Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csalódtam megint, majd csak júniusba lesz a műtét. jó lett... fórum

Csalódtam megint, majd csak júniusba lesz a műtét. jó lett... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Tumbo2)
febr. 29. 09:39
sajnálom,reméljük neki sem lesz késő. :(
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Tumbo2)
febr. 29. 09:39
hát igen... szörnyen drága a magánorvos
febr. 29. 09:13
a húgom kering az orvosok között,az egyik ide küldi,a másik oda,a harmadik vissza az elsőhöz.közben telnek a hónapok.
8. tumbo2 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 09:10
azért legalább csinálnak valamit.én 20 éve voltam magánorvosnál,ránézett a lábamra egy perc,ötezer forintért írt fájdalomcsillapítót.meg egy tanácsot adott, vegyen ortopédcipőt,lúdtalpbetétet.persze számla,az nem volt.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
febr. 29. 09:07
nyitva van a fisztula vagyis a sipoly. mégis halasztgatják a műtétet :(
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
febr. 29. 09:06
Hát,sok a beteg meg a műtét. Remélem,nem lesz késő. mewrt néha szivárog a széklet a hüvelybből is :( puklis,püffedt a hasam hiába iszok naponta székletlazítót hetente egyszer 5 szem Dulcolaxxal kiegészítve. addig jó míg megkönnyebbülök. aztán szenvedek tovább :(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
febr. 29. 09:04
köszönöm. hát,kívűncsiságből felhívtunk tegnap egy magánklinikát. csak egy alapvizsgálat 58 ezer ft lenne. :(
febr. 29. 07:46
Mi történt? Vizsgálati eredmény milyen lett?
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 22:04
Hogy hogy? Ès adding nincs veszélye, kockàzata ennej az allapotnak?
2. Myra
febr. 28. 18:35
Sajnálom, nagyon drága lenne privát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook