Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csomót a mellben műteni kell? Más módon hogyan gyógyítható, teljes gyógyulás van-e? fórum

Csomót a mellben műteni kell? Más módon hogyan gyógyítható, teljes gyógyulás van-e? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
67. Icuska538 (válaszként erre: 66. - F00f50e709)
2014. aug. 23. 13:43
Igen , remélem nem későn kapcsoltam , most őt lezártam, hétfőn kapok időpontot az onkológushoz , és megyek igaz szakrendelőbe de boritékkal. Én még ilyen helyen nem adtam , mert ugye ott az aszisztens is de hát valahogy csak oda adom.Remélem segitő kész lesz ...mert ha nem ...hát akkor nem kap. Igen lehet nem tudtak beszélni de már egy hónapja hiteget és mindig ezt mondja a sablon szöveget ...még csak nem is gondolja át milyen nap volt előtte...csak hivatkozik a semmire......
66. f00f50e709 (válaszként erre: 63. - Icuska538)
2014. aug. 22. 23:28

Lehet hogy azért nem tudtak beszélni, nem? Bár nem értem, mert akkor legalább hívtak volna fel telefonon...


amondó vagyok, hogy az soha de soha nem árt, ha kikérsz egy másodvéleményt egy másik orvostól. Szívből kívánok neked kitartást, és jó egészséget!


(bocs, a pofátlanságomért, de nem azért húzzák el ezt az egészet ennyire, mert várnak valamit?????? A mai orvosoktól nagyon, de nagyon kitelik ilyen genyaság (tudnék mesélni) :PPPPPP ezt semmilyen célzásnak nem szántam, csak hátha segít esetleg túllépni ezen a dokin és lélekben lezárni.....)

2014. aug. 22. 17:13
Még annyi nagyon csalódott vagyok a dokiban...én bizton nem javaslom senkinek,sőt.....
2014. aug. 22. 17:12
Hát ennyi volt a doki intézkedése , többet nem hivom ....kezembe veszem a dolgaim intézését.....hétfőn időpont kérése az onkológiára.....remélem nem vagyok túl nagy késésben......
2014. aug. 21. 13:15
Lassan kettő hét eltelik és még sehol semmi ,kiegészitő vizsgálatot kellene megcsinálni de csak egymásra utalgatnak..., hogy tegnap nem tudtak beszélni ...hiszen tegnap ünnep volt. Nem nagyon átlátszó, ez a sablon szöveg?...de kezdek ideges lenni és nem a legnyugodtabb módon beszélek már...amikor kihoznak a sodromból képes vagyok nagyon ideges lenni........
62. rora (válaszként erre: 61. - Icuska538)
2014. aug. 18. 09:41
ez tényleg idegtépő lehet, de próbálj reménykedni, hogy nem teljesen felelőtlenül mondja, hogy türelem. Tudom könnyű mondani. De én erre gondolnék azt hiszem.
2014. aug. 15. 09:01
Az eredmény hiányzik a doki türelemre int , most ott tartok,hogy megint fel kell hivnom hétfőn de nem is tudom minek, hiszen nem mozdulunk sehova. Ennek a vizsgálatnak kb 3-4 hét múlva lesz eredménye,-szerinte- én szerintem pedig ha ő ennyire tippeli minimum egy-két hónap. Ez az eddigi tapasztalatom .Most szivem szerint elmondanám neki a viccet amikor a beteget arra kérik ne izguljon, és azt válszolja ha a doktor úr lenne beteg én sem izgulnék...
2014. aug. 11. 16:59
Egy eredmény nincs meg pontosan az amelyiktől függ a kezelések menete...de , hogy ezt miért nem vette észre eddig sem azt nem tudom ....mert akkor nem mennék hiába .....Türelmem nagyon fogytán. Mindig van amire várni kell egy hetet, kettőt ...vagy csak úgy várunk ,várunk , várunk időnk remélem van.....
59. rora (válaszként erre: 58. - Icuska538)
2014. aug. 8. 09:32
Drukkolunk, kitartást! :-)
2014. aug. 7. 11:38
Hétfőn onkológia ...a továbbiak megbeszélése és kezelések elkezdése....hajaj.......
2014. júl. 31. 13:43
Annyira bosszant, hogy hiába mentem csak rám nézett és ....gyógyul ...mondta egy hét múlva menjek...mentségére szolgál, hogy beteg volt jobban mint én.....de hát mégis....
56. 77007bc5b5 (válaszként erre: 55. - Icuska538)
2014. júl. 25. 14:06
Erős vagy, meggyógyulsz! Közel laksz Gyulához?
55. Icuska538 (válaszként erre: 54. - 77007bc5b5)
2014. júl. 24. 20:28

Köszi, jól esik. Azt már tudom, hogy lesz kezelés , azt mondta a doki most úgy csinálják, hogy mindenképpen adnak, kemot is. Ha tudok valamit ami várhatóan jövő hét mindenképpen irok. Hétfőn telefonozok , hogy kedden megyek, vagy sebészetre , de én úgy gondolom előfordul, hogy onkológia.

Kicsit fálek is ,hoögy hogyan fogom birni, de bizom ,és erős vagyok...leszek.....

54. 77007bc5b5 (válaszként erre: 53. - Icuska538)
2014. júl. 23. 19:01
Szia Icuska! Jövő héten mondják meg, hogy kell- e kezelés? Itt csendben szurkolok ám Neked, akkor is, ha nem írok.
2014. júl. 23. 13:58
Varratok kinn vannak, remélem végleg , most kicsit érzékenyebb, kimélem magam....jövő hét Gyula onkológia......hát mit ne mondjak .... f....ok ám rendesen....
2014. júl. 20. 14:23
A sebész onkológus nekem ugyanaz.Igen gondoltam már a hőség sem jó.Egyébként piros , de nem forró a mellem. Mondta házidoki a gravitáció is okoz vérbőséget.Most onkológián voltam mert, hogy már jön az onkológiai team aki eldönti a kezeléseket, de most mondta a doki -aki 2 in 1 -hogy várunk még egy hetet.Dagi a mellem és szerintem kicsit folyadékkal teli is.Köszi !
51. 77007bc5b5 (válaszként erre: 50. - Icuska538)
2014. júl. 20. 11:19
Icuska! 1 hét múlva onkológiára kell visszamenni? A sebész is ott van? Háziorvosnál voltál? Ez Dalacin nagyon erősnek tűnik. Vigyázz Magadra ebben a kegyetlen hőségben! :o)))
2014. júl. 17. 18:55
Onkológia ma, kaptam valami kenőcsös kötést a mellemre és Dalacint Várok újabb egy hetet.....kicsit hóemelkedésem van....
2014. júl. 15. 21:43
Pontosan igy zajlott az enyém is. Arra már én is gondoltam , hogy esetleg valami benn van. A mell műtét sebe majdhogy nem teljesen begyógyult a hónalji műtétnek pedig még benn vannak a varratok. Csüt onkológiai rendelésen felvetem , neki hogy csak nem tetszik nekem. Nem fog tetszeni neki mert ha valamit megkérdezek őúgy találja, hogyha esetleg mondta már , hogy elfeledtem vagy nem figyeltem. Ha kiadja a szövettan eredményét és anélkül is háziorvosomtól kérek tanácsot. Volt aki mondta, hogy neki is ilyen volt,soha nem szivták neki magától kiömlött és utánna helyrejött. Reggel nem ennyire piros , mint pl most .Nem kimondottan dagi , volt már ennél dagibb is,de szinte egész mellem piros.Nem igazán csökken a hidegtől. Köszi . Gyanús nekem , hogy a varrat miatt gyulladt. De nem tudom .....de legkésőbb csüt lépek, mert hamarabb nem tudok....
48. 77007bc5b5 (válaszként erre: 47. - Icuska538)
2014. júl. 15. 14:18

Nehezen tudnék véleményt alkotni, megijeszteni meg semmiképp nem akarlak. Mikor műtöttek, előtte este jött a doki és elmondta a menetet: vágnak, mintát vesznek, elviszik patológiára szövettanra, annak függvényében folytatják a műtétet, akár az egész mell elvátolításáig. Tehát Neked műtét közben nem csináltak szövettanit?

Műtétkor olyan szerencsés voltam, hogy volt munkahelyem, így betegállományban voltam, és a rendelőintézeti sebészetre kellett menni a táppénzes papír meghosszabbításáért. EGy bitang jó fej sötétbőrű (afroamerikai, vagy hogy kell ezt most mondani) doki volt, ő is a jegelést javasolta, de alaposan megnézte a sebet és környékét. Mondjuk az is ő volt, aki mellműtét előtt 1 évvel anyajegy-kivágás után vette ki a "FŐORVOS" ÚR? által bennfelejtett cérnát.

Esetleg a háziorvostól tudsz tanácsot kérni.

2014. júl. 15. 11:53
Na hát ezaz ami most nagy gondot okoz. Aki műtött kicsit laza, szerinte gyulladt kicsit nincs nagy baj, háziorvos szerint nagyon rossz, holnap letelik a antibio de sokat nem változott, tegnap a sebész szinte meg sem nézte azaz érzésem kapkod , rohan. Nem tudom mi tévő legyek, felső varrat még benn van . reggel csak a varrat körül volt pirosas most már sokkal jobban. Addig mig varratok benn vannak-amit biztos azért nem szed ki mert esetleg megnyilik- hogyan nézzesem meg mással? Ha a szövettan a kezembe lenne akkor valakitől véleményt kérnék,de igy? De hát nem mozdulunk egy hete. Ha jegelem jobb, szerencsére nem fáj, nem lázas ,de mindig nem lehet jég alatt, mig a drén benn volt tisztult jobb volt ...Mi a véleményed?
46. 77007bc5b5 (válaszként erre: 45. - Icuska538)
2014. júl. 14. 19:17

Azt mondta, aki leszívta (volna), hogy a malignitás a rosszindulatú sejtek nem zárhatók ki, ezért a bal emlő jobb felső quadránsának sebészeti feltárása javasolt. (1 évig nézegették a kezdeten 2x3 cm-es cisztámat, de nem küldtek citológiára, megvárták míg 2 esélyes lesz:-((((

Nem vagyok eü-s, csak kétlábon jár orvosi lexikon:o))) Annyiszor hallottam már, hogy mi bajom, hogy kívülről tudom. Pl. A jobb hangszál középen paramed. fix állásban rögzült:-) Utoljára az emlőműtétkor dobott 1 hátast az altatóorvos, mert mondja, hogy rosszul veszem a levegőt, nem biztos, hogy altathat. Pajzsmirigy műtétkor véletlenül megsértették. De az is így van jól, rosszabb ne legyen. Nem kaptam semmi kezelést, valószínű azért, mert teljesen szeparált, burokban volt. Méhkivételkor volt nagyonc csúnya gyulladásom a dréncső helyén, mert szilikonallergiám (is) van, nem gondoták, hogy a szilikoncső is kiválthat reakciót. Sebészhez mész vissza a gyulladással, vagy mit javsolnak?

2014. júl. 14. 17:47
Nekem olyan fura volt, hogy volt amikor nem találták meg pl a második citonál,aztán nehezen meglett. A műtétkor a doki momdta nem egészen olyan volt mint amit gondolt,minden esetre kivette , meg a nyirokcsomókat a hónaljnál, jó nagy két seb van ami egyik a mell majdnem gyógyult a hónalji gyulladt meg hát a mellem is , most antibiotikumot szedetnek és jegelem.Valami csak volt nem? Mi az, hogy malignitási jelek? 12 éve egyszer visszavtak akkor zsirmirigynek mondták , én jártam rendesen,csak most látták elmozdult állapotúnak? Te eü-s vagy? Na hát nekem is kisebbel volt baj,most csuda jól néz ki de bánom én csak múlna el a gyulladás. Kezelést kaptál?
44. 77007bc5b5 (válaszként erre: 43. - Icuska538)
2014. júl. 14. 16:34
Icuska! Ez jó hír! :o))) '99-ben műtöttek, 1 nem leszívott ciszta "tokosodott" be, 4x5 cm-es volt, malignitás jeleivel, de burokban volt, így "csak" a negyedét vették ki az egyébként is kisebbnek:( Szurkolok Neked!
2014. júl. 11. 14:41
Ma megtudtam nincs hónalji áttétem, továbbiak jövő héten csütörtökön....onkológián....
2014. júl. 2. 20:56

Nézz utána a " rak kiéheztetesenek"!

Volt osztalytarsam mellrakbol, barátnőm apukája tudorakbol gyógyult ki, nem kaptak kezelést....

Azért azt nem tanácsolom,hogy a dokikat hagyd ki,de egy alternativanak jó lehet!

2014. júl. 2. 15:43
Nem fáj kicsit mindig ha eszembe jut húzogatom szét...nem vagyok egy fényképezős de meggondolom ,,holnapra kiváncsi vagyok ha más is látná mert én megijedtem a mellem látványától....
2014. júl. 2. 15:40
ke helyett ki
2014. júl. 2. 15:40
Köszi a jó szavakat! Azt mondta a doki bimbó alatt volt a daganat...Gondoltam mi ebben a különös...hát most látom , már nincs kötésem csak varratok, háziorvosom nem kötötte azt mondta szépen gyógyul nem gyullad ,folyik stb. Hát a bimbó teljesen beszükülve...azt mondta az operáló doki, ilyen széthúzó mozdulatokkal majd ke tetszik emelni.... hát nagyon megoldhatatlan problámának látom...mert ha benn marad menthetelen...de akkor minek hagyta? 10-én varratszedés ,biztos addigra szövettan.....
38. ubi pretium (válaszként erre: 36. - Icuska538)
2014. júl. 1. 19:20

Akkor most vársz a szövettanra?Ha majd az meglesz,akkor kiderül milyen kezelés kell.Ha kemó kell,attól se ijedj meg,én 6-ot végig csináltam,híztam,erősebb vagyok,mint valaha.


Igaz,most a másik mellemmel járok orvoshoz,de a fentiekhez nincs köze.


A LEHETŐ LEGJOBBAKAT KÍVÁNOM NEKED!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook