Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni babavárók fórum

Debreceni babavárók (beszélgetős fórum)


152. ájrin (válaszként erre: 151. - Encike 2)
2008. júl. 4. 12:42

hát ez szörnyű... ezért fogok a klinikán szülni!

lehet, hogy nincs már türelmük hozzá? de akkor minek dolgoznak ott?

2008. júl. 4. 12:40

Bocsi, hogy bekontárkodom.


De tegnap voltam a Kenézybe babát látogatni, és iszonyat ahogy a csecsemősök "dobálják" a babákat!!!

Pedig ők is emberek, nem vmi tárgyak.


De ettől független nagyon ari a baba.

Mégegyszer bocsi.

150. ájrin (válaszként erre: 146. - Ágica 84)
2008. júl. 4. 10:17

köszönöm!:)

vigyázz magadra, és feltétlenül írd meg, ha megérkezett a babuci:)

de jó neked:)

149. ájrin (válaszként erre: 147. - Kislibu)
2008. júl. 4. 10:16
látod, ezekért e hírekért érdemes élni:)
148. kislibu (válaszként erre: 146. - Ágica 84)
2008. júl. 4. 07:33
Sok sikert a szüléshez! Van orvosod?
147. kislibu (válaszként erre: 143. - Ájrin)
2008. júl. 4. 07:31
Bízz benne, hogy sikerülni fog! Szerintem a lelkiállapottól is nagyon sok függ. Nekem is volt 1 inszeminációm, és az nem sikerült, aztán elegem lett ebből a kórházi "mindenfelé csövek lógnak ki belőlem" dologból, és otthon megpróbáltuk, és a következő hónapban ikreink fogantak meg, most vagyunk a 13. hétben. Tehát fő a nyugalom és sikerülni fog!
146. Ágica 84 (válaszként erre: 145. - Ájrin)
2008. júl. 3. 18:58

Elég a vége :) Jól birom a meleget, csak úgy mint más ember. SZeretem a napocskát.


Nagyon kivánom, hogy sikeres legyen!!!!! :)

145. ájrin (válaszként erre: 144. - Ágica 84)
2008. júl. 3. 18:05

hát magamról mesélni:) naplót írok, abban elég sokat mesélek:)

most megyünk első lombikra augusztus elején, és eléggé izgalmas a helyzet. remélem, sikerülni is fog az első:)


2-3 hét? az már nagyon a vége:) hogy érzed magad? gondolom nehéz már az utolsó időszak, pláne ilyen melegben!

minden jót Neked!:)

144. Ágica 84 (válaszként erre: 143. - Ájrin)
2008. júl. 3. 17:37

Szoritok Nektek ! :) Mesélj magadrol vagy ha van kérdésed esetleg tedd fel.

Nekem már csak 2-3 hetem lehet, sokáig már nem leszek, de belátogatok és segítek bármiben :)

143. ájrin (válaszként erre: 142. - Ágica 84)
2008. júl. 3. 07:20
sziasztok! én aktív lennék, ha végre sikerülne a babaprojekt:) szívesen csatlakoznék! :)
2008. júl. 2. 21:49
Üdv a körünkbe :) csak sajnos nem aktív a csapat.
141. kislibu
2008. jún. 28. 07:26
Halihó! Bejelentkezem én is. 12 hetesek vagyunk a babákkal (mert 2 van). És hajrá debreceni kismamik, gyarapodjunk! ;-) Juhász Alpár Gáborról tud valaki valamit?
2008. máj. 23. 15:23
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok !:)
139. Dizzz
2008. ápr. 21. 09:25
igazán:)
138. Dizzz (válaszként erre: 136. - Vaddvirag)
2008. ápr. 21. 09:25
iagzán nincs mit!
137. vaddvirag (válaszként erre: 134. - Babika82)
2008. ápr. 21. 09:19
Köszi!
2008. ápr. 21. 09:19
Dizzz köszi az infót! Ha tudtok még bármilyen infóról szolgálni Székely Péterről (Kar utca), várom!! köszönöm előre is!!!
135. Dizzz (válaszként erre: 133. - Vaddvirag)
2008. ápr. 18. 16:03
Szia! bár én még jócskán előtte állok a szülésnek(hisz még nem vagyok az-sajnos), de azt hallottam róla, hogy nem az a kedves fajta a kismamákkal, többek közt nem nagyon ír ki táppénzre, míg ezzel ellentétben a Török úr igen. Úgyhogy javaslom, ha teheted, inkább menj hozzá. Nekem egyébként Sz.P nőgyógyászként is furcsa.
134. Babika82 (válaszként erre: 133. - Vaddvirag)
2008. ápr. 18. 14:07

Szia!

A veres utcán van, de én még ott nem voltam nála csak a klinikán.

A veres utca, a csapó utcából nyilik majdnem, ahol a csapón van a posta a másik sarkon a gyógyszertár és közte van egy kis utca, azon be, rögtön jobbra, és rögtön balra és ott van az utca.

Arra az utcára szoktam menni ruhákat venni, kivan rakva egy tábla, ott van egy varroda mintaboltja, és pont amelletti épület, gondolom mert az a 22 szám alatt van, a rendelő meg 24 talán de lehet nem jól emlékszem.

2008. ápr. 18. 12:19
sziasztok! tud Valaki vmilyen infót mondani Székely Péter nőgyógyászról? kettő van, aki a klinikán dolgozik, és a magánrendelője a hortobágyi utca közelében van. Szülni érdemes nála? Török Pétert többen javasoltátok. Neki hol van magánrendelője? előre is köszönöm!!!
2008. ápr. 17. 22:28

Hát én is régen jártam erre. Még nem vagyok kismami, mivel a hőm szerint nincs pé. LH szerint meg volt. Hogy is van ez????

Remélem, mint kismami csatlakozhatom.

131. Erabera
2008. ápr. 17. 18:16
Hahó valaki!!! Hol vagytok kismamik?
130. encike 2 (válaszként erre: 127. - Babika82)
2008. ápr. 7. 22:39
Amint irtam én nem hozzá járok. Amit olvastam rola nálad, még szerencse is. Nem ismerem, de ilyet rola nem hallottam. Sajnálom, hogy vannak ilyen kivagyok-mivagyok dokik. Hála az én dokim nem ilyen.
129. Babika82 (válaszként erre: 128. - Évke)
2008. ápr. 4. 17:33

Irok neked privit is. Rokonom és két barátnőm is próbákozott nála szülni, nem jött össze, nem ment be a doki, persze terhesgondozást megcsinálta csak magánrendelőben, aztán meg még a szüléspénzt is elkéri még szülés előtt. A klinikán van. Nekem több ott dolgozó ismerősöm van, szakmailag nagyon dícsérik de emberileg ilyen, akkor meg cseszhetjük:((

De mint látom már ajánlották neked Török dokit, én is hozzá járok , és imádom , imádom és imádom. És tényleg van magánrendelője, ott még nem voltam, de május közepén kell mennem hozzá, akkor már biztos oda fog hívni:)))

128. Évke (válaszként erre: 125. - Ájrin)
2008. ápr. 4. 17:18
Hát ez nem semmi! Milyen k@cs@g dokik vannak!!!És ki volt ő? Persze csak priviben. Csak hogy még véletlenül se menjek hozzá...
127. Babika82 (válaszként erre: 126. - Encike 2)
2008. ápr. 4. 17:05

Na én még a Major dokiról hallottam, hogy szülésekre nem megy, csak a kemény 20ezreseket veszi el még az előző napokban. Szeret Ő pihenni, ha kismama szül, természetesen lehet már a neki szánt és adott pénzt költeni. Szakmailag nem mondják rossznak. De nem együttérző, inkább olyan tengek lengek jobbra balra, unom magam tipus. De nagyon rámenős a pénzre. Rengeteg szabadidőt csinál magának, szereti becsapni a kismamikat állítólag, erre értem, hogy szülésekre csak igéri még utolsó pillanatban is hogy indul, csak épp nem ér oda legtöbbet:(((

De szakmailag jó, csak épp ha nincs a pácienssel, akkor annyi mintha nem tudna semmit:))

2008. ápr. 4. 12:06

barátnőm Majornál szült, de csak jo véleményt hallottam.

Én ahogy anno irtam Kenézybe járok.

125. ájrin (válaszként erre: 123. - Évke)
2008. ápr. 1. 11:05

Korábban egy másik dokihoz jártam, akit messze el fogok kerülni, csak a pénzre hajt, ő tette tönkre a lelkemet. Hogy próbálkozunk a babával, már több mint egy éve, és nem jött össze, mindig csak azt hajtogatta, hogy türelem. Kérdeztem, hogy ne menjek el kivizsgáltatni magam, férjem, hormonvizsgálat, stb...? nem javasolta, sőt még be is szólt. A végén már sírva jöttem ki tőle. Persze, mert annál többet jártam hozzá, és a pénzemet odahordtam. Berágtam, és elmentem a meddőségi szakrendelésre a klinikára, így akadtam a Török dokiba, aki azt mondta, hogy már rég mehettem volna. És mint kiderült, nem is volt értelme várnom eddig sem, mert a férjem spermaeredménye annyira ramaty, hogy csak inszeminációval eshetek teherbe. Most mondd, erre mit tudtunk volna még türelmesnek lenni?

Úgy mentem oda a Török Péterhez,hogy teljesen kétségbe vagyok esve. Na,erre azt mondta, hogy ezt meg sem hallotta! :) Ezért beszélgetett velem annyit. Elmagyarázta, mi fog történni....stb.. Jó fej, elnyerte a bizalmamat. Remélem, én meg a jutalmamat fogom végre ezekért a szenvedésekért, amin átesek:(

124. Évke (válaszként erre: 119. - Csillagocska80)
2008. ápr. 1. 09:27
Ezt jó, hogy írtad, mert pont most ajánlották nekem őt...pedig én is örültem, hogy nő!!!
123. Évke (válaszként erre: 118. - Ájrin)
2008. ápr. 1. 09:26
Mi baja volt a lelkednek? (persze, csak ha publikus...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook