Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni babavárók fórum

Debreceni babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
362. KKathy
2011. márc. 27. 18:00

Sziasztok Debreceni Babavárók!



Bár én már nem várok babát, bemerészkedtem hozzátok.

Vajúdástámogatással foglalkozom, dúla vagyok. Kismamákat kísérek a várandósságuk alatt, felkészítem őket a szülésre, velük vagyok a vajúdás és a szülés óráiban, érzelmi és fizikai támogatást nyújtva.Meglátogatom őket a gyermekágy ideje alatt és segítek a szoptatásban.


Nem olyan régen kaptam meg a képesítésem, hogy szüléseket is kísérhessek.

Egyelőre ingyen vállalom a kismamákat, akik velem szeretnének szülni!


Célom, hogy egy szép szülésélménnyel gazdagodjanak, amiből mindig erőt meríthetnek.


Van egy honlapom is: www.katadula.hu


Ha bármi kérdésetek van, örömmel fogadom!


Szeretettel: Szovátyné Kovács Katalin

361. cicikem
2011. jan. 17. 19:21
Juniusban a Kenezyben szultem Dr Szilvasi Ferenc -nel ,minden rendben volt . Nagyon kedves doki, minden alkalommal amikor penzt adtam neki hozzatette "ooo nem kellet volna" , szoval nem erezteti az anyagi dolgokat:-)
360. Evike31 (válaszként erre: 359. - Evike31)
2010. dec. 21. 12:58
Gyülekezzünk! Bocsánat :)
359. Evike31
2010. dec. 21. 12:57

Kedves Várandósok! Most induló kismamaklub várja debreceni tagjait.Gyülekettünk,mert együtt könnyebb mindegy,hogy hanyadik hetet töltöd!

Évi

358. misz (válaszként erre: 357. - Tücsimücsi)
2009. júl. 14. 13:55
Hát ez az! Én is vakon és ész nélkül megbíztam benne. Nem tudom, miért csinálta ezt. Legalább egy rendes dokira bízott volna.
357. tücsimücsi (válaszként erre: 356. - Misz)
2009. júl. 14. 13:44

Nem ez a doki az egyetlen akinek elrettentés címén kiírják a nevét. Ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod.

A rohadék...

Szomolyán viszont csodálkozom, eddig nem hallottam róla olyat, hogy valakit cserbenhagyott.

356. misz (válaszként erre: 355. - Tücsimücsi)
2009. júl. 14. 13:39

Ha ez lett volna az első szülésem, egyke marad a lányom. Iszonyatos volt. Nem lesz harmadik, és ez tette véglegessé a döntést.

Remélem nem követtem el becsületsértést, azzal, hogy leírtam a doki nevét.

355. tücsimücsi (válaszként erre: 354. - Misz)
2009. júl. 14. 13:31

Szia

nagyon helyes, hogy megírtad a doki nevét.

Borzalmas volt még elolvasni is a történetedet, nemhogy átélni. Nekem amúgy sincs nagy véleményem a Kenézys dokikról, igen Szomolya az jó és még egy másik doki és slussz. Soha nem szültem volna ott.

Gondolom ezek után nem akarsz harmadikat...

Remélem hamar rendbe jössz. Sok boldogságot nektek!

354. misz
2009. júl. 13. 22:32

Sziasztok!

2 hete megszületett a kisfiam a Kenézyben. Sajnos a fogadott dokim nem tudott bejönni. Simó Dezső jött be, és rémálom lett a szülés. Óvakodjatok tőle, szadista és a pénzre utazik. A naplómban leírtam mi történt.

353. ájrin
2009. júl. 13. 08:45

Közben kiderítettem:)Bethlen utca 11-17 és Berecz Ildikó lesz a védőnőm.

A doki Dr Berecz János.


Felhívtam az itteni gyerekorvosi rendelőt és ott segítettek:)

352. ájrin (válaszként erre: 351. - Encike 2)
2009. júl. 13. 07:00

Köszi!Jó régen beszélgettünk...

Ha jól emlékszem Te is itt laksz nem messze tőlem.

Segíts kérlek, hol kell jelentkeznem terhesgondozásra?

351. encike 2 (válaszként erre: 350. - Ájrin)
2009. júl. 12. 22:50
Gratulálok én is neked és boldog babavárást kivánok!
350. ájrin
2009. júl. 10. 10:07

Nagy újságom van!

Végre én is babát várok!Most 6 hetes a drágám és már dobog a szíve:)

3 év küzdelme után a második lombikunk sikerült!:)


Kérdésem lenne:


Nekem a 12. hétig még a lombikos Intézetbe kell visszajárnom ellenőrzésre, de közben be kellene jelentkeznem a védőnőhöz. Fogalmam sincs, hova tartozunk.

Hogyan tudom kideríteni? Hova kell járnom majd terhesgondozásra (lesz privát orvosom, de úgy tudom, hogy jelentkeznem kell a körzetinél is???)


Help!

349. ájrin (válaszként erre: 348. - Encike 2)
2009. júl. 10. 10:03
Gratulálok!
2009. máj. 17. 20:43

2009.04.15.--én megszületett Petra lányom, most voltunk egy honaposak!


Mindenkinek boldog babavárást kivánok!

2009. máj. 5. 07:52

Sziasztok!

Van egy 6 hónapos kisfiam és szeretném a kinőtt használt , alig használt , új (ajándék de kicsilett) ruhácskáit occón eladni!

Ha Debreceni vagy személyesen is megoldhatjuk ha nem emailben tudok képeket küldeni!

346. Cepheus (válaszként erre: 345. - Misz)
2009. máj. 4. 12:31

Szia misz! Köszi a választ! :-)


Akkor majd megkeresem az időpont szerinti fórumot is, bár tudom, hogy sok minden városonként más a terhesgondozásban, illetve szülészeteken is. Állítólag pl a Klinika bababarát kórház, és nagyon támogatják az apás szülést, viszont nincs gátvédelem. A genetikai vizsgálatok is eltérőek, kicsit reméltem, hogy a 16 hetesen nem csak AFP lesz, hanem más faktorokat is vizsgálnak, de csak arra kaptam beutalót.


Gratulálok én is a babádhoz! Problémamentes harmadik trimesztert és könnyű szülést, egészséges babát kívánok! :-)

345. misz (válaszként erre: 344. - Cepheus)
2009. máj. 4. 12:10

Szia! Gratulálok a kisbabához! :)

Én is debreceni vagyok, de nem találtam aktívabb debreceni fórumot. Amit ajánlanék, hogy nézd meg a 2009. októberi babavárók fórumát. Nem tudom pontosan milyen néven futnak, de ott biztosan jobban pezseg az élet. Én júliusra várom a kisfiam és a júliusi babás fórumra járok napi szinten.

A másik dolog: hiába van fogadott orvosod, a körzeti nőgyógyászhoz is el kell járni, amikorra hív. És igen, mindkét doki ír majd a könyvedbe, sőt lehet, hogy nem is fogadják el egymás vizsgálati eredményeit és mindent 2x kell megcsináltatni. Dokija válogatja. A 4 pecsét mindegy melyiké, csak meglegyen.


Sok sikert a fórumkeresésben! Nyugis és csodás babavárást! És a végén könnyű szülést, egészséges kisbabát kívánok! :)

344. Cepheus
2009. máj. 2. 11:46

Sziasztok! Első kisbabámat várom, és Debrecenben a Klinikán szeretnék szülni. Időről-időre vannak kérdéseim, ezért jó lenne szintén debreceni kismamákkal/anyukákkal beszélgetni. Vagy van másik, ennél aktívabb debreceni kismama topik?


Most például azt nem értem, hogyha van választott orvosom (van), akkor miért kell járnom a körzeti nőgyógyászhoz is? (Kell, a védőnőm ugyanis hozzá küldözget, sőt a kiskönyvbe is az ő nevét írta, a megkérdezésem nélkül.) Ennek nem látom értelmét.


És a végén vajon mi számít, melyik orvostól kapom az igazolást, hogy jártam terhesgondozásra? Vagy mindketten beleirkálnak majd a kiskönyvembe, és összesen kell a 4 pecsétnek meglenni?


Túl vagyok egyébként a 12. heti UH-n, az első genetikai konzultáción, az első védőnői konzultáción, az első vérvételen és a belgyógyászati vizsgálaton. A 15. hétben járok.

343. emelint
2009. ápr. 2. 18:30

Sziasztok! Vannak hajdúböszörményiek? Szeretnék hajdúböszörményi kisbabás anyukákkal beszélgetni, szívesen foglalkoznék a babóval, hogy az anyuja tudjon picit pihenni, vagy házimunkát csinálni, természetesen ingyen, és akár úgy is, hogy ott vagyok a lakásba, vagy elviszem sétálni. Ugyanis én is szeretnék majd kisbabát, de addig is szeretnék belekóstolni egy babás életbe! JELENTKEZŐKET VÁROK:)!!!


Végeztem csecsemőgondozási tanfolyamot:)

342. misz (válaszként erre: 341. - Helga131)
2009. márc. 23. 20:26
Engem érdekelnének a rucik. Küldenél képet és árat? misz77&freemail.hu
2009. márc. 22. 09:35

Sziasztok!

Van egy 4 hónapos kisfiam és szeretném a kinőtt használt , alig használt , új (ajándék de kicsilett) ruhácskáit occón eladni hely hiánya miatt!

Emailben tudok képeket küldeniha valakit érdekel!

340. misz (válaszként erre: 339. - Encike 2)
2009. márc. 18. 16:22
Remélem csak ennyi. Csak úgy szeretném jobban érezni!
339. encike 2 (válaszként erre: 338. - Misz)
2009. márc. 17. 17:44

Köszi.

Én 2 hete jártam ugy, hogy d.u és egész este nem mozgott. Reggel megkerestem a védőnőt és szivhangot hallgatott, de minden oké. Kicsi már a hely és ezért nem mozognak annyit.

338. misz (válaszként erre: 337. - Encike 2)
2009. márc. 17. 17:22

Örülök,hogy befordult a helyes irányba a Babócád.

Mostmár biztosan rendben lesz minden.


Én most azon parázom, hogy nagyon kis lusta a fiacskám. A lányom ennyi idősen már egész nap szórakoztatott. A kisfiam meg ha 3x rúg 1-et a nap folyamán, aktív volt.

2009. márc. 17. 11:46

Tegnap voltam uh-n és koponyavégű, reméálem igy is marad!


Pénteken megyek nst-re a Kenézybe.

336. misz (válaszként erre: 335. - Encike 2)
2009. márc. 10. 19:33
Én nagyon hamar felépültem. Otthon se volt semmi gond.
335. encike 2 (válaszként erre: 334. - Misz)
2009. márc. 10. 12:46

Az igen!

Pedig olyan sok rosszat hallottam a császár utáni időkről, inkább ettől tartok.

Mikor én szültem az aranyér kellemetlenebb volt, mint a varrat.

Dehát kinek mi a tapasztalata.

334. misz (válaszként erre: 333. - Encike 2)
2009. márc. 9. 20:59

Az enyém vészhelyzet volt, a programozott is hasonló lehet.

Szóval én a szülőágyon kaptam katétert, nem fájt, csak olyan kellemetlen volt. Aztán vittek a műtőbe, a Párom nem jöhetett. A műtőben kaptam a hátamba helyi érzéstelenítést, aztán a gerincbe a spinális injekciót. Egyiknél sem éreztem semmit. Aztán mikor már nem éreztem, hogy a hasamat "bökdösik", felhúzták elém a paravánt. Az aneszteziológus végig közvetített, hogy mi történik. Semmit nem éreztem az egészből.Kb. 5 perc alatt kint volt Ágika, aztán 20 percig tartott a varrás. Aztán vittek le az őrzőbe, ott nagyon reszkettem egy ideig, aztán lasan érezni kezdtem a lábam. Ennyi.

A szenvedésről annyit, hogy igaz, a felülés, lefekvés durva a varratszedésig, de nem fájt az ülés, a Wc-s téma és gyorsabban futottam bármelyik gátsebesnél.:))

Kedden volt a császár és szombaton már magam kötöttem be a cipőmet hazamenetelkor.

333. encike 2 (válaszként erre: 332. - Misz)
2009. márc. 9. 20:47

És a Kenézybe hogy zajlik a műtét?

Még konkrétan nem beszéltünk a dokival erről, mert szerinte még befordulhat.

Jobban tartok a császártol, mert láttam, hogy "szenvednek" utána.

A spontánnal semmi panaszom nem volt, de tényleg. Legutobb 2 és fél ora volt a szülés.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook