Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Pop Andrea - fórum

Dr. Pop Andrea - (beszélgetős fórum)


2021. márc. 11. 08:23
Én óriásit csalódtam dr. Pop Andreában, a szülészében Bakóné Gottfried Anikóban és magában a Róbert Károly magán kórházban. A szuper marketingen kívül nem sok jó szól mellettük. A terhes gondozásig minden mesébe illő volt, maga a szülésnél viszont semmi nem ment rendben. Hiba hiba hátán és nulla emberség. Olyan traumatikus “élményt” okoztak, amit senkinek nem kívánok és ami egy életre nyomot hagy egy nőben...
2011. dec. 14. 11:04

en nala szultem az elso gyerkocot, mindig sirtam, arra emlekszem, tobbszor bejott megnezni, nagyon kedves. nem kért pénzt a szulesert, mi adtunk neki (fogadott volt), a hat hetes kontrollon is nagyon kedves, erdeklodo volt.

(akitol hozza mentem, kozolte, hogy csaszar, mert faros volt a baba, de az andi meg a foorvos meg meg valaki megforditottak kivulrol, igy tudtam huvelyi uton szulni, ami nekem sokat jelent, mert rettegek a csaszartol. 12 oraig vajudtam egyebkent az sem volt faklyasmenet, mar epp hozta volna a vakumot, amikor meghallotta a fiam, es ijedteben inkabb kibujt :)) amikor megszuletett, megszunt minden fajdalom, mondta a doki, hogy varjak, még osszevar, hat nem ereztem semmit. )


most megint terhes vagyok, es voltak probalkozasaim, hogy keressek mas nodokit, de nem volt egy sem olyan jo. az egyetlen ami negativum (nekem), hogy a g1 intezetben maganrendel, ami nekem masfel ora ut (az istvan korhaztol lakok 5 percre), de megéri :) egyebkent meg az elmond valamit rola, hogy mindig telefonaltat, ha kesni fog szules miatt, illetve egyszer nem tudott elerni, hogy lemondja a rendelest, bemegyek a rendelobe, ott vagyok tokegyedul, kiderult, hogy mindenkit lemondott, engem nem sikerult, igy bejott a kedvemert. (volt olyan dokim aki otthagyta az asszisztenst, hogy bocs, nem tudtam elerni)

nekem a megbizhatosag sokat szamit

a maganrendelese 14k a g1ben, es nem rangat be kethetente, csak havonta, viszont telefonon mindig el tudod erni (szegenyt zaklatom a huyesegeimmel allandoan, nagyon turelmes, es kedves), ami szinten sokat szamit

ha az istvanban szulsz, szulesznonek ajanlom a hajdu barbit, vele szokott osszedolgozni, jok egyutt

2009. okt. 30. 16:51

Értem, köszönöm szépen!


Remélem majd ír valaki aki tud nekem segíteni terhesgondozással, szüléssel, árakkal kapcsolatban is. :)

2009. okt. 30. 16:33
Hát,nekem se nem rossz,se nem jó.nem rossz,mert végül is a munkáját elvégezte.nem jó mert bár ő csinált nekem egy rutin műtétet,még csak be sem jött a kórterembe,este megkaptam a zárót és ennyi.Akkor tudtam meg hogy egyáltalán ki műtött.Szóval a figyelmességét én pont nem tapasztaltam.Az tény,hogy gondom nem volt azóta.
2009. okt. 30. 15:58

köszönöm szépen!!

várom a további véleményeket is.

2009. okt. 30. 15:55

Nekem nem ő volt a terhesgondozom, csak a férjem végzett vele egy évfolyamon... Dr Siklós Pál volt a terhesgondozom, de Andi sokszor odajött beszélgetni. Ott volt velem a vizsgálatoknál, és ott volt a császárnál is.Nagyon gondos, preciz, megnyugtató.

Más anyukák mondták el a tapasztalataikat nagyon pozitivan nyilatkoztak, pénzről nem tudok mondani semmit,de szerintem nagyon alapos és jó orvos.

Az unokahúgomnak is őt ajánlottam, mert megbizom benne...

5. **Kata** (válaszként erre: 4. - 9242a6388c)
2009. okt. 30. 15:49
akkor leírnád,hogy milyen volt a terhesgondozáson, szülésnél? én is ismerem mert voltam nála méhen kivüli terhességgel, és emberileg nagyon szimpatikus,de érdekelne, hogy ha nem a magánrendelésére megy az ember a terhesgondozásra akkor "milyen". Alapos? Mennyi pénzt kér? stb...
2009. okt. 30. 15:46
Őt is nagyon szerettem! Ismerem én is Istvános vagyok-voltam...
2009. okt. 30. 15:38
igen :)
2009. okt. 30. 15:37
Ő aki a Szent Istvánban rendel?
2009. okt. 30. 15:30
Ha járt valaki hozzá terhesgondozásra/szült nála valaki, kérem, írja le a tapasztalatait. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook