Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dominó-tippelők csevegője fórum

Dominó-tippelők csevegője (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
225. 441e85ce7b (válaszként erre: 220. - Buci bácsi)
2008. aug. 26. 09:48

Hááát...ez gyönyörűűű...

Gratulálok ehhez a fantasztikus írásért :-)))

224. e2add1f84e (válaszként erre: 220. - Buci bácsi)
2008. aug. 26. 06:19
Ámulok... Buci bácsi átnyújtom neked a virtuális aranytollat ezért az írásért!
223. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 220. - Buci bácsi)
2008. aug. 26. 06:19

Most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, mert ez fantasztikus volt és már jobban érzem magam.

Azért pedig bocsánatot kérek, hogy kicsikartam Tőled ezt a káprázatos "előadást" a sok munkád közepedte, de ezt így senki nem tudta volna megírni!!!!!!

Sírok, mert a nevetéstől köhögök és majd megfulladok, de hátha éppen ez kell.


Te ismered a mezőnagymihályi asszonykórust?

Köszönjük, köszönjük!!!!!

222. PAGI62 (válaszként erre: 220. - Buci bácsi)
2008. aug. 25. 23:18

Hello Buci bácsi!!

Ezt a gyönyörű előadást mennyi idő alatt alkottad?A könnyem kicsordult a nevetéstől!!))A családom nem tudja, hogy mit nevetgélek éjszaka????????,

KÖSZI SZÉPEN!!Aranyos vagy, hogy éjszaka még ilyenekre is van időd!!))DD

JÓ ÉJSZAKÁT, SZÉP ÁLMOKAT NEKTEK!!Pussz!!

221. PAGI62 (válaszként erre: 217. - E2add1f84e)
2008. aug. 25. 23:09

Hello Zsuzsa!!

Gratulálok !!

Olvass neki, azt nagyon szereti!!))DD

2008. aug. 25. 23:06

Azt hallom, hogy még nem volt díjátadás?, nem hullott érem és virágeső?!! Ez nem mehet így tovább!

Szia Lányok! Fantáziát elő! Eredményhírdetés következik!:


Villódzó fények...! Fanfárok, harsonák eget földet rengető zenéje...! Dobok ütemes dübörgése...! Alíg gatyás, kockahasú izmos férfiak bevonulása...!

Erősödő fények...! Erősödő hangok...! Sikítás...! Extázis...!!! Látni a 3, 2, 1, számokkal megjelölt dobogót...! A zene a tetőfokán...! Megjelennek a helyezettek...! Arcukon széles mosoly...! A közönség önfeledten tapsol, kiabál, éljenez...! A vakuk egyfolytában villognak...!

A szpíker baritonja áttöri a hangzavart:

Figyelmet kérek -mondja...!

Kissé csitul a lárma...!

Eredményhírdetés következik:..!- hallani a zajon át...!

-Harmadik helyezést ért el..., azaz a lapostányér méretű bronzérmet kapja a Dominó tipp játék olimpiai bajnokságán: AAAAnna Mezőhegyesről...!!! Annácska fellép a dobogó harmadik fokára...!

Ováció...! Taps...! Trombiták...! Harsonák...! Izmos, kigyúrt ember jön, érem nyakba akaszt, Targonca raklapnyi virágot hoz...! Közönség tombol...!...

Második helyezett, azaz a leveses tál méretű ezüstérem nyertese Róóóózsa Hajdúböszörményből...! Rózsa fellép a második fokra, gratulál Annának...!

Két férfiú a nyakába akasztja az érmet...! Áááá....! Kiprovokál egy-egy puszit...! Úgy látszik tetszik neki a helyzet...! A férje talán megbocsájtja...! Rózsa mosolyog..! Mit mosolyog...! Egyenesen nevet ez a lány...! Ütemes, "szép volt Bazsi" kiáltással, szűnni nem akaró tapssal ünnepli a közönség...!Közben begördül egy teherautó...! Mit hoz...?! Mit hozna...! Hát persze, hogy virágot...! Egy egész teherautó virágot...! És Rózsa sír...! Kigördültek a könnyek...! Bizonyára az elkövetkezendő hétköznapokra gondol...! Nem kell Rózsa!...! Nem kell arra gondolni...! A mosogatás megvár...! Nem szalad el...! Közben petárdák durrognak a lelátón....! Szól a szép volt Zsuzsi kiáltás, (mert a férje így becézi otthon)...!...

No de aztán most... most következik ami eddig még soha sem volt...!

Látjuk kibomlani Miskolc város zászlait. A közönség elhalkul..., (A csudába! Van bent egy légy!) A bemondó lélegzetvétele is hallik...!

"Szó bennszakad, hang fennakad,

Lehelet megszegik-"

Várakozással teli csend..., csend,... Majd felhangzik a már ismert, a női hátakon lúdbőrt előidőző sztentori hang:

Az Olimpiai Dominó Tipp Játék győztese...: ÁÁÁÁgiiii!....! No most aztán felrobban a pokol....! Zúg, zeng minden. Sikít, tapsol, fütyűl mindenki...! A nem kis teljesítményű erősítőket elnyomja a pezsgő, a tűzijáték durranása!...

Ez a lány csak áll a dobogó legfelső fokán...! Tán még fel sem fogta, hogy Őt ünnepli mindenki!

Most kapja meg a szekérkeréknyi aranyérmet!... Haha! El sem bírja...! Szerencsére segít Neki négy férfiú! Tartják neki a medált...! De még ezzel nincs vége...! Toronydaru emeli a lábai elé az öt kamionnyi virágot...! Ó Szegény lány! Alíg látszik ki a virágtengerből...! De csitt!... A hangszórók csendre intenek...! Mi történik...? Óh , hát persze! Érkezik a BABÉRKOSZORÚ!

Egyelőre sötét van... nem látok semmit...

Most...! Most...! Kigyultak a fények...! Ott... ott látom a nemzeti színű, a miskolci címerrel díszített hatalmas koszorút! Négy fűszoknyás férfi (nem csak nők viselhetnek ilyet, emanci, vagy mi páció) hozza lassú, egyenletes léptekkel...!

Megállnak Ági előtt...! Vezényszóra felemelik..., Ági egy kissé előrehajol...! És IGEN!... A nyakába kerül a feldíszitett, illatosított, az összes Dominó tipp játékos által szeretettel megáldott Babérkoszorú...! Mindenki éljenez, sípol, tapsol, dobol...! Szól a: Szép volt Ági, szép volt Ági...!

Amíg felkúszik a három település zászlaja a rudakon, a Mezőnagymihályi Asszonykórus énekli a Miskolci Kocsonya reszkető stílusában, a De szép vagy te, Böszörményi barna kislány!- című dalt.(Ilyen nagybetűkkel!, mielőtt megszólna bárki is!)

Lassan véget ér a műsor.

A közönség már elhagyja a stadiont, de Mi ITT VAGYUNK!

Engedd meg, hogy én is gratuláljak Neked Ágica!

Vonatkozik ez minden játszótársra helyezéstől függetlenül.

Örülök Nektek!

Sziasztok!

219. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 217. - E2add1f84e)
2008. aug. 25. 21:44
Tudod, szereti a sö. illetve az ásványvizet, mert a Rózsa is az egészséges életre nevelte.Köszönjük Neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
218. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 216. - Rózsa45)
2008. aug. 25. 21:42
Bocsika, én csak arra emlékeztem, hogy Tőletek jött az ötlet.Hát akkor mond meg a Buci bácsinak, hogy van még egy kötelezettsége Ágival szemben, még akkor is ha "hűtlen hozzánk"........
217. e2add1f84e (válaszként erre: 216. - Rózsa45)
2008. aug. 25. 20:40
Jaj, már el is felejtettem, mit kell egy pálmával csinálni....
2008. aug. 25. 19:38

Kedves Annuska!

A dominó tippelős fórumba írod, hogy a babérkoszorút nekem kell átadni a győztesnek. Köszönöm a megtisztelő feladatot, de ez az ötlet Buci Bácsitól származik. Ugyanis ha visszaolvastok a tippelő fórumon 20-as és a 21-es hozzászólásnál kiderül, hogy csak véletlenül B.B. az én nevem alatt írta a saját ötletét.

A Pálmácskát ahogyan rámbíztátok mindeddig gondoztam, ápoltam, és tanítgattam, ahogy azt egy Pálma megérdemli. Nagyon sokat fejlődött az Olimpia ideje alatt, hiszen reményei szerint legközelebb ő is szeretne a (vizipálma játékokban) indulni.

Ezennel most a győztesünknek Zsuzsának, átadom a Pálmácskát további gondozásra, illetve az játékok felkészítésére.

2008. aug. 25. 19:17
Jó, mert már aggódtam és gondolom a kedves humora meggyógyítana......DDD
214. rózsa45 (válaszként erre: 212. - Anuszika@freemail.hu)
2008. aug. 25. 14:23
Nem, nem! Csak tényleg úgy van, ahogy Ági írta.
213. PAGI62 (válaszként erre: 212. - Anuszika@freemail.hu)
2008. aug. 24. 20:47
Elfoglalt volt egész héten!!)))DDD
2008. aug. 24. 20:02
Buci bácsi nagyon hallgatag mostanában, itt akar hagyni minket?????
211. e2add1f84e (válaszként erre: 210. - PAGI62)
2008. aug. 24. 19:45
Igen, gondoltam rátok. De nem hiányzott tv, számítógép (ugye nem baj?), annyi jó kis programunk volt.
210. PAGI62 (válaszként erre: 209. - E2add1f84e)
2008. aug. 24. 19:32

Hello Zsuzsa!!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!Remélem azért gondoltál ránk is!!

Szép estét!!Pussz!

2008. aug. 24. 18:39
Sziasztok! Megjöttem! Nagyon-nagyon finom volt minden: a napsütés, a tenger, a pihizés, a sörözés, szóval minden. Most visszaolvasgtok, látom termékeny volt a hét. Puszi mindenkinek, Anuszika köszönöm, hogy megtetted a tippjeimet, de még nem tudom, hogy milyen eredményeket értem el. Szóval vissza kell lapoznom.
208. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 207. - 441e85ce7b)
2008. aug. 24. 17:18
De, csak nyugodtan tippeljél a babérkoszorú helyett, most már valami más díjjat kell kitalálni.Ha van ötleted osztd meg velünk, szívesen vesszük! Eddig a pálma volt az olimpia miatt alatt, pedig a babérkoszorú.
2008. aug. 24. 14:45

Akkor ezt most elbuktam :-(((

Már nem lehet hétfőre tippelni :-(((

Most olvastam vissza a fórumszabályzatot :-((

2008. aug. 24. 14:22
Kata , gratulálok ! :-)) Ügyi vagy !! :-)))
2008. aug. 24. 14:18
Kata, gratulálok!!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 24. 12:10

Szép volt fiúk! Szép volt fiúk! Szép volt fiúk!

Gratulálunk Nekik! Büszkék lehetünk rájuk és büszkék is vagyunk. Hurrrrráááááá!

203. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 202. - 441e85ce7b)
2008. aug. 24. 10:53
Ez SZUPER volt, meg van........ meg van!!!!!!!!!!!!Juhéjj nem csalodtam a fiúkban,!!!!!!!!3.-3.
2008. aug. 24. 10:50

IIGEEEEEEEEEENNNNN !!!!

Megvan !! :-)))

Megvan a 3. aranyunk !

Szép volt fiúk !

Huhh, ez jó volt ! :-)))

2008. aug. 24. 07:43
Szép jó reggelt mindenkinek!
2008. aug. 24. 06:48
Kata, tippelj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
199. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 198. - Buci bácsi)
2008. aug. 24. 06:47

Szurkolunk!!!!!!!!!!!!!!

Jó hogy itt vagy Tilli, kezd összeállni a mi kis csapatunk, ma este már Zsuzsa is itt lesz!!!!!!

2008. aug. 23. 20:20

A mai napon is gratula parola és puszi mindannyiótoknak! Taps a Kovács Kati - Janits Natasa párosnak! Vigyázó szemeteket a holnap reggel kezdődő férfi vízi-kézilabda döntőre vessétek! Ha jól tudom, 8.40-kor kezdődik az Amerikai csapat ellen a meccs! Hátha összejönne még egy gold medál! Ha erősen drukkolunk, biztosan meg lesz!

Jó éjt Nektek!

197. 441e85ce7b (válaszként erre: 194. - Anuszika@freemail.hu)
2008. aug. 23. 19:26

IIIgeeeeeeeeenn !!!

Gratula a lányoknak :-)))

2008. aug. 23. 19:25

Sziasztok !

Ismét itt vagyok , és szorgalmasan tippelgetek :-)))

Nyaralni voltunk :-)))

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook