Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak őszintén: a jelenlegi pároddal a legjobb az ágyban? fórum

Csak őszintén: a jelenlegi pároddal a legjobb az ágyban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jan. 27. 11:52
Igen,most Ő a sztár!Ő a "gyengédállat"kategória,pont mint én!:)))
21. diegóóó (válaszként erre: 19. - Dina2)
2009. jan. 27. 11:47
Ez rám is nagyon igaz!Nekem Ő a második, de most tudtam meg azt hogy milyen a jó szex!Amikor a partnerednek az a fontosabb,hogy Te élvezd és ne Ő.Az első kapcsolatomban ritkán jutottam el az orgazmusig.Azt hittem,hogy velem van a baj,de most már tudom,hogy nem!!:)
2009. jan. 27. 11:44
:)))
19. Dina2 (válaszként erre: 12. - 6c5f346e46)
2009. jan. 27. 11:37

aha, akárcsak rólam írnál /kiv.a babát :)/

belőlem is olyan dolgokat hozott elő a jelenlegi párom, amikről azt sem tudtam eddig, hogy élhetnek bennem. és ezzel azt a valódi énemet hozta ki, amit eddig, az exem mellet teljesen elnyomtam.

2009. jan. 27. 11:29

Minden tökéletes vele.

IMÁDOM

2009. jan. 27. 11:27
nem hasonlítgattam eddig, de ha már így rá kérdeztél, most a legjobb:))) és remélem ez így is marad...
2009. jan. 27. 11:22

Nekem o a legjobb,de nincs is kihez hasonlítanom :)

Nekem o az egyetlen eddig.

15. Dina2 (válaszként erre: 11. - Pemete)
2009. jan. 27. 11:21

Nem is arra gondoltam, hogy vissza kéne sírni a régit, ha esetleg jobb volt. és természetesen nem is tartom mérvadónak a párkapcsolatban a szexuális teljesitményt, legalábbis nem áll az első helyen...

de mindenképpen fontos tényező a harmonikus párkapcsolatban, nemde?

2009. jan. 27. 11:07
Nekem ő a legjobb!
2009. jan. 27. 11:02
én azt mondanám,hogy jelenlgi párommal éltem át a legjobb és legintenzívebb éjszakát, azóta ehez a szinthez közeli majdnem mindegyik együdtlétünk ... :) Szóval igen vele a legjobb eddig :D
2009. jan. 27. 11:01
az ex férjem sokat képzelt magáról,jó volt az ágyban egy ideig,aztán 7 év kinlódás után elváltunk,a jelenlegi párom egy egyszerübb eset,nem gondolja,azt,hogy ő a világ esze és szépe,de ővele tudtam meg,hogy milyen az igazi sex...1.5 éve azt mondhatom,hogy nem untam meg vele,és ő sem velem,olyan érzéseket hozott ki belőlem,amit talán kezdő koromban éltem át,és amikor vége egy aktusnak,már csak arra gondolunk,hogy mikor lessz a következő,elképesztő...imádom és nem adnám senkiért,augusztusban érkezik a szerelmünk gyümőlcse...nagyon várjuk már
11. pemete
2009. jan. 27. 11:00

Nekem nem ő volt az első, sőt nem is a második...

De jó vele, működik, és kész.

Nem fogom visszasírni a régit, mert esetleg vele is jó volt. Nincs az a normális kapcsolatban élő ember aki azt mondaná, hogy hát igen a kettővel ezelőttivel jobb volt. Meg különben is mit számítana. Egyébként a férjem az eddigi a legperverzebb szeretőm az bitos... De nekem ez tetszik:p

10. Sena
2009. jan. 27. 10:59
A mostani párom már a férjem. Nem ő a legjobb, az előzővel jobb volt. De szerintem nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban. Az előző pasim idősebb, tapasztaltabb volt, valószínűleg azért volt jobb.
9. Brad
2009. jan. 27. 10:59

A barátommal lassan 4 éve együtt vagyunk. Volt jobb is meg rosszabb is. Panaszra eddig nem volt okom. Tudja mit csinál! :D

De azért voltak elötte ügyesebb fickók is! :D

2009. jan. 27. 10:55
Nekem eddig a mostani párommal a legjobb:)
2009. jan. 27. 10:51

Nos hasonlítási viszonyom nincs, mert nekem ő az első,de szerintem nagyon jó az ágyban,és nincs vele problémám!És nem is szeretném hasonlítgatni senkihez!

Nekem így tökéletes ahogy van!:D

2009. jan. 27. 10:51
Igen, eddig vele a legjobb!:D
2009. jan. 27. 10:49
A férjem volt az első, nekem sincs összehasonlítási alapom. Én jól érzem magam vele, de sajnos elég ritkák az alkalmak és nem én miattam.
2009. jan. 27. 10:48
Nekem Ő az első, nem tudom kihez hasonlítani, de úgy érzem, nincs probléma ilyen téren ;]
2009. jan. 27. 10:47
Nekem is a férjem volt az első, nem tudok hasonlítani, igaz már fél éve elhagyott, de nincs senkim, még papíron hozzá tartozom!
2009. jan. 27. 10:46

Nekem Ő volt az első.....

Nem tudok kihez hasonlítani, de nem is akarom :-)))


Minden tökéletes :-)))

2009. jan. 27. 10:45
Szoktátok összehasonlitani a jelenlegi partneretek ágybéli "teljesitményét" az őt megelőzőkével? (nem méretbeli, hanem minőségi értékekben)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook