Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csak a markát tartja fórum

Csak a markát tartja (beszélgetős fórum)


1 2
2022. dec. 26. 08:28
Jól döntöttem amikor úgy döntöttem senki nem kap, de mi sem kérünk semmi ajándékot! 😊
2022. dec. 26. 08:25
Szerintem nem szép dolog ajándékozás kapcsán azt lesni, azzal foglalkozni, hogy ki, kinek, milyen alkalomra, mit és milyen értékben.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 07:17
Még jó, hogy anonim nyitottad a fórumot. Számomra felháborító, amit elvársz egy gyerektől.
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 26. 07:10

Egy 17 éves középiskolás gyerektől vársz ajándékot? Pfff…


Ő nem külön háztartás! Jövedelme sincs. Nem értelek. Utálod és bele akarsz kötni?

2022. dec. 26. 06:09
A családok közösen adnak ajándékot, nem külön -külön a felnőtt tagok. Az én lányom is ennyi idős, magától ő is csak a barátainak ad ajándékot, azt is az én pénzemből. Én inkább arra gondolnék, hogy a gyerekek készíthetnének valamit pl. sütit, abból ők is tanulnak (sütni, takarítani, gondoskodni). Ez nálunk fel is szokott merülni, aztán hol megvalósul, hol meg nem. De lényegtelen az ajándék, úgy gondolom. Aki felnőttként (akár jelképes) ajándékot is vár a tizenévestől, az kicsit üljön le magával és próbáljon némi öszinte önismeretet gyakorolni, hogy vajon miért vágyik erre oylan nagyon? Miért számít ez? Miért nem annak örül, hogy mindenki ott van, rászánt a hétvégéjéből egy napot, beszélget, nevet, vele van.
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Levarosbukta)
2022. dec. 25. 23:31
Én sem értem igazán, ha velem jött a fiam születésnapra nem hozott ő sem külön. És ha hozzám jönnek többen egy családból, akkor is egy valamit hoznak. Szeritnem ezt a lányt, akit a vasárnapi apuka magával hoz, nem kedvelt az új családban...
2022. dec. 25. 22:59
Gondolom nem egyedül megy vendégségbe, hanem anyukával vagy a vasárnapi apukával és ők biztos adnak ajándékot az ünnepeltnek. A lánynak a zsebpénzt ők adják. Miért akarsz lehúzni egy családot kétszer is?
2. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 25. 22:16
Gyerek.... sztem ne gondold túl. Vagy mit szeretnél tőle kapni?
2022. dec. 25. 21:12
Családban van egy 17 éves lány. Eddig nem tűnt fel, hogy egyetlen születésnap, névnap, karácsonyra se hoz senkinek ajándékot. Igaz "vasárnapi apuka" leánya. De az ajándékokra annál inkább kíváncsi és igényt tart Tudom, hogy nincs önálló keresete, de akkor is egy tábla csokit a zsebpénzéből vehetne vagy bármi apróságot. Zavar, hogy csak vár, de nem ad semmit, hisz már nem gyerek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook