Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császár után pár hónappal ismét terhesség fórum

Császár után pár hónappal ismét terhesség (beszélgetős fórum)


1 2
12. rekuczy (válaszként erre: 10. - Boléna)
2011. máj. 23. 14:00
jaj és azt elfelejtetem mondani, hogy szinte nem is latszik a varas kivülről legalab is teljesen be van gyogyulva
11. rekuczy (válaszként erre: 10. - Boléna)
2011. máj. 23. 13:59
a hathetes kontrolon a dokim nekem 6 honapot mondot, mert jol gyogyultam mindenkeppen azelot megnezetem és kiváncsi vagy, hogy mit mond mar szedem a vitaminokat 2 hete elkezdtem. én negy honap varakozasra gondoltam egyebként
2011. máj. 23. 13:54

szia!


nagyon sajnálom ami történt!!!!


nekem 9hónapot mondtak,hogy annyi mindenképp kell.

mi annyit vártunk. 11 hós volt a fiam mikor terhes lettem. semmi gond nem volt a terhességgel.


nagyon drukkolok nektek!!


sztem kezdj el felkészülni,vitaminnal,ilyenekkel,h hamar összejöjjön ahogy lehet.


sztem ne kockáztass azzal,h terhes leszel és akkor biztos megszülheted,mert,nem biztos h szabad a heg miatt,szóval mindenképp menjetek dokihoz előbb.


nekem volt olyan,h a fiam 6 hós volt,és késett a mensim,azt hittem baba-akor még nem próbálkoztunk,de mivel csak megszakítással védekeztünk lehetett volna baba- és akkor a doki azt mondta h nagyon kockázatos lenne,végig fekvés,szigorú ellenörzés,és lehet h a heg szétnyílna mert annnyira korai..

2011. máj. 23. 13:52
Meg varjatok par honapot...es akkor minden ok lesz
2011. máj. 23. 13:51

Szia,


Nagyon sajnálom :(

Én is császárral szültem, de én félnék bevállalni. Persze ahogy kinéz a sebem és kérdés hogyan van regenerálódva benn:(

Persze nagyon más a helyzet és tudom, hogy mennyire vágytok rá, de tuti ami biztos beszélj a dokival, hogy ő mit javasol.

2011. máj. 23. 13:50
köszönöm közületek van valakinek tapasztalata ilyen körai ismet varandosagról vagy van ismerösötök aki tapasztalta esetleg arra is kivancsi lennek
2011. máj. 23. 13:50
Nagyon sajnálom,fogadd őszinte részvétemet.A kisfiam 9 hónapos volt mikor teherbe estem,császárral született mind a 3 kisfiam,igaz a lekisebbnél pont 3 év a korkülönbség.Viszont már a 3.terhességem vége felé már voltak problémák,a belső varrat nagyon vékonyodott,így kissé elöre hozták a szülést.Szóval,szerintem nagy baj nem lehet,bár nem ajánlják.
2011. máj. 23. 13:47
szia nagyon szépen köszönöm a biztatas elöbb az orvoshoz is elmegyünk csak kivancsi vagyok masok tapasztalatara is
4. ec2a8deb7c (válaszként erre: 1. - Rekuczy)
2011. máj. 23. 13:47
Részvétem...sajnálom ami történt veletek. A kérdésedre válaszolva,én úgy tudom a császáros seb miatt az orvosok ált. 1 évet szoktak mondani, mert az a tehertől szét is nyílhat. De legjobb lenne orvossal egyeztetni. Minden jót kívánok!!!
2011. máj. 23. 13:46
Részvétem(Hát szerintem meg orvos véleményére van szükség, a császár után a gyógyulás folyamatának idő kell, nehogy legközelebb az legyen a baj, hogy szétnyílik a seb..... inkább járj utána. Sok erőt, egészséget, és ha már lehet, mielőbbi babásodást és kitartást kívánok Neked!
2011. máj. 23. 13:43

Jaj nagyon sajnalom, oszinte reszvetem...:(


Nekem csaszarom volt december 10-en tavaly, ha rajtam mulna mar siman terhes szeretnek lenni, csak apa meg varni akar...szerintem egyaltalan nem szamit, hogy csaszar vagy sima szules volt ha utana megint terhes leszel hamarosan...sztem nyugodtan probalkozzatok...hajra! Kivanom a legjobbakat!

2011. máj. 23. 13:35

Sziasztok március 10-én szültem meg Barnabás kisfiamat. Sajnos ő meg csak 28 hetes volt de sajnos el kapot valami virus még a pocakban és ezért muszaly volt. Két naposan angyalka lett.

Most ugy erezük, hogy az ennyhitene a fajdalmunkon ha ismet varandos lennek. Olyanok véleményére lennek kivancsi akik császár után féléven belül ismet várandosak lettek, hogy nekik milyen tapasztalatuk volt vagy van.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook