Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2011. ápr. 16. 00:52

Ma éjjel láttam egy riportot , ahol ez a fórum volt látható!!!


Akiket átvertek, azoknak a jelentkezését várja a rendőrség.


Itt a riport, amiben látható ez a fórum is!


Akiket átvertek, azoknak sok sikert kívánok, és hogy mielőbb visszakapják forintjaikat!


[link]

290. amalthe (válaszként erre: 289. - Creditswiss01)
2011. ápr. 15. 17:05
ez a balabla... de az baj, hogy ez nem játék, itt emberek "életéről" van szó... az utolsó megtakarított pénzükről.... milyen az hogy állok a kedves irodájuk előtt hívom a kedves kollégájuk és nem veszi fel a telefont ránéz és félre rakja, ablakból lehetett látni ... ha ez nem bujkálás akkor mi?! nevetséges!
2011. ápr. 15. 17:00

Tisztelt Szerkesztőség!


Alulírott Móró István, mint a CREDITSWISS Pénzügyi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (székhely: 1144 Budapest, Gvadányi u. 13. 2/c fsz. 1.; Cg. 01-09-945575) ügyvezetője, reflektálva a 2011. 04. 14. napján a Tények c. híradóban elhangzottakra, az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

Cégünk 2010. szeptembere óta szabályszerűen és a vonatkozó jogszabályok maximális betartásával végzi gazdasági tevékenységét. Hálózatából ez év március végén a kecskeméti kirendeltség bezárásra került, amely az ügyfelek szerződését, azok teljesülését és a cég működését semmiben nem befolyásolja. Ügyfeleink továbbra is akár postai úton, akár telefonon, illetve személyesen is kapcsolatot teremthetnek cégünkkel, valamint társaságunk is aktuális havi levelezésében minden részletre kiterjedően tájékoztatást nyújt.

A fenti tények ismeretében kollégáimmal értetlenül állunk a műsorukban elhangzott valótlanságok előtt. Későbbiekben ezen félreértések elkerülése végett, valamint az objektív tájékoztatás végett (amennyiben ez célja szerkesztőségüknek) újabb műsor készítése előtt, kérem vegyék fel a kapcsolatot munkatársaimmal az Önök által is ismert postacímen, vagy az alábbi e-mail elérhetőségen: creditswiss.kft@gmail.com.

Feltétlenül megjegyezni kívánom még, a műsorukban a társaságunkat érintően megjelent anyag valótlan, csúsztatott és a konkrét tényeknek nem megfelelő tájékoztatást tartalmazott, amelyek cégünk jó hírnevét is súlyosan sértik és további szabályszerűen végzett üzleti tevékenységünket is gátolják, ezzel károkat okoznak. Ennek alapján és szükség szerint, a jövőben sajtó-helyreigazítási eljárást is kezdeményezünk.


Budapest, 2011. április 15.



Tisztelettel:



Móró István

288. marianka81 (válaszként erre: 286. - Ildike831004)
2011. ápr. 15. 09:52

Ildike!

A telefonszám:0646321-346

A címük:Miskolc,Arany J.tér 1.

Én is próbálkoztam náluk,de sajnos még azt is letagadták, hogy nekik Debrecenben is volt irodájuk.

Sok sikert!

287. amalthe
2011. ápr. 15. 07:33
Mi Pécsen jártunk így...diákhitelből és az összekuporgatott pénzből szedtük össze, utolsó reményként élve ezzel a lehetőséggel, mert minden banktól elutasítottak minket.Most meg lehet, hogy egy egész család jut utcára,pontosítva családok és öregek, gyerekek maradnak mindennapi betevő nélkül, még több ember jut a legaljára...ehhez gratulálni tudok, hogy képesek az amúgy is nagyon szegény rétegtől kicsalni a legutolsó fillért is... és ehhez országhoz ahol az ilyet engedi a kormány...EZ LESZ MAGYARORSZÁG!ISTVÁN KIRÁLY FOROG A SÍRJÁBAN...SZÉGYEN! Ehhez már vastag bőr kell az ember képén! Amúgy mi se tudunk mást tenni, feljelentést teszünk! És igen is hangoztatni kell, hogy itt tart az ország, hogy az ilyesfajta tevékenység "legális"....Köszönöm Neked Magyar Kormány, hogy fiatalon adós lettem és majd életem végéig aludhatok valami papírdobozban az utcán...
286. Ildike831004 (válaszként erre: 285. - Marianka81)
2011. ápr. 14. 20:05
Szia!Minket érdekelne,bár mi Kecskeméten intéztük,de ott megszűnt az iroda!Kérlek add meg a számot!Mi feljelentést teszünk ellenük,valahogy össze kellene fogni és az összes károsultnak aláírni!Köszi Ildikó
2011. ápr. 14. 19:10

Kedves Károsul társaim!

Miskolcon van még irodájuk.

Akit érdekel szívesen megadom a számukat.

284. marianka81 (válaszként erre: 283. - Andi 1982)
2011. ápr. 14. 19:08

Andika!Hiszel a mesékben?

Én legalább 50 embert ismerek aki ügyfele ennek a mocskos cégnek és abból csupán egy kapott ígéretet, hogy hozzá jut a remélt pénzéhez.

Remélem legalább neki sikerül.

2011. ápr. 13. 18:13

Kicsi Antu 50 azt írta, hogy őt nem érdekli, hogy ki mit ír, mert ő már megkapta a pénzét. Szeretném tőle megkérdezni, hogy ez igaz? várjam én is türelemmel?! sok idő múlva fizették ki?

én március végén fizettem be egy nagy összeget és nagyon elkeseredtem, hogy április 6.-ára ígérték a pénzt, de azt mondták, hogy nem voltam rajta a listán, majd jövőhónapban. mit tegyek? várjak bizalommal, vagy tényleg átverés? várom a véleményeket másoktól is! ígérem, bármilyen fejlemény van az én ügyemben, megírom én is!

282. frenky.s (válaszként erre: 256. - Meni08)
2011. ápr. 6. 21:54

Szia! Bocsi a késői válaszért.

Sajnos semmi infóm nincs (zsákutca minden felé) Ha feljelentést szeretnél tenni azt a helyi rendőrkapitányság bűnügyi osztályán teheted meg. Vigyél magaddal minden papirt amit a szerződéskötéskor kaptál. De számolj egy 2 órát mire a jegyzőkönyvet felveszik. Mindent részletesen el kell mondani. Próbáld meg, hátha neked szerencséd lesz. Üdv.

2011. ápr. 5. 17:41

Kedves Károsult társaim!

Tudtok esetleg valami új dolgot a pénzünket eltüntetőkről?

280. bozse65
2011. ápr. 5. 12:03
Én és a párom is bedöltünk ezeknek a csaloknak!!62000 ft om bámja
279. Veca75 (válaszként erre: 278. - Ketten is)
2011. márc. 30. 18:51

Okés,láttam,:)amint felkeresnek jelzek...várom a károsultak további jelentkezését!


Üdv:)

2011. márc. 30. 14:54
Kedves Veca75! Privát üzenetbe elküldtem az email címem.Érdekel a folytatás a Fókusszal, benne vagyunk.Köszi
277. Veca75
2011. márc. 30. 07:19

Sziasztok!


Írjatok elérhetőséget,ha megkeresnek minél többen legyünk!!!!!!!!Már akit még érdekel a visszavágó!


Üdv:)

276. Veca75
2011. márc. 30. 07:17

Tisztelt Nézőnk!



Köszönjük, hogy a Fókuszt kereste meg.


A szerkesztőségben feldolgozzuk a levelében leírtakat és amennyiben módunkban áll foglalkozni az ön által felvetett témával, abban az esetben, riporterünk felveszi önnel a kapcsolatot!



Megértését, türelmét előre is köszönjük!



Tisztelettel,



A Fókusz Szerkesztősége

275. meni08
2011. márc. 29. 15:46
Kedves L1981-es Úgy látom zokon esik a név meg jelenítése,de az nem baj,hogy a sok szegény embertől beszedték a sok pénzt,még vidékre képestek voltak le utazni érte..Az ügyfelek meg azóta is várhatják a pénzt..Nem kell meg sértődni a név használatért.A rendőrségen is el kérték a nevetés a telefon számot is...
2011. márc. 29. 14:20
Tisztelt ügyintéző érintett! Örülök, hogy olvassa az oldalt és talán rájött mennyi ember át lett vágva! Lehet, hogy van olyan IRODA (amit kétlek), hogy elmondják a szegény KÖLCSÖNT igénylőnek,hogy mit jelent a Fogyasztói Csoport. Valahol másik földrészen lehet. Mert szórakozásból nem keseregne ennyi becsapott ember aki az ELŐRE befizetett pénz sajnálja.Nyugdíjas lévén (OTP) stb megmondták, hogy NEM ADNAK kölcsönt, és arra a kérdésre, hogy aki kap, aktív dolgozó, attól előre kérik-e a pénzkezelési költséget, egyértelmű volt a válasz, hogy NEM!!!!! Előre nem kérhetnek semmit!!!!! Akkor miről is van itt szó ha nem becsapásról?????? Itt nem a nevek a lényegek hanem a emberi tisztesség.
273. marianka81 (válaszként erre: 269. - L1981)
2011. márc. 29. 11:29

Drága L1981 én soha nem állítottam olyat, hogy nem vállalom fel a nevem!/Varga Lászlóné Marianna vagyok és Hajdúhadházon élek, a telefonszámom:70 248-4782/-tehát innen elvárnám, hogy te is tedd meg ezt a csekély gesztust.Ja és ha az ügyintézőm tényleg a saját nevét használta az nagyszerű.

Amúgy a te tökéletes cégedről még annyit, hogy ha nem jártok téves úton, /bementem az irodátokba láttam, hogy pakoltok és megkérdeztem, hogy elköltözik az iroda?/akkor miért kellet azt mondanotok,hogy csak festünk és hétfőn már ismét lesz ügyfélfogadás,miközben épp felszívódni készültetek?

272. a-mira (válaszként erre: 270. - L1981)
2011. márc. 29. 11:15

Tisztelt L!

A hitel és a kölcsön szó talán azért van emlegetve mert a kedves hozzád hasonlók szájából nem egyszer elhangzik ez a "tájékoztató" során....

A banki hitelekről meg csak annyit,hogy ott legalább tájékoztatják az ügyfelet,hogy mire számíthat....

Ellenben a fogyasztói csoportokkal,ahová ált.kispénzű,sokszor BAR-listás,vagy nyugdíjas emberek mennek,akiknek az utolsó reményük ebben van,aztán akkorát koppannak hogy "öröm" nézni és pont azért mert úgy tálalják a mélyen tisztelt "ügyintézők",hogy még véletlenül se láthassanak tisztán.

Alapjáraton nem lenne semmi baj a fogyasztói csoportokkal,ha EGYÉRTELMŰEN tájékoztatnák az ügyfelet,hogy miröl is van szó és utána mindenki eldönthesse,hogy szeretné e vagy se.

Persze ha ez így lenne vszinű rövid idő alatt az összes csődbe menne,mert nincs az az ember,aki ezt ilyen feltételekkel bevállalná.....

271. lilunda1986 (válaszként erre: 270. - L1981)
2011. márc. 29. 10:17
Büszke lehetsz magadra hogy te is közéjük tartoztál és még bátran fel is vállalod.Én a helyedbe eltitkolnám mert ez félre vezetés és becsapás amit csinálnak.Milyen hitelt akarnak adni ha ami jár oda se adják?Van aki több honapja vár a pénzre még a te kedves volt kolegáid azt mondják max 4-5 hét és lesz pénz?Van bör az arcukon a szegény embereket még jobban megkárositani és az a csunya dolog hogy a fogyatékosokat is becsapják.Na ez az a mi durva.
270. L1981
2011. márc. 28. 22:41

Tisztelt Fórumozók!


Szinte minden hozzászólás arról szól,hogy emlegetik a hitel és kölcsön szót.Én az irodában dolgoztam és magam és volt kollégáim nevében szólnék.Soha nem mondtuk ezeket a kifejezéseket,mindíg az alternatív finanszírozást mondtuk.Mindenki a feljelentésekkel fenyegetőzik,de nagyon sokan vannak akik még mindíg nem olvasták el az ÁSZF-et.Az ügyfélnek is vannak kötelezettségei a cég felé.


Egyetlen gondolat:pl.: egy felmondott banki hitelnél,ha nem fizet az ügyfél.Feljelentik az éppen a szerződéskötéskor jelen lévő pl.:23-as ablaknál ülő Kis Piroskát?-kérdezem???


Az alkalmazottak nevét bátran leírják,a saját valós nevüket miért nem vállalják???

269. L1981 (válaszként erre: 265. - Marianka81)
2011. márc. 28. 22:30

Tisztelt fórumozó!


Érdeklődnék,ha Ön nevén nevezi az üzletkötőjét?!

Saját nevét,miért nem hozza nyilvánosságra?

"Pálfi Sándornak nevezte magát."-mert így hívják.

268. lilunda1986 (válaszként erre: 267. - Kata321)
2011. márc. 28. 16:21

Sziasztok

Jelenleg az optimum kft nyiregyházán tartozkodik a szegfü utca 54 szám alatt.

Telefonszámaik amin elérhetőek 30/646-1039 vagy 30/646-1506

267. Kata321 (válaszként erre: 265. - Marianka81)
2011. márc. 27. 11:22

Kedves marianka81! Elküldenéd privát üzenetben hogy hol és hogyan tetted meg a feljelentést? (Pl.: Kellett e vinni a szerződést.)

Köszönöm.

266. meni08 (válaszként erre: 265. - Marianka81)
2011. márc. 25. 19:58
Kérlek emailben küld már el,hogy hol jelentetted fel őket! Köszi
2011. márc. 25. 11:49

Kedves Kata321, én is Debrecenben a pásti utcán "jártam jól",én már megtettem a feljelentést jó lenne tenni valamit,hogy ne ússzék meg büntetlenül.

Az én ügyintézőm Pálfi Sándornak nevezte magát.

264. zsaki30
2011. márc. 23. 17:46
debrecen darabos ut 16 igen akkor nem csak én szaladtam bele!!szerzödés kötéskor én is hangfelvételt készitettem!Jövöhéten bemegyek a biróságra és érdeklödök milyen lehetöségek vannak mert nem is jelentkeznek hogy eláltak a szerzödéstöl vagy mi van a pénzemel!!a hangfelvételen rákérdeztem konkrétan a pénzre hogy akkor meg kapom a válasz konkrét igen pénz=kölcsön szerencsére elkértem a személyi igazolvány számát a fiatal urnak akivel kötöttem a szerzödést bármikor megtalálják ha el is tünének!!!!!!szerintem ha mindennki össze fog meglehetne leckéztetni bátor zsebre dolgozókat)))))))))
263. ircsi89
2011. márc. 23. 16:16

OLVAsom,hogy a fogyaswztó védelmi hTÓSÁGNÁL KELL FELJELENTÉST TENNI, MIVEL ÖK NEM ADHATNAK KÖLCSÖNT. MI A DARABOS UTCAI IRODÁJUKBAN TELEFONRA RÖGZITETTÜK, HOGY MENNYI KÖLCSÖNT ADA

ADNAK ÉS ARRA mennyit kell befizetni. tehát a félrevezetés megvan.

262. ircsi89
2011. márc. 23. 15:57

Debrecenbe a



Debrecenben a



Debrecenben a Darabos utcán vaN EGY IRODÁJUK optimum hUNGARY KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓI KFT.MINDEN UGYANAZ MINT AMIT A CREDITSWISS KFT-NÉL VAN.UGYANAZ VAN A SZERZŐDÉSBEN SZÖVEGRŐL SZÖVEGRTE EGYFORMA.KÉRTEM VISSSZA A PÉNZT ÉS CSALÓKNAK NEVEZTEM ÖKET, ERRE A RENDŐRSÉGET HIVTÁK KI.NEKIK ELMONDTAM A PROBLÉMÁM ÉS KÖZÖLTÉK HOGY NEM VAGYOK EGYEDÜL.FELJELENTÉS MEGTETTEM DE SAJNOS SEMMIT NEM TUDNAK TENNI, MERT ÖK TELJESEN FEDEZVE VANNAK A SZERZŐDÉS SZÖVEGÉBERN. TEHÁT MI EGY FOGYASZTÓI CSOPORT TAGJAI LETTÜNK A PÉNZÜKKEL. OLYAN MINT A PIRAMIS JÁTÉK.BEFIZETSZ ÉS A PÉNZ GYÜLIK ÉS MAJD VALAKIT KIHUZNAK ÉS AZ KAPJA MEG A KÉRT ÖSSZEGET. FEDVE VANNAK. ÁLLITÓLAG DEC EMBER ÓTA AKARJÁK SZIGORITANI JOGSZABÁLYBAN EZT A TEVÉKENYSÉGET, DE TALÁN MÁJUSBAN SORKERÜL RÁ. HÁT ENNYI.A BP-I BIRÓSÁGON LEHET A TAGSÁGOT MEGSZÜNTETNI AKÁR IRÁSBAN IS.ARRA MÉG TALÁN VAN ESÉLYÜK AZOKNAK AKIK A DARABOS UTCAI IRODÁBAN JÁRTAK HOGY OTT SZEMÉLYESEN SZÜNTESSÉK MEG A SZERZÖDÉST, TALÁN IGY VISSZA KAPJÁK A PÉNZÜKET. ADDIG MÉG NEM MENNEK EL ONNAN IS.EZEKET AGYON KELLENE VERNI!!!!!AKKORA SZÁJUK VAN ÉS MÉG AZ EMBER SZEMÉBE HAZUDNAK.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook