Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csinos de....? fórum

Csinos de....? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. KAti98 (válaszként erre: 10. - 3c6742c14b)
2009. jún. 15. 15:00

Hat köszi ez kedves de en ebben a "betoppanasban"nem nagyon bizok....

allitolag nagyon csinos lany vagyok es amiota az eszemet tudom ezzel a problemaval küszködök

igazabol csak azert idegesit mert nem tudom hogy mi az oka mit csinalok rosszul vagy mas nök mit csinalnak maskepp erted?

2009. jún. 15. 14:58
bocs a gépelési hibákért!
9. 3c6742c14b (válaszként erre: 1. - KAti98)
2009. jún. 15. 14:56

Szia!


Én is úgy voltam/vok! De ezzen most nem kell el keserednek! Erre csak egy ok van h nem mennek oda hozzád a pasik: GYÁVÁK A PASIK!!Én már 6 hónapja szingli vok! Bnőimnek mindnek van pasija! Ez van! Én eldöntöttem nem fogok , ezen rágódni, hogy mikor lesz pasim, majd lesz, most minek erőltessem! Én mindig magamat adom! És ha valakinek bejövök madj odajön hozzám! Ha nem gí jártam! De bízok benne h mielőbb találni fogok magamnak egy pasit! Neked is ezt tanácsolom!! Ne görcsölj rajta!! Majd lesz, olyankor szokott legjobban "betoppani" egy pasi amikor nem is számítasz rá!!! :D

2009. jún. 15. 14:54

Hát igen, manapság a sok hülye nő tisztára elkényeztette a pasikat, mert valamiért úgy érzik, hogy nekik kell udvarolni, odamenni a pasikhoz. Nem értem, hogy ez miért van így. A pasik meg szerintem ezt élvezik, mert kényelmes nekik és valahogy talán félősebbek is emiatt. Mert nincs meg a vadászat öröme, és dicsősége.:)De azért vannak még igazi FÉRFIak, akik arra vágynak, hogy meghódíthassák a NŐt. Csak ez ritka sajnos.

Járj el szórakozni, társaságokkal, és ne görcsölj azon, hogy szeretnél már megállapodni, csak élvezd az életet és úgyis be fogod vonzani a megfelelőt! Szerintem nem igazán van olyan, hogy egy férfi leszólít az utcán, csak úgy, mert tetszel neki. Biztos akad még ilyen is, de nagyon ritka.

7. psycheee (válaszként erre: 4. - KAti98)
2009. jún. 15. 14:54
Nem is kell ezt erőltetni. Nekem olyan pasi nem is kellene, aki annyira nyúl, hogy nem mer kezdeményezni.
2009. jún. 15. 14:54

Es hol szoktal ismerkedni pontosabban hol szoktak nalad kezdemenyezni a pasik?

Idegesit mar az hogy mindenki azzal szekal hogy ilyen jo csaj meg olyan jo csaj vagyok hogyhogy nem talalok mar maganak egy normalis pasit

dehat erröl en tehetek?

5. eddit (válaszként erre: 4. - KAti98)
2009. jún. 15. 14:51
Én sem így értettem....viszont kezdeményezni lehet egy nőnek is...bár meg kell valljam, jobban szeretem ha a pasi kezd, ugyanakkor az a pasi legyen, akit ÉN nézek ki :)
4. KAti98 (válaszként erre: 2. - Eddit)
2009. jún. 15. 14:50

En biztos nem megyek oda egy pasihoz sem

hogy nez az mar ki?Mintha olyan gaz lennek hogy nem kellenek senkinek

akkor inkabb maradok egyedül!

3. 1ebb4c5670 (válaszként erre: 1. - KAti98)
2009. jún. 15. 14:46

Van ám !!!

Én ki már elhuztam az igencsak ötvenentulra.

Még jóltartom magam.

Igaz vannak már fáj a derék ropog a térd ,de azért elvagyok mint a befőt.

Ugy ahogy írod ezek a fránya fiúk csak nézni tudnak egyebet nem .

2009. jún. 15. 14:46
Nekem egyszer egy jóbarátom (pasi) azt mondta (amikor hasonló probléma miatt nyekeregtem neki), hogy: a szép nőkhöz nem mernek a pasik közelíteni...Ezek szerint nekünk kell :D
2009. jún. 15. 14:42

Valamilyen oknal fogva nem probalkoznak nalam a pasik

mindegyik megnez az utcan utanam fordulnak de ugy erzem nem mernek megszolitani

Van valaki aki hasonlo problemakkal küszködik?

Vagy egyaltalan hogy es hol lehet ismerkedni van valami tippetek?Szeretnem megtalalni mar az igazit de nökent szerintem nagyon nehez mert ugye nekünk nem illik megszolitani egy ferfit

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook