Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Martens bakancs fórum

Dr. Martens bakancs (beszélgetős fórum)

2021. febr. 20. 08:38

Tehát mikor az elsővel így jártam, vettem egy másikat.

Ehez sem volt szerencsém. Ez ugyanolyan hitvány, ennek is beszakadt a sarka. Reklamátam, de akár a falnak. A 120 kg és a 198 cm nem megfelelő?? Nem lehet mindenki 80 kg és 160 cm. Szóval akinek tartós cipő kell, és 100 kg feletti az ne martenst vegyen. Figyelj a cipő talpára. Ne üreges,hanem teli talpu legyen.

2021. febr. 20. 08:23

Szép napot!

Soha többet martens. Kétszer is pórul jártam. A talpa a gyenge pontja. Alulról is látszik, hogy üreges. És minimális használat után a sarok rész beszakad. Onnan használhatatlan. A talpban lévő kockák gyengék, és a farost ami fölötte van, bele szakad a cipő talp részébe.

Először így jártam, újra vásároltam, h

12. lunde4life (válaszként erre: 11. - 419d3a90bd)
2014. febr. 21. 03:11
Akkor a cipész sem segített? Hát no comment :D
11. 419d3a90bd (válaszként erre: 1. - Lunde4life)
2014. febr. 20. 16:19

Szia,Nekem is van és egyszerűn betörhetetlen,pedig már cipésznél is volt tágításon.

Én csak akkor hordom,ha olyan helyre megyek ami megköveteli a Martens bakancs viseletét:-)

2014. febr. 20. 11:45
Köszönöm mindenkinek a kommentet, ahogy látom, páran megszenvedtek a bakanccsal, tehát nem én vagyok az egyetlen. :) Ez kicsit "megnyugtató", hogy nem csak én szenvedek vele, hahahaha. Szerintem ez embertől is függ, mert nekem csak egy bakancsom volt azelőtt, de azzal nem volt gond, 1x feltörte a lábam, utána okés volt, na de ez a bakancs most tényleg ki fogott rajtam, de nem adom fel :) Ha egy hónapig hordanám, nekem is brutálisan leszedné róla a bőrt, így is szép sebet csinál rajta, de szerinte elviszem cipészhez. Köszönöm a hozzászólásaitokat! :)
2014. febr. 20. 09:17

Az én lábam elég érzékeny, így még a régi cipőim is feltörik a lábamat, ha nem hordom x ideig de, ahogy megtanulok újra járni bennük, minden rendben lesz. Ez igaz a tangapapucstól kezdve a bakancsig.

Volt sok bakancsom, de sosem martens egyik sem, én nem igen hiszek a márkákban, így sosem adok ki túl sokat a bakancsokra, de nekem sosem törte ennyi ideig a lábamat egyik olcsó bakancs sem. Feltörte, nem vettem fel 2 napig, majd újra felvettem és semmi gond nem volt. Én a helyedben visszavinném, mert ez nem normális. A férjemnek vettünk egyszer egy scholl edzőcipőt, amit visszavittünk, mert a lábujján bőrkeményedést csinált. simán visszaadták a több mint 20 ezer forintot.

8. 0052fe96cc (válaszként erre: 1. - Lunde4life)
2014. febr. 20. 08:37

Én tavaly év végén vettem új Martens-t, kb. egy hónapig törte a sarkam, de brutálisan leszedte róla a bőrt :( Aztán nem hordtam 2-3 hétig, addig meggyógyult a lábam, és azóta nem tör.

Én elvinném cipészhez a helyedben, szerintem tud rajta segíteni.

7. youlcsi (válaszként erre: 1. - Lunde4life)
2014. febr. 20. 07:41

nem mondanám, hogy "így van rendjén". sem anno a surranó, sem a pár éve vásárolt ironside sem törte soha a lábam. még csak 1 hólyag sem volt rajta... vagy csak én volnék szerencsés?

hol töri? esetleg ha olyan helyen, akkor meg lehet kalapálni... vagy betörni...

6. 501b8238d1 (válaszként erre: 5. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 19. 17:07
Gótika című filmet ajánlanám a kedves segítők figyelmébe.Hátha hasznos lehet.
5. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 3. - Living Dead)
2014. febr. 19. 15:54
DDD
2014. febr. 19. 15:53

En mar betortem parat, emlekeim szerint legalabb egy honapig nekem is eltartott, ha nem tovabb.

Sajnos ez ilyen.

Emlekszem, evekig megvolt a seb a labamon, ugy feltorte, pedig nem atallottam vattabol meg gezbol kis parnacsakat gyartani es belevarrni egy-ket zokniba...mondvan, nehogymar egy bakancs kifogjon rajtam.

Nyilvan az sem mindegy, mennyit hordod. En szinte kizarolag bakancsban kozlekedtem evekig.

Szerintem meg ne add fel. Sok sikert.

2014. febr. 19. 15:51

Még 'rokkos' koromban volt egy rakás bakancsom, a lábaim gyorsan megszokták, olyan szép bőrkeményedéseim lettek, hogy csuhaj :D

Így tanácsot nagyon nem tudok adni. Próbálj esetleg vastagabb zoknit húzni hozzá, vagy duplát, ha el bírod viselni, és jobban ki lesz párnázva a lábad.

2014. febr. 19. 15:48
Nekem sosem sikerült betörni...
2014. febr. 19. 15:43

Kedves fórumozók!

Talán egy nagyon szokatlan kérdéssel fordulok hozzátok, de szeretnék pár tanácsot, véleményt olvasni, mivel már nagyon tanácstalan vagyok. Vettem egy dr. Martens bakancsot kb. 1 hónapja. Tudatában voltam annak, hogy fel fogja törni a lábam / sarkam, mert ez így van "rendjén". De a lábnak előbb-utóbb hozzá kell szoknia... és lám-lám, én már ott tartok, hogy 1 hónap elmúltával is még ezzel a gonddal szenvedek, hogy feltöri a sarkam. Vattát ill. ragtapaszt tettem arra a pontra, ahol feltört, majd az a rész okés volt, de utána mashol tört fel, ahol addig nem... nekem ez már kész röhely. Apukám mondja, hogy biztosan kicsi a bakancs, én ezt nem hiszem... meg kenem a bakancsot bőrápolóval, reménykedve hátha kicsi "betörik", enged a bőr.

Előre is köszönöm a tanácsokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook