Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csináltatok már akkora hülyeséget, hogy egyszerűen nem tudtok túllépni rajta? fórum

Csináltatok már akkora hülyeséget, hogy egyszerűen nem tudtok túllépni rajta? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Mazsinka (válaszként erre: 7. - E369fc680d)
2012. márc. 29. 11:48
Rendben, akkor a válaszom az, hogy nem, akkora hülyeséget még nem csináltam, hogy ne tudtam volna túllépni rajta. Lépj te is túl, mert a hülyeségek is téged, a te jellemfejlődésedet erősítik. Elkövetsz egy hibát, de kétszer nem fogod, ha gondolkodsz, s máris tanultál belőle. Én is csináltam sok hülyeséget, de sosem mondtam, hogy bánom. Ez mind én vagyok, és senki sem tökéletes!
2012. márc. 29. 11:41
Olyat még nem, amin nem tudtam túllépni. Minden tettnek van következménye és rajtam múlt hogy hogyan döntök. Utána pedig vállalni kell a következményt és kész. Ha hülyeség volt hülyeség volt. visszacsinálni nem lehet. De ezen agyalni még X idő után is... Már megtörtént, elmúlt, kész :)
7. e369fc680d (válaszként erre: 6. - Mazsinka)
2012. márc. 29. 11:41
Nem szeretném elmondani,és ez esetben elnézésedet kell kérnem,hogy fórumot indítottam,csak kíváncsi voltam,hogy én vagyok teljesen hülye és túlérzékeny vagy másokkal is van ez így. És pont.
2012. márc. 29. 11:35
Akkor most megvárod, hogy 25-en megkérdezzék, hogy mi volt az, vagy megválaszolod most? Esetleg el is titkolhatod, csak akkor semmi értelme a fórumnak.
5. e369fc680d (válaszként erre: 4. - Ee1dc9ba06)
2012. márc. 29. 11:33
Neeem :D Ennyire nem volt durva :D Mindössze csináltam egy ciki dolgot,és az emlék nem enged el :)
4. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - E369fc680d)
2012. márc. 29. 11:29
Szexeltél valakivel, esetleg nem józan állapotban? :)) Vagy rossz a tippem?
3. e369fc680d (válaszként erre: 2. - Irgum-burgum)
2012. márc. 29. 11:27
Az a baj,hogy mikor ezt csináltam,még egyetemre jártam,és a szobatársamat is olyan kellemetlen helyzetbe hoztam ezzel,meg magamat is,hogy hihetetlen.Azóta is belegondolni is borzasztó xD
2012. márc. 29. 11:23
ja,volt már pár hülyeségem,idővel elmúlik
2012. márc. 29. 11:22
Igazából nem lett következménye a dolognak,nem veszélyeztettem senkit,nem ilyesmi,csak olyan kínos és borzalmasan ciki,hogy amikor eszembe jut,mindig elmegy a kedvem magamtól,és órákat ezen agyalok.Szerencsére ritkán jön fel az emlék,de akkor órákat gondolkodok ezen,meg hogy hogy a fenébe lehettem ekkora hülye... T.T Veletek is van így? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook