Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni környéki anyukák van kedvetek ismerkedni, dumcsizni? fórum

Debreceni környéki anyukák van kedvetek ismerkedni, dumcsizni? (beszélgetős fórum)


1 2
16. era1974 (válaszként erre: 15. - Zsuzsika83)
2011. febr. 21. 10:45

Húú akkor én a másfél órámmal,ne is mondjak semmit:-))Nekem se lett volna nehéz,mert edával szültem,a vajúdásból semmit nem éreztem,ha nem akad el Zorcsi,akkor egy tök jó szülés lett volna.

Na mindegy már,túl vagyunk rajta.

Erről a dokiról is hallottam már,jókat mondtak eddig róla.

2011. febr. 21. 09:37

Sziasztok!

Nekünk elég változóak az éjszakáink. Most épp 2 óránként kelt. De mindegy is, mert mióta megszületett 4 óra volt a maximum, amit egy huzamban végig aludtunk, de azt sem tudom mikor volt. Mi mindjárt indulunk baba-mama jógára ide a közelbe, nagyon szeretjük.

Era! Nekem Szeverényi Péter volt a dokim meg volt szülésznőm is. Nekem is nagyon jók voltak. Nem volt hosszú szülés, de nekem is megakadt, így 2,5 óra lett a kitolás. Majdnem császár lett, de megúsztuk.

2011. febr. 21. 08:09

Jó reggelt!

Hogy telt az éjszakátok?Nálunk kivételesen csend volt,mostanában sokat felsir éjjel Zorka.

edda üdv:-)))Mennyi idősek a kisfiaid?


Zsuzsika volt dokim Ormos Márk,egy fiatal orvos.

Hát nagyon nagyon odatette magát a szülésnél,nem tudtam megszülni Zorcsit,mert beakadt,másfél óráig kinlódtam,aztán vákumal született meg.Nagyon jó dokinak tartom,ha lesz még egy baba akkor is Őt fogadjuk meg.

Neked volt dokid?


Többiek?Mizujs?Irtok kicsit magatokról?

13. edda80
2011. febr. 20. 22:02
Sziasztok debreceni vagyok és 3 fiam van
2011. febr. 20. 21:51
Mi nem vágtuk le neki, mert összesen 2 szál haja hullott ki kb. De látszik, hogy milyen szép sűrű a kiscsajod haja. Kamilla is a klinikán született június 22-én. Volt dokid?
2011. febr. 20. 21:14
Jah:-)Mi 4 hónaposan levágtuk neki géppel,mert tiszta foltosan hullott,csúnya volt.Most már szép sürü:-)Május 8.án született a klinikán.És a Tied?
10. zsuzsika83 (válaszként erre: 9. - Era1974)
2011. febr. 20. 21:02
Lesz majd neki is... : ) Nálunk sem volt senkinek ilyen nagy haja. Nekem 3 évesen volt kb. ekkora. Mikor született a picid? Végül klinikán vagy Kenéziben?
2011. febr. 20. 20:59

Sziasztok!Örülök hogy gyülünk:-))

Menyó:mikorra várod a kislányt?Szurkolok Nektek!

Zsuzsika:Édes a kislányod,jó nagy haja van:-)))

Az enyémnek nem tudom mikor lesz már csurija:-)))

2011. febr. 20. 20:53

Sziasztok!

Én is jövök szívesen. Nekem 8 hónapos kislányom van.

2011. febr. 20. 18:04

Sziasztok!


Én is debreceni vagyok. :) Van egy 22 hónapos kisfiam és pár napon belül megszületik a kislányunk is.

2011. febr. 20. 17:14
Szia Zsu!Örülök hogy jelentkeztél,szép nagy lányod van:-)))
2011. febr. 20. 15:49
Sziasztok! Én is debreceni vagyok, szívesen benézek majd néha a fórumra beszélgetni kicsit! Nekem 7 és fél éves, elsős lányom van.
2011. febr. 20. 11:46

Sziasztok!Persze ,miért ne lehetne Veled is dumcsizni hamyka:-)))

Gyémántlány:felveszlek msnre,de nem tudom mikor leszek,most megyek rendezem a gyereket,meg főzök.

Irtok kicsit majd magatokról?

3. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - Era1974)
2011. febr. 20. 11:37

Szia Erika!



Én debreceni vagyok, ha van kedved vegyél fel msn-re és beszélgethetünk! Priviben megírom a címem!

2011. febr. 20. 11:22

Szia Era!!


Én nem vagyok anyuka én pasi vagyok,én szivesen beszélgetnék ill barátkoznék veled ha gondolod!!


Irj és üdv: hamyka

2011. febr. 20. 11:16

Sziasztok!

Era vagyok lassan 37 éves.Van egy 9 hónapos kislányom.Szivesen ismerkednék környékbeli anyukákkal.Megoszthatnánk a mindennapok örömeit,bosszúságait.Várok mindenkit akinek van kedve beszélgetni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook