Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Clinique, Estée Lauder, Lancome fórum

Clinique, Estée Lauder, Lancome (beszélgetős fórum)


1 2
24. 27525d0da6 (válaszként erre: 23. - 4916977221)
2008. márc. 27. 11:53

Neked is köszönöm a véleményt. Én is imádom az állatokat,nekem is fontos,hogy olyan terméket válasszak,amit nem állatokon tesztelnek. Az Estée Lauder sem végez állatkísérleteket,utána néztem.


Ezeket a Gigi cuccokat hol lehet beszerezni?


Estée Laudertől nem próbáltad a Double Wear alapozót? Azt isteníti mindenki.Most már én is kíváncsi vagyok rá.

2008. márc. 27. 11:06

Úgy tűnik leírhatom a termékek nevét. Szóval:


Elég régóta kozmetikákban használják a Gigi termékeket. Megfizethető és nagyon jó kozmetikumoknak tartom a krémeket, melyek tele vannak hatóanyaggal és nem utolsósorban nem kísérleteznek állatokon (számomra ez is fontos).


Az én bőröm zsírosodik, így nekem elég nehéz volt megtalálni a megfelelőt. A Giginek eddig is volt problémás bőrre kréme (Lipacid), de most kihozott egy olyan termékcsaládot (Derma), amelynek van vizes bázisú hidratálója (fényvédős változatban is), mattító krémje. Mindkettő kiváló!!


Próbáltam már olyan terméket (Vichy), amely a felkenés után valóban mattított, zsírtalanított, de pár óra után, még inkább zsírosabb volt a bőröm. A Derma család egyike sem "csinál" ilyet.


Az Esteé Laudernek évekkel ezelőtt volt egy compact kőpúderje, ami nekem nagyon bevált, de megszüntették. Jelenleg a Loreal ásványi anyagos púderét használom.

2008. márc. 27. 09:47

Sziasztok!

Évekig használtam Estée Laudert, Clinique-t. Akkor meg voltam elégedve, bár a pénztárcámnak mindig fájt a vásárlás.

Kb. 3 éve viszont áttértem sokkal olcsóbb és ugyanolyan jó, ha nem jobb termékekre. Nem tudom, hogy leírhatom-e, de akit érdekel priviben kérdezzen rá.

2008. márc. 27. 09:46
Ezeket a termékeket Müller drogériában is lehet kapni?
2008. márc. 27. 09:24
Sehol senki? :-(
2008. márc. 26. 06:54
Antea! Nem baj,ha nem ezeket a márkákat használod,kíváncsi vagyok minden fajta véleményre! Arra is hogy kinek mi vált be!
18. emagdi (válaszként erre: 17. - 1a50c86bb0)
2008. márc. 25. 21:30

értem.

te miket használsz?

17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2008. márc. 25. 21:03

Amit en nem kennek a boromre, azt masnak sem adnam nyugodt szivvel.

A tizedet sem erik annak, amit megfizettetnek a vasarlokkal.

16. 27525d0da6 (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2008. márc. 25. 20:29
Vásárláskor kapod,vagy küldik?
15. 27525d0da6 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2008. márc. 25. 20:28
Inkább örülök minden hozzászólásnak! Van egy ismerősöm és egy barátnőm,mindkettő Pécsen lakik,nos ők be tudnák nekem szerezni a Douglas-ban.Majd megkérem őket,hozzanak nekem mintákat. Nem állok úgy anyagilag hogy csak szórjam a pénzt mindenre ami megtetszik és esetleg nem is jó. Csalódtam már sokat!
14. emagdi (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2008. márc. 25. 20:24

na, látod, össze kellene gyűjtened, és ilyenkor oda tudnád ajándékozni tanácstalan topiktársaidnak:)))


amúgy tényleg nehéz megtalálni az embernek a leginkább megfelelő kozmetikumokat, s nagyon bosszantó ha az ember valami olyat vesz meg egy zsák pénzért ami aztán nem válik be.

13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - 1a50c86bb0)
2008. márc. 25. 20:15
Allandoan kapom ezeknek a cegeknek a tesztereit, ki szoktam oket dobalni.
12. emagdi
2008. márc. 25. 20:15

én azért még mindig azt mondom, hogy jobb előtte begyűjteni csomó mintát több gyártótól, próbálgatni, aztán az alapján eldönteni hogy mibe ölöd a pénzed:))

de ígérem, most már nem írok több hozzászólást itt egymás után:)))

11. emagdi (válaszként erre: 8. - 27525d0da6)
2008. márc. 25. 20:14
ha ennyire elszánt vagy, és nem szeretnél előtte minták alapján próbálkozni, és messze laksz a szaküzletektől, s nem szeretnél utazni, akkor az interneten is tudsz rendelni... vannak oldalak, ahonnan ezeket a márkákat jó áron be lehet szerezni. (persze nem tudom mennyire szeretsz a neten vásárolni)
10. emagdi (válaszként erre: 8. - 27525d0da6)
2008. márc. 25. 20:10
amúgy ha 3 lépéses szettet szeretnél venni, akkor érdemes sietni, mert márciusban pont akciós, az alap szetthez adnak még mindhárom termékből egy kis kiszerelésűt is, meg egy neszesszert. 16500 pénzbe kerül.
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - 27525d0da6)
2008. márc. 25. 20:10
Ne bizz...
8. 27525d0da6 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2008. márc. 25. 20:06
Köszönöm! Csináltam bőrtesztet a Clinique oldalán és a 3. csoportba tartozom,vagyis zsíros-kevert bőr. És ez tényleg így is van. Az a gondom,hogy én Szombathely mellett lakom és legközelebb csak Győrben vagy Pécsen lenne bolt ahol tudok vásárolni.Hacsak a zalaegerszegi Müllerben nincsenek ezek a márkák. Azt még megnézem!
7. emagdi (válaszként erre: 5. - 27525d0da6)
2008. márc. 25. 20:05

szerezz be több "világmárka" termékéből mintát, és azokon próbáld ki, hogy mi az ami beválik!

mivel ezek a kencék amúgy is bazi drágák, szerintem megéri elutazni miattuk egy nagyvárosba (Bp-re?), ahol egy nagyobb drogériában vagy még inkább a termékek szaküzleteiben tudsz tájékozódni, illetve válogatni (mintát kérni, aztán azok alapján vásárolni).

elég dühítő, ha megveszel egy méregdrága krémet, ami aztán mégsem jó a bőrödnek..

2008. márc. 25. 20:02

én a clinique 3 lépéses arcápolóját próbáltam még jópár évvel ezelőtt (már akkor is ugyanezek voltak), de nekem nem igazán vált be. persze ez nem azt jelenti, hogy nem jók, mert biztos sok embernek beválnak, ha ennyi helyen a világon ott vannak. a drogériákban ahol forgalmazzák általában lehet kérni ingyenes próbacsomagot, érdemes lenne egy olyat szerezned, mielőtt beruházol egy teljes csomagba! De ha úgy gondolod, hogy megveszed, akkor is érdemes lenne olyan helyen, ahol megnézik a bőrödet, hogy hozzád melyik verzió illik, szóval érdemes lenne egy clinique boltban megvenni.


a clinique szempillaspirálok viszont jók szerintem, én azokat szoktam használni. mást ott még nem nagyon vettem, kivéve egy arcpirosítót, de azzal is meg vagyok elégedve (mondjuk azért abból nem nehéz jót csinálni)

2008. márc. 25. 20:01
Nekem sajnos pattanásos a bőröm,arra keresek valami jó szert. Bízom a világmárkák erejében. Nekem a Vichy sem vált be.
2008. márc. 25. 19:57

Szia! A Lancome szemhéjpúderek nagyon jók tartósak és tényleg szépek, a rúzsok is jók.

A Clinique nekem nagy csalódás volt legalábbis a krémek. De ez csa az én bőröm. Viszon a szemplillaspirál az bevállt.

Estee Lauderről inkább nem mondanék véleményt mert csa a rúzst próbáltam viszont az nagyon jó volt. Nekem alapozóból és arc/szeránc krémből is a Vichy az igazi. (sok kísérletezés után)

2008. márc. 25. 19:49

Köszi a választ! Az arcodra mit használsz?


Továbbra is várom a véleményeket!

2008. márc. 25. 18:10

Estee Laudernek az alapozoi jok, vagyis nem izzadod le oket, nem csomosodnak, az allaguk a legidealisabb (a puderei viszont termeszetellenesek), A Clinique-nek a szemhejfestekei, bar a Chanel-nek meg jobbak, Lancome-nak pedig a puderei, arcpirositoi osszesegeben es a tartos ruzsai (ezek elegge szaritjak a bort, viszont valoban tartosak), bar puderbol a Givenchy szerintem verhetetlen.

Arctisztitasra nem tudok tippet adni ezektol a cegektol, teljesen mashogy apolom a borom es tisztitom.

2008. márc. 25. 11:44

Véleményeket szeretnék kérni ezekről a termékekről. Elég drágák,vajon jók is? Főként a Clinique 3 lépéses arcápoló programja érdekelne. Szerintetek Müller drogériában is kaphatók? Douglas sajnos nincs a közelemben.


Tehát aki ilyen termékeket használ,legyen az alapozó, krém, arctisztító az írjon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook