Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császárral szülő anyukáktól kérdeznék! fórum

Császárral szülő anyukáktól kérdeznék! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 28. 20:43

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat.:-) Nekem ma 1 éves a lányom,és mi is buláta pártiak vagyunk.A kukac olyan sós,hogy néha még én sem bírom megenni.

Nekünk is a kiemelés időpontja van meg.Reggel 7:30 kereken.:-)

12. Clau26 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2010. júl. 28. 20:43
szerintem neki is le van írva csak e miatt lényegtelennek tartja..nekem ez fura..de ezek szerint nem csak nekem
2010. júl. 28. 20:42

17:15-kor :)

Csak az orvosoknak nem fontos, mert azzal vannak elfoglalva a baba születése után, hogy rendben összerakják az anyukát, és ne legyen később semmi baj.

10. Clau26
2010. júl. 28. 20:41

Szia


és abból mennyit adhatok neki naponta?8hós és nincs foga úgy is adhatom?


nem értem akkor ez az anyuka miért tartja lényegtelennek hogy mikor emelték ki..az is ugyan olyan szülés csak mert nem a lyukon jön ki...szerintem

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. júl. 28. 20:41
Én is császárral szültem, és percre pontosan ráírták a karszalagjára az időpontot, amikor "kiemelték".
2010. júl. 28. 20:41

mennyi idős a lánykád?

az én fiam is imádja kukacot ( én kukinak hívom) :) bioboltban, rossmann-ban, dm-ben lehet kapni olyat is ami nem sózott. De márkától függ, hogy melyik mennyire sózott.


Ugyan nem vagyok császáros, de több fórumon is láttam, hogy a császárosok igen is tudják mikor született meg a baba, percre pontosan. Főleg hogy legtöbbjük ébren is volt a műtét alatt.

2010. júl. 28. 20:41

szia!

Nekem mindkét lányom császárral született....igaz 15 év korkülönbséggel...:)

Engem elaltattak, így nem is tudhattam mikor született pontosan percre a baba, viszont a doki pontosan beírta egy papírra,amivel a kórházból eljöttünk, úgyhogy tudom....mire vagy még kíváncsi?

2010. júl. 28. 20:40
A műtőben volt nekem is óra a falon és azt néztem
2010. júl. 28. 20:40
Én szülészeten dolgoztam és császárral is szültem, tehát mindkét oldalról azt tudom megerősíteni, hogy KÖTELEZŐ dokumentálni császár esetén is a pontos időpontot!
2010. júl. 28. 20:40
Mikor kiemelik a picit a pocakból, azt az időpontot írják rá a papírokra. :)
3. hellokitty2000 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. júl. 28. 20:38

Szia.

Én császárral szültem és még azt is tudom,hogy hány óra hány perc és hány másodperckor emelték ki a lányomat!

Ugyanis a műtőben is van óra amire pont ráláttam.

Sosem fogom elfelejteni!:)



A kukac helyett adj neki bio bulátát.Az is fincsi és nincs agyonsózva!!!

2010. júl. 28. 20:36
jaj elírtam a fórumcímet:kérdeznéK nem kérdeznél..bocsi
2010. júl. 28. 20:35

Sziasztok!

első kérdésem:A császárosok tényleg nem tartják fejben mikor született percre pontosan a baba?Nem lényeges?

Csak azért kérdezem, mert találkoztam egy anyukával akinek pont akkor született a gyereke mint az enyém és kérdeztem pontosan mikor és azt mondta nem tudja mert császárral született és csak valamit ráírnak ilyenkor a papírra hogy mikor emelték ki. . ez tényleg így van?


van egy nem ide tartozó kérdésem de anyukáktól kell ezt is megtudnom ezért feltenném ezt a kérdést is:

lánykám nagyon szereti azt a "kukacnak" nevezett nasit, mennyit adhatok neki naponta?mert múltkor egy anyukától 6-ot kikunyerált:-)én nem sajnálom tőle csak tudom hogy sós ezért kérdezem. .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook