Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » CM3 Alginat fórum

CM3 Alginat (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2011. ápr. 11. 21:14
Sziasztok!Én is ki szeretném próbálni aCM3 ALGINAT-ot.Bár most éppen szedek valami mást.De nem nagyon vagyok megelégedve az eredménnyel.Mert Január közepe óta 9.50-kg sikerűlt csak leadnom.Bár nem tudom ez jó eredménynek számít vagy nem.
42. Fio69 (válaszként erre: 40. - **mazsola**)
2011. febr. 16. 18:12
bocsi, most regisztráltam és priviben akartam írni, de véletlenül ide sikerült.
41. Fio69
2011. febr. 16. 18:11

szia!


Mennyiért adod? bontatlan csomagolás?

Köszi

2011. febr. 9. 20:39

Sziasztok!

Van eladó CM3 alginat-om, gyógyszertári, olcsón, aki szeretné kipróbálni, írjon priviben.

Üdv

39. nedin
2010. dec. 17. 10:04
Cm3 algina kapszulát próbálta már valaki?(fogyokúrás zselé)
38. neko72
2010. jún. 27. 19:56

Kedves Lányok (és fiúk)! Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, ez a szer hatásos. Tényleg csökkenti az éhségérzetet!!! Persze azért néha előfordul, hogy majd meghalok egy kis csokiért, de legyűröm valahogy a vágyat. Remélem, másoknak is használ!

Amúgy Annamarisnak részben igaza van: csak tablettától ne várjatok fogyást, kell hozzá némi akaraterő is...:)

37. neko72 (válaszként erre: 36. - A908366fdb)
2010. jún. 24. 22:36
Én sem azt mondtam, hogy a legjobb megoldás, egyszerűen csak segitség. És azt lássuk be, mindenkinek volt már olyan fogyókúrája, amit puszta akaraterővel nem sikerült véghez vinnie, mert nem volt olyan lelkiállapotban. A saját tapasztalataimból kiindulva vagy egy nagy lökés kell, hogy elkezdd a kúrát, vagy pedig igen kiegyensúlyozott lelkiállapot... És ha nincs egyik sem, maradnak a csodaszerek...:)
36. a908366fdb (válaszként erre: 35. - Neko72)
2010. jún. 24. 21:38

Szia!

Én ezt elhiszem, hogy nem egyszerű átváltani az egészséges életmódra, főleg ha valaki olyan kajákat eszik, amiket felsoroltál.

Viszont akkor sem értek egyet azzal, hogy a bogyó a legjobb lelki támogatás.

Rajtam januárban még 31kg felesleg volt(az én célomhoz képest, ami 65kg), most pedig van még 15kg ebből.

Sima életmód váltással, akaraterővel és mozgással sikerült elérnem.

Nekem az életmódváltás nem azt jelentette, hogy elkezdtem szuperegészségesen étkezni. Pl. a párolt répát, karalábét és amúgy is a párolt zöldségeket kifejezetten utálom.

Egyszerűen csak leszoktam arról, ami előtte rossz szokásom volt.

Többek között a mekis kaja, a kenyér, a sok szénsavas üdítő és az édességek.

Nem mondom, hogy teljesen megváltam tőlük, mert ez nem igaz. NÉha-néha eszek csokit, iszok kólát, sőt még a mekiben is voltam azóta. De lényegesen kevesebbet fogyasztok belőle.

Na és a mozgást sem vittem túlzásba, csak az első 3 hónapban vettem igazán komolyan!

És mégis sikerült, csodaszerek nélkül, mert hiszem, hogy elég az akaraterő és a kitartás!

Pedig lelkileg engem a hoxás csajokon kívül senki nem támogatott, sőt...nagyon sok rossz kritikát kaptam, hogy úgysem fog menni, sokszor mondtam már, stb. stb.

Szerintem az egész csak elhatározás kérdése! Ha valaki tényleg nagyon akarja, akkor menni fog!!Szerintem ezek a különböző csodaszerek amik vannak, csak arra jók, hogy legyen valami, amire lehet majd fogni a kudarcot. Mert lehet működik egy darabig, lehet hatásos, de mégsem a legjobb és végső megoldás.

Nekem ez a véleményem! Persze nem kell velem egyet érteni:):)

Én is elfogadom mások véleményét, csak nem mindig értem:D

35. neko72
2010. jún. 24. 16:45

Kedves Annamaris!

Hogy miért szednek az emberek fogyibogyót?

Azért mert a lelküknek kell a támogatás. Mert az életmódváltás, ami a végleges megoldás lenne, nagyon kevés embernek sikerül. Sok mozgás, egészséges ételek... Persze, mindenki tudja, hogy ez a helyes út. De amikor teszem azt van rajtad 20 kg fölösleg és egész életedben gyorséttermi kaján éltél és odavagy a chipsért, akkor nem fog menni egyik napról a másikra a párolt répa karalábéval...

34. neko72
2010. jún. 24. 16:34

Sziasztok!

Nekem egyenlőre úgy tűnik, bevált a szer, 3.-ik napja szedek egy-egy szemet étkezés előtt és nem vagyok annyira éhes. Persze az étvágyat nem csökkenti, csak az éhséget... Azzal egyedül kell megküzdeni.

Remélem, hosszabb távon is jó lesz!:)

33. 8e163afeff (válaszként erre: 32. - A908366fdb)
2010. jún. 10. 19:38
Igen, tényleg ott van még vagy ezer, amik gyors fogyást ígérnek, és ennek reményében mindenki kapkodja befelé. De meg lehet nézni a mérlegelőket: lefogy Reductillal vagy PYG-vel két hét alatt 70-ről 64-re, ez tényleg csodás. Aztán valahogy eltelik újabb 1-2 hét, és ismét 70 van beírva... ha nem több... szerintem is butaság, plusz károsak is. A természetes szerek jó segítők lehetnek, de csakis azok.
32. a908366fdb (válaszként erre: 31. - 8e163afeff)
2010. jún. 10. 18:54

Jó legyen...

Biztos jó, hatásos, nem káros az egészségre...

Nekem akkor sem kell:D


Végülis annyira nem is ez a valami érdekelt engem, hanem az, hogy mi visz rá egy embert arra, hogy fogyi bogyókat szedjen.


Na akkor ez az egy kilőve.

De ott van még ezer féle....

31. 8e163afeff (válaszként erre: 30. - A908366fdb)
2010. jún. 10. 18:28
Ezeket a mellékhatásokat azért tüntetik fel, hogy védjék magukat, de ugyanilyen "mellékhatásai" vannak a babnak is:-) Egyébként én nem szedem a CM3-mat, de tesóm, apum igen, és nekik segít. Meg azért is vagyok ennyire mellette, mert ismerek egy nagyon jó táplálkozási szakembert (országos hírű), és ő ódákat zengett róla, pedig minden szert keményen elutasít. De ez tulajdonképpen ugyanolyan, mint az almaecet vagy a korpatabletta. Szóval nem is szer...
30. a908366fdb (válaszként erre: 29. - 8e163afeff)
2010. jún. 10. 17:36

Ok..

Köszi a felvilágosítást.

Attól függetlenül, hogy csak "növényt eszel", mellékhatásai lehetnek ennek a szernek is.

Pl.:

A kapszula szedése során a következő ritka mellékhatásokra lehet számítani: gyomorfájás, hányinger, székrekedés, hasmenés, felböfögés, puffadás, görcsök, gyomorégés valamint túlzott teltségérzet.

Ha a CM3 Alginat szedése során ezen mellékhatásokat tapasztalja, kérjük, értesítse kezelőorvosát, gyógyszerészét!


Tény, hogy ezek elviselhető mellékhatások, és nem veszélyesek, de vannak.


Biztos igazad van, lehet szükség van rá. Elfogadom a te véleményedet is.

Nekem még mindig az a véleményem, hogy az akaraterőn és kitartáson múlik...

29. 8e163afeff (válaszként erre: 27. - A908366fdb)
2010. jún. 10. 17:05
A CM3 teljesen természetes, egy barnamoszat, ennyi. Növényt eszel, tehát semmilyen mellékhatása nem lehet. Szerintem igenis van, amikor kellenek a fogyibogyók, mert be kell segíteni a szervezetnek. Persze, nem mindegy, hogy milyen, a Pay You Go pl. brutál, be is tiltották. De a CM3 jó, mert megtanít arra, hogy újra (!) felfedezd a tested éhségjelzéseit. Akinek meg már kitágult a gyomra (és minden régóta fogyizónak ilyen), jó segítség, hogy szenvedés nélkül szűkítse teljesen össze. A természetes szerek (CM3, almaecet, zabpehely) nem fogyibogyók ugyan, tehát e tekintetben én is csak ezzel értek egyet, a bio-bogyókkal.
28. Mendy
2010. jún. 10. 10:11
De igen félek...csak kiváncsi vagyok másoknak mi a véleménye....én egyenlőre a Mecsek fogyi teát vettem, abban semmi olyan nincs....pl van benne mate tea, kukoricabajusz, citromfű, édeskömény meg hasonló gyógynövények, ami nem árthat, ezt tegnap vettem, hátha segít valamit, ha más nem, azt hogy többet igyak, mert a folyadékbevitelem semmi.
2010. jún. 10. 09:56

Elhiszem, de nem szabad feladni...

Szerintem az sem mindegy, hogy hogyan diétázol és mennyit mozogsz....

Nem félsz a bogyók mellékhatásaitól pl.?

26. Mendy
2010. jún. 10. 09:54
A remény...hátha van valami ami segít a fogyásban. Képzeld...hetekig diétázok, aztán a súlyom semmit nem változik.
2010. jún. 10. 09:50

Én nem ismerem...viszont érdekelne, hogy miért kezd el valaki szedni ilyen bogyókat a fogyás érdekében...

Nem rosszindulatból kérdezem, félre ne érts, csak puszta kíváncsiság...

24. Mendy
2010. jún. 10. 09:47
Valaki estleg olvasott róla? Vagy ha valaki már megvásárolta, majd írjon róla.
2010. jún. 6. 18:14
Sziasztok, Én is úgy gondolom az önfegyelem szükséges,bár még nem fogytam sokat,de mellékhatást semmit nem észleltem, úgy gondolom majd csak lesz eredmény, május 18-tól szedem eddig még csak 3 kg ment le ,az pedig nem sok:(
2010. jún. 1. 22:16

Sziasztok!

Egy kis önfegyelemmel le lehet küzdeni a kapszula mellett, hogy ne zabáljunk. Mellékhatása nincs. Én adok el belőle, próbának, ha gondoljátok.

2010. jún. 1. 22:07
sziasztok!érdekelne,hogy van-e mellékhatása ?
2010. jún. 1. 21:58
Sziasztok! Hogy megy a fogyókúra ezzel a tabival? Használ? Én is szeretnék vmi hasznosat venni, de csak úgy nem dobom ki a pénzt, szval létszi írjátok meg a tapasztalataitokat.. :) Köszi!
2010. máj. 31. 21:29
Az jó,nekem sajna nem nagyon megy,pedig már 2x3 db ot veszek be,sztem eleinte is inkább csak a tudat alattim miatt nem voltam éhes,mert be beszéltem magamnak :( el vagyok keseredve. jó éjt.
18. Berenik (válaszként erre: 17. - Calculus)
2010. máj. 31. 17:13
Én vettem Bio Króm tablettát és talán így jobb. Jobban bírom az éhséget. Vacsira pedig abonett kenyeret eszem vajjal, paradicsommal, ubival, stb.
17. calculus (válaszként erre: 16. - Berenik)
2010. máj. 31. 16:52
Szia! Mi újság?? hogy bírod??
16. Berenik (válaszként erre: 15. - Calculus)
2010. máj. 24. 18:04
Nem adom fel,mert így nem érzem jól magam, pedig csak 8-10 kg-ot szeretnék fogyni.
15. calculus (válaszként erre: 14. - Berenik)
2010. máj. 24. 13:49
Ne add fel, biztos neked is sikerül:) én is nagyon reménykedek !!!!!!!!!!!! Sok mindent kipróbáltam a reductilal és mellé a 90 napos -al sikerült 12 kg- ot fogynom,de azt be tiltották, még szeretnék 10-15 kg ot fogyni.
14. Berenik (válaszként erre: 13. - Calculus)
2010. máj. 24. 08:39
Igen kb 1 órával ebéd előtt vettem be. Én nem tudom miért vagyok ilyen különc! Bármit kipróbálok kudarcba fullad.
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook