Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozott-e valaki közületek közvéleménykutató cégnél?Ha igen, milyen maga a munka és mik a tapasztalatok? fórum

Dolgozott-e valaki közületek közvéleménykutató cégnél?Ha igen, milyen maga a munka és mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

10. Anett83 (válaszként erre: 9. - Monika1225)
2008. szept. 4. 10:11

Elég nagy átverés volt.

A hölgy rögtön a kezembe nyomott egy csekket 27500Ft-ról,hogyha úgy döntök,hogy belépek,akkor okt.4-5-én lesz egy fejtágítás Balatonkenesén a mittudomén melyik 4*-os szállodában és ez annak a díja.

Szép,mondhatom.Azután az interneten utánaolvastam,azt írták,hogy van,amikor hetenként vannak ezek az összejövetelek.

2008. szept. 4. 08:52

Kiváncsi lennék az MBI miota csinál közvélemény kutatást!!! az egész 1 átverés! azér nem mondott a teloban semmit mert ugy voltak vele hátha bejön! Hisz az MBI mindig is mlm rendszer volt!

Sajnálom hogy rögtön csalodással kezdted a közvéleménykutatásról szerzett tapasztalatot

2008. szept. 2. 19:10

Sziasztok!

Ma délután meghallgatam a hölgy előadását,kiderült,hogy ez az MBI kft.

Mondta a párom is és utánaolvastunk az interneten is,ez nem az a dolog,amit szívesen csinálnék,mlm-es rendszer.

2008. szept. 2. 11:41
egyébként összesen 6 cégnek dolgozok , de szondást SOHA nem vállalnék el! mocsadáré 1 társaság!
6. monika1225 (válaszként erre: 5. - 14775640c4)
2008. szept. 2. 11:40

na ezért mondtam , hogy nem mindegy melyik cég és mire keres embereket! Sajnos 1 kérdőív ára jelenleg ugyanannyi mint 4-5 évvel ezelőtt, és az emberek is bizalmatlanok , annyi roszat hallani mostanában az idegenekről! Nekem mondjuk szerencsém van 2 olyan cégnek is dolgozok akiknek heti rendszereséggel van mindig munkájuk! De , hogy szeretem -e csinálni? na azt nem mondhatnám... egyedül nevelem a 4 gyerköcöm, itt az időmet én osztom be -határidőre kész kell lenni - van rá 4-5 napod és megkapom azt az összeget amit 1 irodában napi 8 orát dolgozva kapnék ... de akkor ki van a családommal:))))

A szükség nagy úr! Vannak akik szeretik csinálni vannak akik utálják elkezdeni is. meg kell probálni, mint te is kiprobáltad s nem jött be.

2008. szept. 2. 11:32

én anno akartam menni a szonda ipsoshoz.csak annyira kevés a pénz hogy nem éri meg.

kérdőíveket kellett kitöltetni politikai és közéleti dolgokról lakosságnak.de a kérdőívek elég vastagok tehát nem pár perces meló egy db.

és ráadásul időszaki. tehát nem redszeres.

pár ft. zsebpénzre szert lehet tenni vele de ebből megélni nem lehet.

de ez kérdőíves közv. kutatás.

a más tipusú közv. kutató cégekkel kapcs. semmi tapasztalatom

2008. szept. 2. 10:57
Szerintem menj el hallgasd meg aztán eldöntöd mennyire jön be neked ez a munka! valoszinüleg kérdezőket keres, 1 probát megér. van aki alapbol képtelen erre vannak akik csak az ilyen munkát szeretik! Ha gondolod és tudok segiteni szólj akár priviben is! 3 éve ebből tartom el a Csipetcsapatomat.
3. Anett83 (válaszként erre: 2. - Monika1225)
2008. szept. 2. 08:38
Az az igazság,hogy az újságban találtam egy hírdetést,felhívtam.Ma délután megyünk megbeszélésre Pápára.A hölgy eddig semmi konkrétumot nem mondott.Annyi,hogy érettségi kell hozzá.
2008. szept. 2. 08:22
az attol függ melyik cégnek szeretnél dolgozni és legfőképpen mit! konrétan kérdezni vagy irodában?
2008. szept. 2. 08:00
Dolgozott-e valaki közületek közvéleménykutató cégnél?Ha igen, milyen maga a munka és mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook