Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak hízok, hízok........ :( fórum

Csak hízok, hízok........ :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 6. - Cukorbaba25)
2011. jún. 13. 15:39
szedd össze minek tudsz örülni ez majd motivál ujra, pl örülj hogy nem 107kg vagy, örülj hogy megvan a rucid örülj hogy jó az idő, sétálj bicozz és egyél zöldeket meg husit, finoman elkészitve, aztán hajrá csak lelkesen,ha az elején nagyon falánk lennél akkor edd magad pukkadásig zöldségekkel salátával
2011. jún. 13. 15:37
csak reggel egyél szénhidrátot, az is tk-s legyen, utána csak fehérje eredetut és sok-sok víz,vmint aktív mozgás, min 1ora. és este semmit ne egyél ha nem muszáj. sok rostos kaját egyél pl zabpelyhet, korpát, zoldség, gyumolcs.
6. cukorbaba25 (válaszként erre: 4. - Amaal1)
2011. jún. 13. 15:36
kb.5 hónap alatt ment le a 30kg. Módszer nem volt. :) Nagyon lecsökkentettem a kcal bevitelt. Nagyon keveset ettem.
5. cukorbaba25 (válaszként erre: 3. - Wixa)
2011. jún. 13. 15:32
Nagyon szépen köszi. Nehéz erőtvenni magamon,de megpróbálom. Elsem tudom gépzelni,hogy hogyan lehettem olyan ökör,hogy újra felszedtem...örülhettem volna 77kg,107 után....
4. amaal1 (válaszként erre: 1. - Cukorbaba25)
2011. jún. 13. 15:32
Milyen módszerrel fogytál le? Mennyi idő alatt?
3. wixa
2011. jún. 13. 15:29
Szia! 2 hét alatt 6 kg fogyás simán megy! Egyél rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, natúr húsokat. Iktathatsz be víznapot is ha bírod, nekem sosem sikerült. Mozogj, mozogj! Ha van biciklid, akkor tekerj! Ha nincs, mozogj otthon, tornázz, izzadj, esetleg iratkozz be egy fitnesszterembe tornára, vagy gépekre! Ha kitartó vagy a 2 hét alatt, szerintem több is lemehet, mint 6 kiló! Sok sikert! Üdv: Ildi
2011. jún. 13. 15:28

Persze sikerülhet, de ahhoz baromi nagy akaraterő, meg kitartás kell.

Javaslom a T*rb* diétát, erre tényleg jó.

De tartsd is be!!!

Amúgy a fejedben kell rendbe tenni a dolgokat, utána nem fogsz majd egyfolytában "bűnözni".

2011. jún. 13. 15:26
Tavaly óta fogyizom. Akkor sikerült leadnom 30kg-ot, 77 voltam. Most pedig 88.8 voltam reggel és most napközben 91,7. Ez hogyan? Honnan legyen annyi akaraterőm,hogy újra kezdjem? :( Nem értem,hogy eshettem újra a zabálásba....Van,volt valaki hasonló helyzetben? 2 hét múlva egy céges rendezvényre kell mennem, a ruhám már megvan csak az a bibi,hogy még 86-osan vettem(2 hete voltam annyi)most pedig rám sem jön a rha. Lehetséges 2 hét alatt 6 g fogyás? Víznapokkal?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook