Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debreceniek a véleményetek érdekelne fórum

Debreceniek a véleményetek érdekelne (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 29. 21:42

A Fészek lakópark milyen?

Igaz ott csak egy lukat kapnánk, de legalább új lenne.

6. zsebibaba27 (válaszként erre: 3. - Tücsimücsi)
2009. júl. 29. 21:40
Ennyire durva a helyzet?
2009. júl. 29. 21:40
7-10 millió között.
4. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Zsebibaba27)
2009. júl. 29. 21:26
Mit takar nektek az elérhető ár?
3. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Zsebibaba27)
2009. júl. 29. 21:26

A bölcsi igaz.


C. mentes környéket nem találsz csak az úri negyedekben pl. a Nagyerdőn, Liget-lakóparkban stb.


Lakást kerestek vagy házat?

2009. júl. 29. 21:08

Van egy pár zártkerti ingatlan a Biczó-István kertben is, de azt olvastam, hogy ott elég gyakoriak a belvizek. Igaz ez?

Bánkról pedig, hogy iszonyat bűz van, a hulladékmegsemmisítő miatt.

2009. júl. 29. 21:05

Sziasztok!


Sok év után úgy néz ki, hogy megint Debrecenbe sodor az élet. Több mint tíz éve laktam kollégiumban, és őszintén szólva a Piac utcán túlra, max csak a Mihály napi vásár miatt jutottam. Azóta egyszer voltam Db-ben, és nagyon meglepődtem, hogy mennyire sokat fejlődött.


Most viszont tégla lakást szeretnénk vásárolni biztonságos, c. mentes környéken, de azért elérhető áron. Max 25 éveset. Az is szempont, hogy orvos, bölcsi, isi, ovi legyen a környéken.

Vagy ha tudtok panelprogramon átesett lakást az is érdekel, ha jó áron van. Az interneten rengeteg hirdetés van, kicsit már a bőség zavara, de ha ismernénk a környéket könnyebb lenne választani.


Elvileg szombaton megyünk szétnézni, de elég sürgősen kell elköltöznünk.


Debrecenben is másfél évet kell várni a bölcsire?


Minden véleményt szívesen veszek, és előre is köszönöm.

Zsebi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook