Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Divat lett a "Barbie" életforma? fórum

Divat lett a "Barbie" életforma? (beszélgetős fórum)

1 2
21. 01c8755c79 (válaszként erre: 12. - 99279bb06f)
2009. júl. 16. 12:00
Huh, ez durva.... és síkbutaságra vall a leány és a fiú részéről is. :o(
20. kiscsirke (válaszként erre: 15. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 16. 11:59
Ja, biztos irigyek vagyunk :)
19. 01c8755c79 (válaszként erre: 16. - 99279bb06f)
2009. júl. 16. 11:59
.. hjaaaaa... nap közben dolgozom, este meg vacsit főzök, és a gyerkőcökkel vagyok.... cóóóval utcán csak nagy végső esetben fordulok elő. AKkor ezért maradtam el valahol... ;)
18. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 11. - 01c8755c79)
2009. júl. 16. 11:57
Az a furcsa, hogy ezek a csajok a fősuli, egyetem alatt még az önállóságra hajtottak, olyan feminista dumákat nyomtak néha, hogy elállt a lélegzetem...igaz egy 10-14 éve volt.
17. Christine1979 (válaszként erre: 13. - Kiscsirke)
2009. júl. 16. 11:57

Hát igen...

és ez annyira undorító :S


De amúgy meg sztem ezeknek a csajoknak addig áll fent ez a "jó világ",amíg a pasija nem talál egy nála fiatalabbat, szebbet. És meg is érdemlik.

16. 99279bb06f (válaszként erre: 11. - 01c8755c79)
2009. júl. 16. 11:56
A téma az utcán hever, csak le kell hajolni érte!
2009. júl. 16. 11:56
Én már nem is szólok nekik, pedig sajnálom őket, mert mindig az a vége, hogy megmagyarázzák, miért jó így és biztosan irígykedek...de őszintén ez élet?
2009. júl. 16. 11:56
Amúgy nekem is fura, egy fogyókúra, vagy éppen egy szilikoncickó beültetése után miért változnak meg annyira egyesek... Értem, hogy elhízottan, vagy kis mellekkel van, akinek nem akkora az önbizalma... de van olyan a környezetemben, aki vagy lefogyott, vagy berakatott szilikont, és hihetetlenül megváltozott.... Kicsit sokat képzel magáról azóta...
13. kiscsirke (válaszként erre: 9. - Christine1979)
2009. júl. 16. 11:56
Csak annyiban egészíteném ki, hogy lassan már az sem számít, hogy a pasi aki melletted áll, hogy néz ki, mennyi idős, csak a bankszámláján sok nulla legyen...
2009. júl. 16. 11:55

A lépcsőház bejáratánál várakoztam, és jött egy 13 éves kislány és egy huszonegynéhány éves fiú. Aztán megálltak. A kislány elkezdte mondani a fiúnak, hogy ő csak akkor hajlandó vele elmenni, ha vesz neki ruhát, amit kinézett magának. A fiú első szóra megígérte, sőt azt mondta, hogy bármit megkap, amit csak kíván, "nem problem".

A lány erre csak annyit mondott, hogy: "remélem sokkal többet fogok kapni tőled, mint az a xy (nem nevet mondott) osztálytársnőm, aki hogy néz már ki! Én sokkal csinosabb vagyok, megérdemlem a szép ruhákat! Ha megkapom amit akarok, te is megkapod amit te akarsz!"

És ez a kislány még csak 13 éves!

11. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 16. 11:55

Furi körökben mozogsz! :o)

Amerre én járok, arra divat a talpraesettség,a saját lábon megállás, az életvidámság az ifjú hölgyek körében! ;)

2009. júl. 16. 11:53

Nem tudom, mit műveltek magukkal én csak végeredményt láttam, ami elég kiábrándító és az ezt megelőző állapotot. És nem buta csitrikről van szó, 30 év feletti, egyetemi végzettségű nőkről.

Ami még felfoghatatlan, hogy némelyikük olyan kapcsolatban él, ahol a pasi veri is...és képesek eltűrni, csak hogy x márkájú autóba tehessék a hátsójukat.

Amikor hallottam a Sugarloaf Barbiját...nagyon találó!

2009. júl. 16. 11:53

Nekem is vannak ilyen ismerőseim, és én össze is vitatkoztam már egyikükkel, mikor mondtam, hogy nem értem mi a jó abban, hogy a pasi anyagi helyzetét nézik (ez a csaj fel volt háborodva, hogy két hét járás után nem a pasi fizette az Ő autójának hitelrészletit :S ).


Szerintem egyébként a média hatása is jelentős, mert mindenhol azt nyomatják, hogy akkor vagy sikeres, ha 40kg-s vagy, szőke vagy fekete (most az utóbbi a divat, ahogy látom) a hajad, pi..ányi ruhákban jársz, és ugye...nem mellesleg egy poszterfiú van melletted.


Sajnos, a külsőségek világát éljük.

Egyik ismerősömet idézve : "Ku..váknak áll a világ, és a világ elku..vult".....és sajnos, ezt látom én is....

8. kiscsirke (válaszként erre: 6. - H.Ancsi)
2009. júl. 16. 11:53
Ha ez az irigyelt élet sok lánynak, az szánalmas. Szerintem.
7. kiscsirke (válaszként erre: 3. - Ibolya1971.01)
2009. júl. 16. 11:52
Meg lehet sajnos. A pénz sokmindenre 'jó'...többek közt erre is.
2009. júl. 16. 11:52
szerintem, akik soha nem voltak csinosak, eddig csak vágytak ezekre a dolgokra, de nem volt sikerük. Ha sikerült lefogyniuk, most végre ők is élhetik az eddig irigyeltek életét. Ez ruházkodás, szórakozás szempontjából még azt mondom érthető is, de az agymosást nem értem. Valószinüleg eddig is ilyenek voltak, csak nem volt lehetőségeik, éppen a külsőjük miatt ezt megvalósitani. De lehet,hogy tévedek.
5. kiscsirke (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 16. 11:51
Hasonló cipőben járok én is. De többet nem írok, mert nem lehet, nem akarok megbántani senkit, de ugyanezt tapasztalom, és szépen lassan kiábrándulok ezekből az emberekből.
4. Rexxi86 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 16. 11:48
Milyen fogyókúrát csináltak ezek a lányok? Az agyukból is sikerült lefogyniuk? :D
3. ibolya1971.01 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 16. 11:48
Szerintem ezek a csajok eddig is ilyenek voltak ,csak most lett neked feltünö. Nem lehet ennyire megváltozni a külsö miatt. Szerencsére vannak még normális emberek is, csak nagyon kevesen :( Az anyagiasság sajnos most divat a fiataloknál ,de ezis csak neveltetés kérdése. Nem kell velük foglalkozni ,én ezt teszem :)
2. Borsa (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 16. 11:46
Ketten vagyunk, ez nekem is nagyon fura. Miért jó egy pasas kénye - kedvétől függeni????
2009. júl. 16. 11:43

Néhány hete, megdöbbenve tapasztaltam az ismerettségi körömben, hogy az addig intelligens, értelmes, okos nők fogyókúra után elérve az álomsúlyt, megváltoztak. Minden értelemben. Drasztikus hajfestés után (világosról sötétre, vagy fordítva) az értelmi képességeik szinte a béka feneke alá süllyedtek. A legnagyobb örömet a plázázás jelenti, a fodrász, a manikűrös, szolárium, buta témák kerülnek szóba.

Újabban pedig "pénzes" pasikra vadásznak, akik eltartják őket. És engem ez a része háborít fel igazán.

Mi motiválhat egy nőt, hogy kitartott legyen? (Persze nem azokra gondolok, akik elvesztették az állásukat és a férjük keres egyedül...én is voltam egy ideig ilyen helyzetben, ez teljesen más.)

Az a fontos egy kapcsolatban, hogy az éppen aktuális pasinak milyen autója van és mennyi pénze? Vagy csak nekem furcsa?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook