Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni 2013-ban szülő kismamák fórum

Debreceni 2013-ban szülő kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
32. Roza78 (válaszként erre: 31. - SziReni)
2012. okt. 28. 11:20
Szia drukkolok neked, majd ird meg az eredmenyt.
2012. okt. 27. 20:20
Zsiasztok.Nem sokan vagyok ég a fórumon.Én is debreceni vagyok.Most vérom a november egyet akkor szeretnék tesztelni.De 3 napja volt egy nagyon halvány pozitívam.Remélem erősebb lesz legközelebb.
30. Keriné76 (válaszként erre: 29. - Roza78)
2012. okt. 16. 09:57

De jó gratulálok. Örülök, hogy minden rendben. Őszinte leszek csak gyanítottam, de nem mertem rákérdezni. Beszélni tényleg nem tudtunk sajnos. Kicsit csalódtam a szüretin, mert azt hittem a tanárok is csatlakoznak, de nem nagyon láttam őket.

Remélem is, hogy összefutunk.

29. Roza78 (válaszként erre: 28. - Keriné76)
2012. okt. 15. 16:56
Minden rendben van, kisfiú lesz. Azt hittem már rájöttél ki vagyok már elég jól látszik a pocakom. :-) Patrick nagynénje vagyok, a szüretin akartam beszélgetni egy kicsit aztán olyan hamar elmentetek, de majd még úgyis összefutunk.
28. Keriné76 (válaszként erre: 27. - Roza78)
2012. okt. 15. 14:57
De jó akkor minden rendben volt az AFP-vel? Még mindig nem szeretnéd a kilétedet felfedni?
27. Roza78
2012. okt. 14. 17:33
Holnap uh. alig várom már, hogy lássam babucit remélem minden rendben van vele.
26. Keriné76 (válaszként erre: 25. - Roza78)
2012. okt. 3. 09:18

Örülök, hogy jól vagy. A hasfájás majd elmúlik, a tágulás miatt fáj. Sajnos a derékfájás a vége fele rosszabb lesz, de ki lehet bírni.

Köszönjük szépen jól vagyunk. Orsika a múltkor volt egy kicsit taknyos, de valószínűleg azért mert jön a foga. A lányok még eddig szerencsére, nem betegek.

Fogsz kérni az UH-n képet. Nagyon aranyos az ultrahangos nő, dehát már talákoztál vele.

25. Roza78
2012. okt. 3. 08:40
Én is alig várom már, hogy lássam. A derekam az nagyon fáj meg néha a hasam is húzódik, amúgy minden rendben. Ti jól vagytok? Nem betegek a lánykák ebben a rossz időben?
24. Keriné76 (válaszként erre: 23. - Roza78)
2012. okt. 3. 08:32
De jó:-) Akkor két hét múlva ultrahang. Ezeket szerettem a legjobban, olyan jó látni a babát. Amúgy jól vagy?
23. Roza78
2012. szept. 30. 16:06
16 hetesek vagyunk, holnap vervetel.
2012. szept. 6. 13:26
Ez nagyon jó hír:-) Gratulálok. Mondtam, hogy rendes. Majd meglátod milyen gyorsan eltelnek a terhesség hetei. Mire észbe kapsz már betöltöd a 36. hetet onnan meg már gyorsan eljön a szülés.
21. Roza78
2012. szept. 5. 18:05
Tegnap voltam a 12 hetes uh-on meg vérvételen a babám már 7cm. Ma voltam a védőnőnél tényleg nagyon kedves volt , jövőhéten kezdjük a terhesgondozast.
20. Keriné76 (válaszként erre: 19. - Roza78)
2012. aug. 24. 16:31

Nem sok vizet zavar. Én meghallgatom és csinálom ahogy a ygereknek és nekem jó, neki meg nem kell mindenről tudnia:-)

Beleszólni nem szokott.

A kötelező látogatások azok meg vannak. Amikor megszületik hetente 1-szer 2-zer. 6 hét után már ritkábban.

19. Roza78
2012. aug. 24. 16:27
Az jo ha rendes,remélem nem sokat jár ki házhoz, mert én nem igazán szeretem ha beleszolnak mit ,miért, hogyan csináljak. Tanácsokat természetesen elfogadok, de olvastam elég furcsa történeteket itt.
18. Keriné76 (válaszként erre: 16. - Roza78)
2012. aug. 23. 22:51
Nekünk is ő a védőnőnk:-). Rendes az én kislányom kedveli.
17. Roza78 (válaszként erre: 15. - An.angel83)
2012. aug. 23. 17:30
Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod van, en hallottam jót is rosszat is mindkét helyről de még nem döntöttem. A klinika amúgy szimpatikusabb. Választott orvosom nem lesz, szerintem tök felesleges.
16. Roza78 (válaszként erre: 14. - Keriné76)
2012. aug. 23. 17:24
Győrffyné Dobos Mária
2012. aug. 23. 15:31
Szia!Igaz már 19 hónapos a kisfiam és Én a Kenézyben szültem.Van egy 8 éves lányom is őt is ott szültem.A lányommal jó,de a kisfiammal nagyon rossz tapasztalatom volt.Mivel vidéki vagyok a Kenézyhez tartozunk,a klinikáról nem tudtam semmit a szülészetről,így ahhoz az orvoshoz mentem akinél a lányom szültem,meg is bántam.Egyébbként a szomszédom a klinikára jár október végén fog szülni és sok jót hallottam.Pl. a klinikán szülés után odaadják a babát szoptatni ellenben a Kenézyvel.A klinikán bemehet az apuka az ultrahangra és plazmán nézheti a babát,a Kenézybe egyik terhességemnél sem jöhetett be a párom.A klinikán adnak az ultrahangról fotót,igaz úgy tudom fizetni kell érte,de a Kenézyben mindig azt kaptam,hogy erre nincs idő.Az orvosom be sem jött a szűlésre,mint a lnyomnl.Azt javasolta indítsuk be,mert ő szabadsgon lesz.Ebbe persze nem mentem bele,de a szűlésznőnek és a nővéreknek ezer hla és köszönet nagyon kedvesek és aranyosak voltak.Viszont a haza jövetelnél ismét csak bosszúsgot kaptam egy nővér sem jött be egyedül pakoltam ki a promnak a cuccom,mert biztosan kvéztak vagy ezer ms dolguk volt,mert még a picit is nekem kellett felöltöztetnem és a földszintre levinnem,onnan prom segített,mert janur volt radsul,ltogatsi tilalom volt az influenza jrvny miatt.Végül is ha utólag belegondolok,akkor a lányomnál is csak azért volt jó,mert éppen egy ott dolgozó csecsemős nővérrel egyszerre szültünk,ráadásul egy szobába is kerültünk,neki 2. nekem 1. gyerek,nem beszélve arról,hogy szakma beli,rengeteget segített.Nem riasztani akarlak,de szerintem is inkább a klinikát válaszd,de ez csak egy tanács.Én utólag biztosan a klinikát választom,ha tájékozottabb vagyok.A húgomnak szörnyűbb tapasztalata volt 3,5 éves most a lánya,de egy életre elvették a kedvét egy újabb szűléstől.Elszámolták,már túlhordásnak vették,amikor az egyik orvos elrendelte egy hétfői nap,hogy másnap cuccoljon be, be kell indítani a szűlést.Szegény 2x kapott méhszáj tágítót 2 nap alatt,de a fájásokon kívül semmi nem történt,mire egy másik orvos megvizsgálta és az előzőt letolta,hogy nem lett volna szabad a kismamához nyúlni,mert nincs itt az idő és ezt miért nem vette észre,mert a baba teljesen fent van.Szegény 6 napig vajúdott köv. héten hétfőn szült meg olyan nehezen,hogy a szűlés közben szét repedt a méhszája(össze kellett varrni),méh átmosást kapott,mert a lepény szétrepedezett.Felháborító,hogy mik megtörténhetnek.Arról nem beszélve,ami a legszomorúbb,hogy párom unokatestvére tavaly adott életet egy iker párnak,akiket sajnos már nem láthatott,mert nem vette észre az orvos,hogy ödémás,és a folyosón holtan esett össze az ultrahangra várva és már csak a babákat tudták menteni.Úgy hogy ezek után ajánlani sem merem a Kenézyt egy kismamának sem.Borzasztó,hogy a 21. században még ilyenek megtörténhetnek!!!
14. Keriné76 (válaszként erre: 13. - Roza78)
2012. aug. 23. 14:54
Ki lesz a védőnőd?
13. Roza78
2012. aug. 23. 14:45
Megkaptam a védőnő telefonszámát, de most szabadságon van. Majd jövőhéten felhívom.
12. Keriné76 (válaszként erre: 11. - Roza78)
2012. aug. 23. 10:24
Igen, de a védőnő vezeti a terheskönyvbe az adatokat őt nem fogod tudni megkerülni, mert kötelező látogatás is van amit a védőnő végez. Később ő jár le ha megszületik a baba.
11. Roza78
2012. aug. 23. 10:13
En azt olvastam, hogy a terhesgondozast vegzo orvostol kell igazolas az anyasagihoz, a vedono nem adhatja.
10. Keriné76 (válaszként erre: 9. - Roza78)
2012. aug. 23. 10:02
Igen. Ráadásul mindenképpenn járni kell körzetbe, különben nem kapsz később anyaságit.
2012. aug. 23. 09:56
Mert még a családom sem tudja csak párom meg anyukám. A klinikán szeretnék, de még nem döntöttem el. Védőnőhöz kötelező járni? Az orvos nekem nem mondott semmit.
2012. aug. 23. 09:48

De titokzatos vagy;)

Hol szeretnélszülni?

2012. aug. 23. 09:24
Ugyanazon a lakótelepen lakunk. Majd ha találkozunk elárulom ki vagyok. :-)
6. Keriné76 (válaszként erre: 4. - Roza78)
2012. aug. 23. 09:00
El árulod, hogy honnan ismerjük egymást? A Kenézyben szültem és nem bántam meg.
2012. aug. 23. 08:34
Most néztem az adatlapod, mi még ismerjük is egymást. :-)
2012. aug. 23. 08:29
Szia. Én márciusban fogok, még csak 10hetes vagyok. Melyik kórházban szültél?
2012. aug. 23. 07:29

Szia!

Én áprilisban szültem, ha elfogadsz beszélgetni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook