Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clearblue easy terhességi teszt fórum

Clearblue easy terhességi teszt (beszélgetős fórum)


1 2
18. Lollipop55 (válaszként erre: 17. - 2d052648f4)
2017. jún. 2. 12:01

Vajon érdemes dokihoz mennem vagy tud egyeltalán mondani valamit? :/

Párom teljesen bepánikolt hogy be kell menni az ügyeletre.

Arra gondoltam hogy korai volt még tesztet csinálni és hogy most jön meg a menzeszem.

2017. jún. 2. 11:28
Sajnos előfordulhat, hogy elkezdődött valami, ezért volt pozi a teszt, de mégis megjön csak késve. De sok nő vérezget egy picit és semmi gond nem lesz. Mivel még 1 hetes késésben sincs a menzeszed, lehet a doki semmit sem lát. Max felritkulást, de az menzeszre is utalhat.
2017. jún. 2. 10:44

Ma reggel arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam. Elmentem wc-re és véreztem. Nagyon megilyedtem remèlem nem lesz baj :(

Utána még egy ideig volt rózsaszín pecsételős vérzés ami szerencsére mostanra elmúlt. Hasam fájdogál. Sajnos csak késő délután tudok bemenni orvoshoz mikor párom hazaér. Addig meg itt stresszelek hogy mi lehet? Minden rendben lehet e odabent

15. Lollipop55 (válaszként erre: 14. - Andi.Bobi)
2017. jún. 2. 10:39

Köszönöm!

Gratulálok nektek is :)

Igen el tudom képzelni mekkora boldogság lehetett! 😊

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!

2017. jún. 2. 01:08

Szia!

Szerintem is jön a baba!

🚼Gratulálok! Én 8 hetes voltam mikor az orvoshoz mentünk. Tesztet ahogy nem jött meg rá pár napra csináltam és két szép piros csík lett benne. Először el se hittem. Mi 18 éve vagyunk együtt és 8 évig próbálkoztunk. Most végre itt van a mi kis közös szerelmünk. Egy éves múlt,már jár,gagyog egész nap. Igazán csodálatos érzés,mikor rám nevet vagy nyújtja a kis kezeit hogy vegyem fel. Sok munka meg áldozat de ha nem lennék ennyi idős biztos vállalnék még egyet. Hálás vagyok ,hogy van nekem ő...

Remélem baba lesz nálatok!

Sok boldogságot!

Bocsi kicsit elérzékenyültem,mert eszembe jutott mikor én csináltam a tesztet és végre pozitív lett...

13. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Lollipop55)
2017. jún. 1. 21:05
A tüneteid eléggé arra utalnak.
12. ivanics.bernadett (válaszként erre: 11. - Lollipop55)
2017. jún. 1. 17:56
Gratulálok.Hidd el lesz erösebb is😊😊😊😁
11. Lollipop55 (válaszként erre: 10. - Ivanics.bernadett)
2017. jún. 1. 11:51

Köszönöm!

Ma az 5. nap hogy késik.

Egy hetes késés után akartam tesztelni gondoltam addigra mutat majd valamit de párom már nem bírt magával :D így megcsináltam.

Ne keseredj el! Várj pár napot és tesztelj újra ;)

2017. jún. 1. 11:33
Gratula,ez pozitiv.Én ma teszteltem,és negativ.Mikorra vártad?Nekem 2 napom van nemvártig,de egy leheletnyi csikocska sincsen rajta😕
9. Lollipop55 (válaszként erre: 8. - Klau26)
2017. jún. 1. 10:11

Boldogság :) :)

Köszönöm szépen :)

Apuka egyenlőre még nem hiszi el de én éreztem hogy jön a kis lurkó :)

8. Klau26 (válaszként erre: 5. - Lollipop55)
2017. jún. 1. 10:07

Ez pozitív! Gratulálok!

A hcg 2 naponta duplázodik. Normális hogy halvány. Hétvégére valószínűleg szép erős lesz. 6 hétnél előbb ha nincs panaszod nem érdemes dokihoz menni. 6 hét után lesz szívhang is (azaz pulzálás).

Boldog Babavárást!

22 hkm

7. Lollipop55 (válaszként erre: 6. - Macibogarka)
2017. jún. 1. 10:01

A 4. Héten lehetek ha jól számolom.

Juj ez nem lessz könnyű még 2 hét :O

2017. jún. 1. 09:51
Érdemes megvárni a 6-7. Hetet, ott már van szívhang is! Ha előbb mész lehet hogy csak a petezsák látszik vagy éppen nem lesz még szívhang. Bár ez változó, nyilván függ attól mikor fogant! Nekem valószínű pár nappal korábban, nekem 5 hét 2 naposan már látszott a szívverés! De hogy ne idegesítsd magad feleslegesen érdemes kivárni egy későbbi időpontot! :) tudom baromi nehéz :)
2017. jún. 1. 09:29

Kicsit elbizonytalanodtam mert ugye olyan halvány

Csinálok hétvégén még egy tesztet biztos ami biztos :)


Köszönöm a hozzászólásokat :) :)

Az ultrahang mikor mutatja ki a terhességet?

2017. jún. 1. 09:25
Ebbol baba lesz😉
2017. jún. 1. 08:28

Én is látom a plusz jelet. Szóval a teszt szerint jön a baba :)


A tünetek is arra utalnak. Mondjuk nekem a hányinger később indult. A sok pisilés viszont a várható menzesz előtt 6 nappal kezdődött.

2017. jún. 1. 07:45
Terhességi tünetek vannak, cicim fáj, feszül már egy hete, hányingerem van pár napja és rengeteget járok pisilni. A tabletta szedését 2 hónapja hagytam abba. Peteérés napján és következő nap együttvoltunk párommal. Valaki esetleg volt ebben a helyzetben?
2017. jún. 1. 07:35

Sziasztok! Vasárnap kellett volna megjönnie a mensimnek, nem bírtam tovább ma reggel teszteltem clearblue easy-vel és nemtudom most ez pozitív lehet??? Halványan látszik a plusz jel. Töltök fel képet adatlapomra.

Köszönöm előre is ! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook