Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debreceniek, Debrecen környékiek fórum

Debreceniek, Debrecen környékiek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
747. ájrin (válaszként erre: 746. - F290b382c2)
2008. jún. 4. 18:20

én is gondolkodom folyamatosan a munka miatt, készülünk a lombikra, szóval nagykanállal csaptunk bele a lecsóba:)


Jönni fog az a fehér herceg:) sőt, lehet, hogy már találkoztál is vele, csak eldugta a lovát és még nem vette fel a koronáját:)


Pussz

2008. jún. 4. 18:17

Szia drága Ájrin!!

Gondolkodom,gondolkodom,és várom a herceget fehér lovon-csak várat nagyon magára..:))

Nálad mi újság?Puszi,Hannád♥

745. ájrin (válaszként erre: 744. - F290b382c2)
2008. jún. 4. 17:34

Ja-ja! Én is ott láttam:) Most nézem, hogy Te már meg is írtad:)


Hogy vagy Hanna drága? :)

2008. jún. 4. 17:08

Szia!

Az Intersparban,a péztárakkal szemben,ahola mozgólépcső can találsz egy Avonos pultot:))

2008. jún. 4. 13:47
Sziasztok!Nem tudja valaki,hogy Debrecenben hol van AVON-os bolt?
742. Menyó
2008. máj. 8. 19:00
Böbe merre vagy? Elolvastad a könyvet? Én még mindig csak a filmet láttam, egyszerűen nincs időm és energiám olvasni. :( A szülinapomra kaptam egy Coelho könyvet (imádom), de még ki sem tudtam nyitni. Sóvárogva várom a nyarat és remélem akkor el tudom majd olvasni.
741. f290b382c2 (válaszként erre: 740. - Buci bácsi)
2008. márc. 30. 20:04

Szia Buci Bácsi!

Köszönöm!!♥ vagyok kenődve,szerintetek mennyi idő alatt lehet megszokni egyedül élni?Most épp ez foglalkoztat..

Más:képzeljétek,Olyan f...a busszal utaztam 7végén 200km-t,ami nem tudott tolatni...Így oda-vissza minden városban kerültünk egy nagyot,és olyan utakon mentünk,ahová nem kell ki-betolatni..

Próbálta a sofőr javítgatni,de nem ment neki.Olyan érzésem volt,mint a repülőn ülni,és attól rettegni,mikor zuhan le..Nemcsak az eü. van kakában..Szép álmokat!Hanna

740. buci bácsi (válaszként erre: 739. - F290b382c2)
2008. márc. 30. 15:35

Ssia Hannácska!

Én is itt vagyok, Veled vagyok, mégha egy kicsit passzívan is. Fel a fejjel! Nem akarok most itt közhelyeket írni, mint pl. az idő... és egyebek. Fel a fejjel!

Üdv Neked!

739. f290b382c2 (válaszként erre: 738. - Ájrin)
2008. márc. 25. 20:26

Szia Ájrin!

Megkaptam a leveled,köszönöm szépen,válaszoltam is!♥♥

TI TÖBBIEK MEG HOVÁ TŰNTETEK????????

738. ájrin (válaszként erre: 737. - Ájrin)
2008. márc. 22. 09:45
Úgy tűnik, már elindultál. Akkor hétfőre írok Neked!
737. ájrin (válaszként erre: 736. - F290b382c2)
2008. márc. 22. 09:43

Szia Hanna Drága!


Írok Neked hamarosan privit.

Mikor indulsz anyukádékhoz?

736. f290b382c2 (válaszként erre: 735. - Ájrin)
2008. márc. 22. 01:34

Drága ájrin!

Köszönöm a kedves szavakat,ígérem,megpróbálom ezeket az embereket elfelejteni.

Ma hazajött a férjem,nekem is bevásárolt,megölelt,nem tudja ő sem lezárni?Addig biztos nem,amíg hazamászkál.De én sem.

Ügyvédről egy szót sem ejtett.Gondolom,nem volt ideje rá,mert annyit dolgozik.Nem baj,ha 2 héten belül nem lép,keresek én egy ügyvédet...

Tudod,amikor öngyilkos lettem,és hamarabb jött haza,nem ő segített rajtam,hanem bevágott egy távoli pszichiátriára.Pedig mindent kiszámoltam,csak éppen hamarabb jött haza.Most is vannak ilyen gondolataim,de próbálom lefoglalni magam...

Soha nem voltam ennyire egyedül,és most jöttem rá,hogy igazán soha nem is szerettek.Milyen férfi az,aki elválik a beteg feleségétől???

Olyan,akit sajnos v.hol még mindig szeretek.Puszi,Hanna

735. ájrin (válaszként erre: 734. - F290b382c2)
2008. márc. 21. 13:26

Ó Hanna! Mások még nagyobb hibákba esnek! Tudod, én a helyükben nem néznék le senkit, mert úgy gondolom, hogy mindenkinek, akivel összehoz a sors, tehát MINDENKINEK van valmilyen olyan tulajdonsága, amiből tanulhatok, amiért érdemes őt megismerni. Azt hiszem, hogy a gúnyolódok nem ezen az érzelmi szinten állnak. Nem mondom, hogy jobb vagyok, vagy jobb így, mert talán mélyebben élek át mindent, ezért ha bántanak, jobban meg is bántódom....de talán mostanra eljutottam arra szintre, hogy az ilyen emberekről nem veszek tudomást. Ez olyan, mint a Merlin meséjében a boszorkány elfelejtése. Legyőzni nem tudták, ezért elfelejtették...és már nem is volt.

Neked is így kellene az ilyen emberek rosszakaratát lesöpörni magadról.


Tudom, mit érzel a férjeddel kapcsolatban. Tapasztalatból mondom, akármit is csinálsz, kell kb 1 év, amíg le tudod zárni magadban. Azt kell megtanulnod, addig hogyan legyen teljes az életed.


Olyan ez, mint amikor egy gyerek járni tanul. Akárhányszor is fenékre esik, újra és újra feláll, hiszen tudja, hogy annyi minden vár még rá, csak járni kell hozzá megtanulni, és akkor, majd AKKOR! mindent el tud érni:)

734. f290b382c2 (válaszként erre: 733. - Ájrin)
2008. márc. 21. 13:10

Köszönöm,ájrin...

Az ilyen emberek miatt,mint te vagy,merem újra leírni,amit érzek...Szeretném,ha más nem esne ugyanabba a hibába mint én.Vagy csak értékelné azt az életet,ami neki jutott,ami szebb,jobb mint a másé.

A legrosszabbul az esett,amikor egy leányzó azt írta,találjak még ki vadabb dolgokat,mert nagyon jól szórakoznak a naplómon,ez a kedvenc elfoglaltságuk.Akkor nagyon betelt a pohár.

Ma este jön haza Pestről a férjem,és már előre rettegek.Szia,Hanna

733. ájrin (válaszként erre: 732. - F290b382c2)
2008. márc. 21. 11:06

Szia Hanna!

Jól teszed, hogy figyelmen kívül hagyod a bírálók, megbélyegzők véleményét és folytatod a naplódat.

Neked nagy szükséged van most rá, azok pedig akik a leírtak miatt támadnak, elég kisstílű emberek. Becsüllek érte, hogy mered vállalni önmagadat, és mindezt ekkora nyilvánosság előtt. Kevés ember van, aki erre képes.

Kívánom, hogy mihamarabb állj talpra!

732. f290b382c2 (válaszként erre: 731. - Buci bácsi)
2008. márc. 21. 06:15

Szia Buci bácsi!

Van négy hullámospapagájom,és egy új Gandalfom,egy szibériai csíkos mókusom,és 2 zöld anuliszom,amit a férjemnek vettem,de én gondozom.

Most a könyvek valahogy kiesnek a kezemből,egyszerűen nem megy az olvasás,pedig régebben imádtam.

Az otthontól félek leginkább,(húsvétra hazautazom)mert ott sokkal rosszabb nekem,tartani magam,hogy a szüleim ne lássák,hogy sírok..

Egyébként újrakezdtem a naplómat(Hanna naplója most a címe),nem törődve a lenéző-leíró-mindennek elmondó emberekkel-ez némileg segít.

Rólam talán ennyi elég is,de te nagyon titokzatos vagy!!!

Köszönök mindent,szép ünnepet neked,de még úgyis jövök...Hanna

731. buci bácsi (válaszként erre: 730. - F290b382c2)
2008. márc. 21. 01:34

Eljön a nyár nemsokára.

Addig is szerezz valamilyen kisállatot. Legyen az cica, kutya, madár, vagy bármilyen szeretni, simogati való, gondoskodást igénylő jószág.(Sajnálom Gandolfot!) Vedd elő a kedvenc könyvedet és olvasd el akár huszadjára is. Olvass neked tetsző romantikus regényeket. Sírjál rajta nagyokat. Azon add ki a lelked búját!

Meglátod, nemsokára a multé lesz a bánatos jelen...!

Az elkövetkezö hetekre erőt és kitartást kívánok Neked!

Üdvözlettel: B. b.!

730. f290b382c2 (válaszként erre: 729. - Buci bácsi)
2008. márc. 20. 20:41

Köszönöm a támogatást,a könnyeim nem fogynak...Pedig tényleg próbálom lekötni magam.Lassan a konyhaszekrény belsejét is kitapétázom...

Pedig,mégis,szeretem,és nem akarom elveszíteni,de tiszteletben tartom a döntését,és nem fogok cirkuszolni,hanem felemelt fejjel végigcsinálom a válási procedúrát.Bár már vége lenne...bár már nyár lenne...

729. buci bácsi (válaszként erre: 728. - F290b382c2)
2008. márc. 20. 18:11

Rendkívüli módon sajnálom, hogy így alakult az életed! Tudom, Neked most nagyon rossz! Hidd el az idő mindent megold. Persze addig még lesz egy néhány átvirrasztott éjszakád és egy zsáknyi elhasznált papírzsepid. Mindezek után, próbáld meg tultenni magad ezen a dolgon. A nyár lesz a Te igazi évszakod.

....................................................

A kipontozott részre írtam sok tanácsot, de mindegyiket ilyen-olyan okból ki kellett törölnöm. Rájöttem, hogy tanácsot nem igazán tudok adni. Azt hiszem, nem is lehet. Vígasztaló szavakat talán. Az élet megy tovább, és egyéb közhelyek helyett: Van Neked két aranyos kis talpad. Nos ezekre állj rá, de nagyon stabilan!! Remélem egy néhány hét után túlteszed magad ezen a traumán.

Az a férfiember ezek után meg sem érdemli, hogy szeresd!

Fel a fejjel! Mi itt a fórumon, a Hoxán Veled vagyunk!...

728. f290b382c2 (válaszként erre: 727. - Buci bácsi)
2008. márc. 18. 23:11

Kedves Buci bácsi!

Miután a férjem alig 2 napja jelentette be,hogy húsvét utáni héten mehetünk válni közös megegyezéssel,mert már nem szeret,némileg nehéz a dolgok szép oldalát látni....

Nem írtál bántót,hanem kedveset,de nekem még idő kell,hogy észrevegyem ezeket a dolgokat.Most még örülök,ha sírás nélkül be tudok vásárolni,a húsvét pedig nekem nem lesz ünnnep,mert teljesen egyedül leszek.

Remélem,ti jobban fogjátok magatokat érezni,én is összerakom magam,de ehhez idő kell...Most nagyon fáj.

Sziasztok!

2008. márc. 18. 21:39

Helló Lányok!

Micsoda egy pesszimista, az élet csakis rossz dolgait

elemző fórum ez itten!?

Visszaolvastam egy néhány oldalt, de azt látom, hogy az itt levők (elnézést a kivételektől), már- már tulzásba viszik az önsanyargatást. szándékosan nem írok mazochizmust, mert az egy másik kategória.

Kedves Hanna, Kisböbe! Itt a tavasz! Énekelnek a fák, rügyeznek a madarak, megjelennek az emeletes kutyák az árokparton, az emeletes galambok a villannydróton,, Ti meg a vélt, vagy -bizonyára valós - sérelmeiteken merengetek?! Tudom, hogy nehéz, de tessék továbblépni. Új lapot kell nyitni, erre az új lapra csak a szépeket kell beírni.

Bocsi,hogy így kéretlenül beleszöveg' az életetekbe, abszolut semmi jogom és közöm hozzá, de ha itt a fórumon olvashatom, akkor talán mégis...

Kellemes Húsvéti készülődést Nektek!

(Bocsi, ha valami bántót írtam volna!)

Sziasztok!

2008. márc. 2. 16:08
Hahó,van itt valaki???Hanna
725. f290b382c2 (válaszként erre: 724. - Kisböbe)
2008. febr. 29. 11:12
Á,dehogy,csak gondoltam mi nyomorultak tartsunk össsze...pusssz neked,nagyon sok!!!Gondolok Rád!Hanna
724. kisböbe (válaszként erre: 723. - F290b382c2)
2008. febr. 29. 11:09

Köszönöm,de nem!

Most nem tudok + lenni,sz.r az élet..:(((


Remélem te jobban vagy?!

2008. febr. 29. 11:07
Fel a fejjel!Tudok valamiben segíteni neked?♥Hanna
2008. febr. 29. 11:05

Sziasztok!

Ma nem is jövök,mert nagyon magam alatt vagyok!:(((

Hannának,meg persze mindenkinek jó hétvégét!

Sziasztok!

2008. febr. 29. 10:57

Sziasztok csajok!

Vasárnapig nem leszek,megyek "szükségletkielégítésre"...

Még du 13:00-ig benézek,hátha erre tévedtek!Puszi nektek,jók legyetek!!Hanna

720. kisböbe (válaszként erre: 719. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 27. 14:06

Nem is!!!

Én csak a hajdínát nem bírom megenni,a többi megy!!!!

Most már elborult,de fúj a szél is.

Mennem kell,holnap jövök.sziasztok:)

719. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 718. - Kisböbe)
2008. febr. 27. 13:56

te nem birod megenni,szenvedjen tőle más:))

itt szép,annyira már nem napos,de nincs hideg.Nálatok?

2008. febr. 27. 13:45

Ugye milyen kedvesen próbálom ajánlgatni mindenkinek!?:)

Nálatok milyen idő van?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook