Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak a töltött káposzta jó felmelegitve vagy egy 4 éve véget érö kapcsolat is jó lehet? fórum

Csak a töltött káposzta jó felmelegitve vagy egy 4 éve véget érö kapcsolat is jó lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. szept. 8. 11:04
Igen azért szakitott vagyis azután nem hivott többé telefonon sajnos nem egy helyiségben lakunk!Ö vidéki Én városi vagyok!Igen 17 voltam Ö volt az elsö nagy szerelmem Ö idösebb 4évvel mint Én
2008. szept. 8. 10:59
Ha jól számolom akkor voltál 17 éves.
7. Ada12 (válaszként erre: 6. - 5419337c3b)
2008. szept. 8. 10:58
Azért szakított Veled, mert a Szüleid nem engedtek el egy buliba?
2008. szept. 8. 10:56
A kapcsolat egy Szilveszterezés miatt lett vége!Mivel nem engedtek el bulizni vele,mert nem a faluba volt tartva a mulatság!
2008. szept. 8. 10:53
Szerintem vmiért megszakadt, véget ért az a kapcsolat. Lehet, h az elején megint szép lenne, de azok a dolgok, amik nem működtek anno, most sem fognak. Az emberek nem változnak annyit, h minden hibájuk pikk-pakk eltűnjön.
2008. szept. 8. 10:45
Köszönöm a tanácsaitokat!
2008. szept. 8. 10:41
Szerintem EMBERE, HELYZETE válogatja.Nyilván, ha tanultak a hibáikból. De tökéletes Ember és kapcsolat nincs. Csak szeretet és megbocsájtás van.Mindent meg lehet, kell- át- meg beszélni. Van egy olyan közmondás is a kivétel erősiti a szabályt. Rengeteg EMBERT sikerült újra EGYMÁSHOZ VISSZATALÁLTATNOM. Bocsánat, hogy nekem más a véleményem,tapasztalatom.
2008. szept. 8. 10:31
Igen. Csak a töltött képoszta! Ne menj bele a felmelegítésbe, ne csapd be magad! Eleinte lehet, hogy úgy néz ki, hogy ott lehet folytatni ahol a legjobb volt... Ez NINCS ÍGY! Szomorú vége lehet/lett! Tapasztalat!
2008. szept. 8. 10:28
Csak a töltött káposzta jó felmelegitve vagy egy 4 éve véget érö kapcsolat is jó lehet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook