Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csiky Gergely Színház Kaposvár, és egyéb színházak... fórum

Csiky Gergely Színház Kaposvár, és egyéb színházak... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. nov. 24. 21:29

Ezeket most találtam:

[link]

[link]

2009. nov. 24. 21:14
Köszi a képet!!! Ez nagyon nagy!!
365. regisseurin (válaszként erre: 364. - Fiatal nő)
2009. nov. 24. 21:13

A padlást szerintem egész évadban játszani fogják, mint az Olivert. Arra is volt érdeklődés. Hát az meg elég szomorú, hogy egy 400 fős (+ tanárok) gimiből nem lehet összeszedni 40 embert, hogy megérje buszt bérelni. Viszont ma érdeklődtem egy kicsit a baráti körömben, és most meg már olyan is mondta, hogy lehet érdekelné (mert tetszett neki a Fényév távolság Tabáni István előadásában), akinek teljesen más érdeklődési köre van.

Dec. 21-én mi lehet megyünk, mert a Rékának már teljesen "sarkadikissjánositisze" van, és erre csak A padlás az ellenszer. Ebben az évben úgysem lesz már több bérletes előadásunk.

364. Fiatal nő (válaszként erre: 362. - Regisseurin)
2009. nov. 24. 08:06

Hú, érdekes egy előadás lehet akkor... Én még nem tudom, megnézem-e. Nekem a Padlás lenne a fontosabb... Ha legközelebb megyek, akkor arra. Az érdekelne... De hogy mikor..? Remélem még fogják játszani januárban is...

Bár ahogy írtad, hogy nálatok arra nem igazán van érdeklődés... :-( Remélem azért azon kívül másokat még érdekel... :-)

363. Fiatal nő (válaszként erre: 361. - Regisseurin)
2009. nov. 24. 08:03

Szerintem sem. Ő valahogy sosem (annyira) gyanús, meg hát csak rá kell nézni és elolvad az ember... X-D

Hát a közönség elég gyér kérdéseket tett fel, meg inkább átmentek hülyéskedésbe. 21:45-kor már vége is volt a darabnak...

Nem kérdezték meg, hogy milyen pózban találták meg Isabelt...

Nem volt teltház, de nem voltak kevesen sem. Olyan 3/4 ház nagyjából... :-)

362. regisseurin (válaszként erre: 360. - Fiatal nő)
2009. nov. 23. 21:31

Nem volt olyan rossz, inkább csak a körülmények: Drága iskolánk a 10. sorig kapott bérleteket, és az igazgatóhelyettes csak úgy beosztott minket. Rékával a 10. sor közepére kerültünk, 5 olyan osztálytársam mellé, akik végigdumálják a darabokat, és csak azért jönnek, hogy másnap ne feleljenek. Hát itt egy kicsit kiakadtam, mert mindenki tudja a suliban, hogy milyen szándékaink vannak a színházzal. És eddig ahol tudtak segítettek pl: így jutottunk el másodszor a Hajmeresztőre. Szóval itt egy kicsit kiakadtam, mert még a pótszékeinken is ültek, így még elköltözni sem lehetett.

A darab nem volt annyira rossz. (Pedig a karbantartó bácsi már felkészített a legrosszabra, mert ő már majdnem elaludt, pedig nagy színházszerető.) Függöny nincs. Törőcsik Mari csak úgy besétál a labirintuson keresztül, jobb oldalon megáll és kb. 20 percen keresztül(ha nem több) mondja a monológját. Majd beülnek a bárba, beszélgetnek, veszekednek (közben a bárvendégek táncolnak - nagyon nagyon jól), az anya jól leissza magát, nem akar hazamenni, végül rábeszélik. Felvonásvég.

A második is érdekes. Kocsis Pál és Gubás Gabi rákjárásban közlekednek az elején. A fiú eladja az anya ékszereit, az anya tudja, de mégsem szól. A legvégére nem nagyon emlékszem, mert azon voltam, hogy ne fulladjak meg. (Végig köhögtem az előadást, szívószállal ittam az ásványvizet, és folyamatosan olyan érzésem volt, mintha Kocsis Pál figyelne.)

Elég nagy tapsot kapott a darab, ahhoz képest, hogy az ifjúság nem nagyon figyelt, és már ment volna haza. De azon meglepődtem, hogy először nem állt fel senki. Én nagyon szívesen megtettem volna, de mivel látszólag senki nem akart velem tartani, én egyedül meg nem mertem, így hát elvetettem az ötletet. Egy két-három perc múlva láttam állva tapsolni igazgatónőnket, majd a kollégiumvezető is felállt, már én is majdnem felálltam, de a színészek elmentek, a lámpát felkapcsolták, és mindenki ment kifelé.

Hazafelé a buszon az ighelyettes odajött, azt mondta, hogy próbál helyet teremteni nekünk a második sorba. + közölte, hogy iskolaszinten nem hiszi, hogy megyünk a Padlásra, mert nincs rá érdeklődés. Egy busznyi embernek legalább kellene lennie.

Huhh, röviden ennyi. Most már tényleg abba kell hagynom, mert a németleckém még úgy van, ahogy pénteken feladták.

Jó éjt!

361. regisseurin (válaszként erre: 359. - Fiatal nő)
2009. nov. 23. 20:53

Szerintem Tony nem volt egyszer sem gyilkos. A kukázás az klassz. ("Hát én ebbe bele nem nyúlok.") Második Hajmeresztőnkkor Réka beszerzett egy kéztörlőt a kukából, ami leesett a színpadról.

Nagyon szívesen elmentünk volna, de nem volt mivel. Anyuék meg lehet furcsán néztek volna rám, ha megint fél 4 körül elkezdtem volna nyávogni. Most nincs se névnap, se szülinap, a karácsonyra meg még nem hivatkozhattam. :)

Amúgy mennyire volt más? Megkérdezték Mike-tól, hogy milyen pózban találták meg Isabelt? ("Nem akarok kegyeletsértő lenni, mint Superman munka közben") Egyébként teltház volt?

Mesélj légyszi, ma egész nap hajmeresztős idézetek voltak a fejemben.

360. Fiatal nő (válaszként erre: 357. - Regisseurin)
2009. nov. 23. 08:31
Milyen volt a Naphosszat a fákon? Állítólag aki túléli az első felvonást (2 órás kb.) az utána már kellemesen fog csalódni. :-)))
359. Fiatal nő (válaszként erre: 358. - Regisseurin)
2009. nov. 23. 07:05

Szia!


Igen, voltam. Megint Barbara lett a gyilkos, én is rá szavaztam most. Lwarence és főleg Tony (megint) megúszta... :-)

De szerintem kicsit erőltetett volt, gondolom azért, mert már régen játszották...

És most nekem kellett kukáznom... X-)

2009. nov. 22. 18:39
Mész a Hajmeresztőre? Mi nem, sajnos.
2009. nov. 16. 13:54

Szerdán megyünk a Naphosszat a fákonra. Ismerősök azt mondták, hogy rémes. Már én is nagyon kíváncsi vagyok rá.


És vasárnap pedig Hajmeresztő!!

356. Fiatal nő (válaszként erre: 355. - Regisseurin)
2009. nov. 15. 21:07

:-)


A Facebook-os viszont nincs fent... Pedig az a legjobb... X-D

Majd ha belépek, küldök linket... :-)

2009. nov. 14. 19:11
Padlásos képek a csiky.hu-n!!! De még milyenek!! Áááá
354. regisseurin (válaszként erre: 352. - Fiatal nő)
2009. nov. 12. 17:31
Semmi baj, nekem meg nem nagyon lenne időm elolvasni. Amire rájönnék, hogy nem jöttem fel hoxára, addigra kikapcsolom a gépet.
353. regisseurin (válaszként erre: 351. - Fiatal nő)
2009. nov. 12. 17:30
Tudsz adni egy linket?? Nagyon érdekel. A honlapra felrakhatnák már a próbafotókat.
352. Fiatal nő (válaszként erre: 350. - Regisseurin)
2009. nov. 12. 13:54
Mindig akarok neked írni, csak mire ráeszmélek, elfogy az időm... Bocsi. Pótolni fogom... :-)
2009. nov. 12. 13:53
Hihi, Facebook-on van fent egy kép a Padlás"ból"... Naggyon vicces... :-)
350. regisseurin (válaszként erre: 349. - Fiatal nő)
2009. nov. 8. 14:26

Ha jobban belegondolok, akkor mégsem tetszik annyira a WSS szereposztása, lehetne benne több kaposvári. De azért KisKeronak nagyon örülök.


Az Oidipus szereposztása szerintem jól sikerült, épp most vesszük az Antigonét, a múlt héten olvastam el (Oidipusszal együtt), már nagyon várom!!

349. Fiatal nő (válaszként erre: 348. - Regisseurin)
2009. nov. 8. 12:41

No comment...


Amúgy majd írok privátot, csak még nem most. :-)

2009. nov. 7. 14:40
WSS, Oidipus szereposztások!! Kerényi Miklós Máté, György Rózsa Sándor, imádom őket.
347. regisseurin (válaszként erre: 346. - Fiatal nő)
2009. nov. 1. 22:09
Aha, értem. Azért leírnád nekem privátban? Olvastam a "Schwajda nem szeret Kaposváron lenni" jellegű cikkeket. Érdekelne mi történik.
346. Fiatal nő (válaszként erre: 345. - Regisseurin)
2009. nov. 1. 19:16

Semmi, azon kívül, hogy nem a Csiky tagja...


Sajnos eléggé nagy zűr van odabent a színházban, sosem lesz már olyan, mint rég, de nem fogom itt kifejteni, mert sokaknak nem tetszene a véleményem, ha idetévednének... :-(

2009. nov. 1. 12:20
Miért, mi a baj Mahó Andreával??
2009. okt. 17. 20:32
Mahó Andrea benne lesz a kaposvári West Side-ban... Pff... :-)
2009. okt. 15. 17:59
Mekkorák ezek a próbafotók.......vááá lassan beállítom a visszaszámlálást a telefonomon....jujj mint tavaly: na már csak 3... már csak 2... már csak 1 nap ééés ma megyünk.... tök jó
2009. okt. 15. 17:50
Na ja.....az a Ferenczi Orsi akit nyáron kísértünk a zenekarral. Ő énekelte az operetteket mi meg fújtunk.( Regisseurin, te meg nem jöttél el megnézni :P) Na stopp most esik le, hogy akkor én tulajdonképpen kísértem agy olyan valakit aki a Csiky színpadán énekel---> JÉZUS A SIONON, URISTEN(@menny.hu)na jó igaz, hogy még sokan rajtam kívül de én is >>> ez nagyon király
341. Fiatal nő (válaszként erre: 340. - Regisseurin)
2009. okt. 15. 16:17
:-P
340. regisseurin (válaszként erre: 339. - Fiatal nő)
2009. okt. 15. 12:19
+ Tamási büszkesége, Ferencz Orsolya. :)
339. Fiatal nő (válaszként erre: 338. - Regisseurin)
2009. okt. 14. 20:10
Biztos tele lesz ismeretlen, beválogatott emberkékkel... :-/
338. regisseurin (válaszként erre: 337. - Fiatal nő)
2009. okt. 14. 19:13
West Side Story-ról sem. Már nagyon kíváncsi vagyok a szereposztására. És A kis hableányról sem. Pedig azt mindjárt bemutatját.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook