Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegyt 2014 fórum

Clostilbegyt 2014 (beszélgetős fórum)


1 2
3. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2014. jún. 25. 11:55

Sajnos konkrét tapasztalatot nem tudok írni, csak annyi, hogy tavaly felírta a dokim, de pont amikor elkellett volna kezdenem kimaradt a menzeszem. Mire megjött addigra külföldön voltam egész hónapban,így nem tudtam ismét elkezdeni,hogy vissza menjek ellenőrzésre.

Viszont most szintén ez elé nézek, pénteken megyünk a dokihoz megbeszélni akkor most hogyan tovább. Pco-s és Ir-s vagyok.

2014. jún. 25. 11:46

Szia!


Én igaz tavaly év végén estem át három kúrán, de leírom a tapasztalatom! 2x1 szemmel kezdtünk, duphastonnal kombinálva ciklus 3. napjától, mivel a closty vékonyítja a nyálkahártyát, ami nálam amúgyis vékony volt. Semmi hatás... Ezután 3x1, semmi hatás. Akkor csináltak HSG-t, majd decemberben 4x1, a maximálisan adható adag. Semmi hatás!

Januárban meg is jött. Februárban teherbeestem spontán minden gyógyszer nélkül :)


Amúgy PCO és IR is volt nálam! :)


Sok sikert!

2014. jún. 25. 11:30
Sziasztok, tudom hogy mar legalább 20 Clostys fórum van. Viszont en szeretnem azokat ide gyűjteni, akik ez éven kezdtek bele a Closty szedésebe vagy esetleg vannak tapasztalatai, sikerek es kudarcok egyaránt. Örülnek ha találnék "sors társakat" :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook