szia! biztos? akkor ezen az oldalon miért mondják, hogy vegyesen egy nap, sőt lassan már minden oldalon ezt látom...

[link]

29. tumon
2012. jan. 11. 16:40
Szia!Egy nap csak egyfélét, nem keverni!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook