Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgoznátok olyan helyen, ahol heti 1 szabadnapot adnak? fórum

Dolgoznátok olyan helyen, ahol heti 1 szabadnapot adnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2018. ápr. 14. 15:10

Nem. Szerintem meglehet találni azt a megoldást, hogy megkapja az ember, amit igényel.


Ámbár néhány hónap erejéig vállaltam plusz munkát a hivatásom mellett minden hétvégére péntek estétől vasárnap estig. Tulajdonképpen szabadnap nélkül. Kerestem vele több pénzt? Igen. Megérte? Nem igazán. Átmenetileg persze, de hosszútávon nem. Ha csak egy szabadnapod is van, szerintem az nem elég ahhoz, hogy feltöltődj, vagy hogy teljes életet élhess. Nem az élet dönt feletted, hanem te. Én így látom.

4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Icuska538)
2018. ápr. 14. 15:07
teljesen egyetértek!
2018. ápr. 14. 15:06

Attól függ:

- mennyi az alapfizetés, megéri-e lemondani a hét egyik pihenő napjáról

- az elvégzendő munka nehézsége, a szükséges szakmai végzettség kellően megfizetett-e

- rendesen elszámolják-e a pihenő napon végzett munkát

- milyen a munkahelyi légkör, a dolgozók egymás közötti, ill. a főnökök-dolgozók egymás közötti viszonya, hangulata, megbecsülése


Mindezek ismerete nélkül nem igazán lehet a feltett kérdésre válaszolni.

2018. ápr. 14. 15:05
Tudod az élet sok mindent eldönt . De a válaszom igen...élni kell valamiből ha ez az egy választás van igen...
2018. ápr. 14. 15:01
Igen vagy nem?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook