Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csiky Gergely Színház Kaposvár, és egyéb színházak... fórum

Csiky Gergely Színház Kaposvár, és egyéb színházak... (beszélgetős fórum)


157. Fiatal nő (válaszként erre: 155. - Regisseurin)
2009. jún. 6. 16:50
Amikor hajolt az üvegért. Mert "meglódult" és állítólag így vágta meg a kezét. Na már most egy ilyen meglódulásnak is nyomának kéne lennie a ruházaton. (én már csak tudom X-D)
2009. jún. 6. 16:36

A darab után nem szóltunk Apunak, hogy jöjjön értünk, hanem letelepedtünk a parkban egy padra. Persze ahonnan jól rálátunk a művészbejáróra...

Vártuk, hogy hátha látunk vkit, de "csak" Ájpidat láttuk. Szegény jól meg van fázva...

Aztán Apuék ránktaláltak, mondtuk, hogy még nem akarunk menni, de egy bácsi becsukta az ajtót, mi szívtunk egy kis színházi levegőt, és elindultunk az autó felé...

155. regisseurin (válaszként erre: 154. - Fiatal nő)
2009. jún. 6. 16:30

Mikor esett el Edward? Én olyanra nem emlékszem. Én Tony köpenyét hiányoltam. Amúgy az fent volt a lakásában, mert amikor felment még rajta volt, de leöntötte a gulyásával. Még folt is volt rajta. Jah, és persze Mikey ment fel érte. Szegény.

Tony egész karaktere jó volt. Ha Ő nem lett volna, az egész darab lapos lett volna. A sok beszólása... "Ki ez a cuki építőmunkás a Village People-ből?" és amikor Barbarát utánozta, és visszapörgette magát...

154. Fiatal nő (válaszként erre: 153. - Regisseurin)
2009. jún. 6. 12:55

:-) Nekem nem volt lámpalázam, ment a számolás, csak tényleg nagyon nehezen lehetett látni... Plusz voltak többen, akik 2 kézzel kalimpáltak, azokat nem is számoltam, de Zsolt igen, mondom akkor jó, legyen annyi, amennyit számolt. :-P Ez volt a legelső azt hiszem. (Tony) Aztán a többinél már nagyjából stimmeltünk. :-D

Akkor voltam csak zavarban, amikor először mondta a Zsolt, hogy Ő is számolt és annyi lett, én meg ugye kis pánik, hogy nekem nem annyi. De aztán így "belejöttem". :-) Meg amikor le kellett jönni, akkor is egy picit, először azért, hogy merről induljak el, utána meg a beszólás miatt... :-) Na, az teljesen váratlanul ért. (Megjegyzem, én inkább a telefonálós csaj számát kértem volna el, Ő legalább jól is nézett ki, de én??! :-))

Hihi, hát tényleg jól meg lett szivatva szegény. Labor, szemetes, labor, szemetes... Labor... X-D

Amúgy én erős késztetést éreztem, hogy kérdezzek egyet, de valahogy azt már nem mertem. A vége felé volt már, mikor volt a szilánk sztori... Hogy elesett az Edward, vagy mi..? :-) Na, ott azt akartam volna tőle megkérdezni, hogyha kint szakad az eső, és Ő elesik, akkor hogyhogy patyolat tiszta a gatyója..? :-D Mondjuk amikor előkerült a szilánk, akkor tettem le róla, hogy megkérdezem... Pedig az még érdekes lett volna. :-)

Jaja, a Superman is hatalmas volt... X-D Ennyire agyamentek hogy lehetnek... Persze jó értelemben! :-)

Hahaha, ez jó... "Az első adáson mi is írtunk cetlit a szünetben, akkor még mi is gondoltunk a rendőrökre. Még arra is, hogy mindenki leszúrta egyszer Isabelt, és ment tovább a dolgára." :-)))

Igen, "Tony" nagy imprós, eddig bármiben láttam, szinte mindenben volt valami új, valami hirtelen ötlet... Anno a Candide musicalben például elkezdte énekelni a We will rock you-t a Queentől... :-D Ja, és egy pigmeust játszott, fűszoknyában... Nagyon poén volt... :-)

Meg nekem az is nagyon tetszett, amikor a Kabarét emlegették... Meg hogy Ő kitűnt a fényével... Egyébként szerintem is, zseniális konferansz volt... Húúú... Elképesztő... :-) Az is aranyos volt, mikor énekelt mindenfélét és a pamaccsal fröcsölt jobbra-balra... :-D

153. regisseurin (válaszként erre: 150. - Fiatal nő)
2009. jún. 6. 11:34

Ha nekem mondták volna, hogy számoljam meg a kezeket, lehet, hogy elfejetettem volna számolni is. Nem nagyon értettem, miért számol Kovács Zsolt is. Nekem is eszembe jutott, hogy miért nem kérdeztek meg. De jól megoldottad. Múlt csütörtökön Lecső Péter rosszul adott össze két számot, de senki nem szólt neki.

Szegényt eleget szivattuk a 3 előadás alatt. Tegnap is készültem rá, de majdnem én égtem be vele. Majdnem megkérdeztem, hogy hol van a szilánk, ami Lawrence kezét megvágta, amikor még nem is tudtuk, hogy mivel vágta meg a magát. De aztán kiderült, és szegény Lecső Pétert elküldhettem kukázni. :)

A "Superman munka közben"-t kár lett volna kihagyni. Erre is készültünk, hogy ha más nem, mi biztos megkérdezzük.

A gumikesztyűs kérdésemmel azt akartam elérni, hogy én is kapjak egy olyan kesztyűt. Csütörtökön aki rákérdezett a kesztyűre, kapott egy ugyanolyat. De ez is jól sült el, mert elküldtük a laborba. :)

Szerintem Tony nem volt még gyilkos, mindenki Barbarára vagy Edwardra gondolt. Bár múltkor Tony kapta a második legtöbb szavazatot Barbara előtt. De ha Ő lenne a gyilkos, akkor sem lenne nagyon más a befejezés. Ez is ugyanolyan volt, mint az előző kettő, csak a végén nem Barbara akarta megölni Edwardot, hanem fordítva.

Egy picit megijedtem, amikor elkezdték a szavazás után Barbarát gyanúsítani, mert a másik kettő előadáson is ugyanígy volt, pedig ott tényleg Barbara volt a gyilkos. De aztán mindenki szóba került.

Az első két előadáson is elsütötte a hadnagy a határidőnaplós poént, először én is elhittem.

Nekem a legeslegjobban a "Boni és Klájdos újraélesztettem, majd kimásztunk a konyhába rész tetszett. Azt nagyon sajnáltam, hogy mindháromszor messziről kellett végignéznünk. De a végén az "ül a fóka" is nagyon jó volt.

Az első adáson mi is írtunk cetlit a szünetben, akkor még mi is gondoltunk a rendőrökre. Még arra is, hogy mindenki leszúrta egyszer Isabelt, és ment tovább a dolgára.

Tegnap sokkal többet improvizáltak, mint múltkor. A "mennyi idő alatt nő meg a bajsza, de ez csak szakmai kérdés" és az "Én már tudom kívülről a levelet" (amúgy a levél szövegére én is emlékeztem) nem voltak eddig. Volt még több új dolog is, de az most nem nagyon jut eszembe.

A végén még tetszett Lecső Péter harca a bilinccsel. Nem bírta megbilincselni Lawrence-t, csak úgy rárakta a kezére. :)

Mi is szívesen megnéznénk még párszor, de már senki nem fog elvinni, az biztos. A tegnapiért is kb. másfél órát könyörögtem. Be kell érnünk azzal a kis videóval. :((

152. Fiatal nő (válaszként erre: 151. - Regisseurin)
2009. jún. 6. 10:37

Hú, köszi.

Én is valami hasonlóra emlékeztem. Ezek a jegyárak kb. 2x annyiak, mint 1-2 éve... Akkor az első sorba 1500-ért lehetett jegyet venni. Zenés daraboknál volt 2000 forint egy jegy az első sorba.

Hát nagyon durva. :-(

És igen, ha már, akkor oda fel érdemes venni, aztán hátha szerencséje van az embernek és le tud menni. De ez sajna nincs mindig így. :-(

2009. jún. 6. 09:37
Földszint 3. sor közepére kaptunk volna 2700-ért, 2. emelet erkély első sor 1400. Mi 1400 Ft-ért a fél darabot lentről néztük. A Liliomra 1000 Ft-ot fizettem, azt nem tudom, hogy számolták ki, mert amúgy 2200 Ft lenne.
150. Fiatal nő (válaszként erre: 147. - Regisseurin)
2009. jún. 6. 09:33

Jaj, ne is mondd... Valahogy éreztem, hogy nem úszom meg... Egyébként meg jó. Pláne így, hogy nem kellett beszélnem, csak számolnom... X-D Ha például telefonálnom kellett volna... Jáááj. :-) Amúgy a számolásnál magamat is belekalkuláltam az egyiknél, azért nem stimmelt a szám Kovács Zsolttal. Gondoltam így titkosan nem kell színt vallanom, én kire voksolok. Egyébként gonosz dolog volt rólam is megfeledkezni... :-)))

De amúgy én Edwardra szavaztam. Tonyra akkor sem tudtam volna szerintem, ha minden bizonyíték ellene van... Tudod, volt az a jelenet is, mikor mondta, hogy "Nézze ezt az arcot! Hát így néz ki egy gyilkos?" :-D Annyira kis aranyos volt... Most gyanúsítsam meg??! :-))) Mondjuk kétség kívül érdekelne egy olyan befejezés is, ahol Ő a tettes, de szerintem én nem tudnék rá szavazni... :-)

Az is aranyos volt, mikor Edward táskáját kipakolták... A fogkefe nagy poén volt, mondjuk én tudtam, hogy az tényleg fogkefe, mert a páromnak is van pont egy ugyanilyen, csak kék. Ő Londonban szerezte az egyik mosdóban, pár pennyért lehet "tekerni". :-)

A hadnagy poénját meg tök komolyan vettem, hogy az tényleg benne van... Egyébként ezt elsütötte már előzőleg 2x is? :-)

Amúgy terveztem én is kérdezni, de már megkérdezte más, úgyhogy inkább csendben maradtam. :-)

Az milyen vicces lett volna, ha tényleg elkezdi a közönség gyanúsítani a rendőröket... Vajon arra is lenne egy befejezésük? :-D

Én is szeretném még megnézni az előadást... Érdekelne a többi befejezés is... :-))))

149. Fiatal nő (válaszként erre: 146. - Regisseurin)
2009. jún. 6. 09:27
Tényleg, mennyi volt a jegy? A jegyárakkal mi a helyzet? Kicsit le vagyok maradva sajnos, bár utolsó emlékeim szerint eléggé megemelkedtek... :-(
148. Fiatal nő (válaszként erre: 146. - Regisseurin)
2009. jún. 6. 09:26
:-)
2009. jún. 6. 07:53
Na, milyen volt a színpadon???
146. regisseurin (válaszként erre: 145. - Fiatal nő)
2009. jún. 5. 17:13

MEGYÜNK!!!!!

Negyed órája foglaltunk jegyet, sajnos csak 2. emelet, de a lényeg, hogy megyüüünk!! :)

2009. jún. 5. 16:35

Köszönöm!!! :-)

Neked is, ha jössz...

Jössz? :-)

2009. jún. 5. 14:33
Jó szórakozást!!
2009. jún. 5. 06:38
:-)
2009. jún. 4. 22:01
Van vonat Dombóvárra!!! Pont jó lenne, már csak oda kell valakinek eljönni értünk!! :D
141. regisseurin (válaszként erre: 140. - Fiatal nő)
2009. jún. 4. 21:46

Most volt itt a barátnőm! Azt mondta, ha kell gyalog is elmegyünk. Vagy tüntetünk a színháznál, hogy ősszel még legalább egyszer hadd nézzük meg.

És ha nem játsszák?? Akkor nagyon-nagyon szomorú leszek. Be kell érnem a Kapos TV-s kis videóval, amit így is naponta 5x megnézek. :(

Múlt csütörtökön úgy visszatapsoltuk őket sokadszorra, hogy fél színház már ment volna, de az első kb. 5 sor még tapsolt. És végre nem úgy mentem ki, hogy én még tapsoltam volna, mert megérdemlik...

Találtam még egy buszt, de csak 18.50-kor ér oda, viszont 3/4 4-kor elég itthonról elindulnunk.

10 perc alatt nem hiszem, hogy odaérnénk a színházhoz, + a jegyet még meg kell vennünk.

Olyan szomorú vagyok. :((

140. Fiatal nő (válaszként erre: 139. - Regisseurin)
2009. jún. 4. 19:02

:-(

Szerintem eséllyel marad műsoron az előadás. Csak az lesz kérdés, játsszák-e majd... Pláne, hogy októberre 3 premiert is terveznek. :-S

Anno a Kabarét is repertoáron hagyták, én meg alig vártam a 2003-2004-es évadban, hogy legyen, de nem volt. :-( Ahogy a Rosencrantz és Guildensternt sem játszották többet, pedig ígérték... :-(

Talán ha nagy lesz az érdeklődés, akkor lesz még... Reménykedjünk...

2009. jún. 4. 18:22
Szia! Majdnem nulla az esélye, hogy holnap el tudok menni. El kellene indulnom itthonról 3/4 1-kor, hogy fél hétre Kaposváron legyek busszal. HAzafelé meg sehogy sincs járatom, ezért csak kocsival tudnék hazajönni. Nincs senki, aki el tudna értem jönni, meg az autónk amúgy is szervízben van, nem hiszem, hogy elkészülne holnap estig. Annyira el akartam menni mégegyszer utoljára(múltkor is ezt mondtam itthon). Hétvégén meg mégannyira sem jönne össze. Mennyi az esélye, hogy jövőre egy pár előadás erejéig műsoron marad?? :(
138. regisseurin (válaszként erre: 137. - Regisseurin)
2009. jún. 3. 13:48
ups... menjek :$
137. regisseurin (válaszként erre: 136. - Fiatal nő)
2009. jún. 3. 13:44
Szia! Semmi komoly. Most voltam dokinál. Kaptam rá krémet. Ennyi. Néha nem bírok lábra állni, de mennyek nyugodtan suliba. Csak ha bedagad, akkor mennyek vissza hozzá. Hurrá!
136. Fiatal nő (válaszként erre: 135. - Regisseurin)
2009. jún. 3. 13:13

:-( Jobbulást!

Remélem semmi komoly!

2009. jún. 3. 09:31
Veszélybe került a péntek esti programom. Fáj a jobb térdem. Néha alig bírok ráállni, máskor nem is fáj. Kíváncsi vagyok, mit mond a doki... :(
134. regisseurin (válaszként erre: 133. - Fiatal nő)
2009. jún. 1. 20:21
Meg fogom nézni, az biztos. Már többször is lejátszottam a végéig, de soha nem figyeltem rá igazán.
133. Fiatal nő (válaszként erre: 132. - Regisseurin)
2009. jún. 1. 20:11

Hát igen. :-(

De egyszer azért majd nézd végig, ha nem lesz jobb dolgod. :-)))

132. regisseurin (válaszként erre: 131. - Fiatal nő)
2009. jún. 1. 20:02
Amúgy nekem is tetszik. De itthon csak úgy tudnám megnézni, ha egy korom sötét, üres szobába beültetnének, ahol csak egy tévé van, és nem tudnék másra figyelni. A színházban ott vannak előttem az élő színészek, itt meg csak a képernyőn látom őket, ahogy az operatőr felvette.
131. Fiatal nő (válaszként erre: 130. - Regisseurin)
2009. jún. 1. 19:33
Na igen, élőben sokkal jobban fenttartotta a figyelmet... Én például végigröhögtem az egészet... :-D Remekül kifigurázta az aktuális helyzetet... :-)
130. regisseurin (válaszként erre: 129. - Fiatal nő)
2009. jún. 1. 19:29
Még az elején. Lógtak fentről. Nem is nagyon figyeltem, mindig elkalandoztam, majd csak azt vettem észre, hogy beugrót nézek.
129. Fiatal nő (válaszként erre: 127. - Regisseurin)
2009. jún. 1. 19:04

?

Hol vesztetted el? :-)

Egyébként igen, élőben sokkal jobb (volt)...

128. regisseurin (válaszként erre: 127. - Regisseurin)
2009. jún. 1. 14:00
Ennyi, feladtam. Most beugrót nézek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook