Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ciki dolgok fóruma fórum

Ciki dolgok fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 9. 07:58
Ex barátnőmmel megbeszéltük, hogy találkozunk Agárdon, és egy kicsit kikapcsolódunk. Vittem magammal egy kis sátrat is, hogy ne legyünk a fürdőzők szeme előtt, és ne zavarjon minket semmi. Másfél órás együttlét után mondtam az exemnek, hogy menjünk inni valamit. Amikor elindultunk egy büféhez, visszanéztem a sátorra, hogy behúztam-e a cipzárt, és a legnagyobb megdöbbenésemre azt vettem észre, hogy halványan átlátszik a sátor, mert oldalról megvilágította a nap. Még ma is elsüllyedek szégyenembe, ha eszembe jut:D Szépen összecsomagoltunk, aztán elhúztunk csendben. Remélem akik látták az előadást, elfelejtették mára már:))
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Nyecsus)
2012. okt. 9. 06:50
Ez mekkora :DDDD
2012. okt. 9. 00:15
én nőgyógyásznál kerültem igen kínos helyzetbe, mert a vizsgáló szobában van egy textil-pavilon ahol le kell vetkőzni, abban van egy ruhaakasztó állvány. Na én ezt az állvány valahogy ügyesen feldöntöttem,ezáltal szétszakadt a pavilon egyik oldala, és ahogy el akartam kapni az akasztós állványt, belebotlottam a cipőmbe, és dirr, csapódtam is be fél pucéran a vizsgáló szobába. Az orvos rögtön odaugrott, hogy jól vagyok-e, én meg nem tudtam,sírjak-e, vagy nevessek. Leginkább elástam volna magam...
4. mese
2012. okt. 8. 23:14

Még 16 évesen, nagy Beatles rajongó voltam.Nyíregyházán tanultam akkoriban, és mindent gyűjtöttem a Beatlesről. Volt egy pólóm, amin a nevük hatalmas feliratban a hátamon szerepelt.

Egy kollégiumi szobatársammal, sétáltunk a városban. Megpillantottam egy könyvesboltot, aminek "Három királyok" volt a neve. Sose hallottam még róla, gondoltam benézek, hátha van Beatles-es könyvük.

Meg is kérdeztem az eladót, de nagyon furcsállottam amikor körbe néztem, hogy csak az magyarsággal, és a honfoglalással kapcsolatos olvasnivalók, térképek, és tárgyak voltak.

Megkérdeztem nincs e Beatles-el foglalkozó könyvük. Az eladó csaj, hihetetlen furcsán nézett rám, köpni-nyelni nem tudott.. Mondta, hogy nincs...


Megköszöntem majd elmenet, és mikor megfordultam, a hatalmas Beatles felirat ott virított a pólómon, amit az eladó csaj jól szemügyre vehetett..

Kimentem, és elmondtam a szobatáramnak, hogy mi történt. Ő meg elkezdett hangosan nevetni. Nem értettem miért.

Majd közölte, a "Három királyok" könyvesbolt, csak a magyar történelemmel foglalkozik..:)

3. mese
2012. okt. 8. 22:56

Én 2 napja, egy rendkívül kellemetlen szituációba kerültem. wc-nem kellett, és bementem a McDonalds-ba.Rengetegen voltak, és mindössze két wc volt..

kis dologért mentem be, de nagy dolog lett belőle.. odakint, 8-an várakoztak... 20 percet töltöttem a wc-én, elég rosszul voltam.. Siettem volna, és mikor le akartam húzni a wc-t, nem jött a víz.. sehogy sem.. a wc, meg hát.. eléggé meg volt pakolva.. kiszóltam, nem menjenek be, mert elromlott a wc.. nem jön víz..

egy alkalmazott bejött, kivágta az ajtót, és elkezdet ügyködni a wc-t.. hát azt hittem kirohanok a világból, elképesztően ciki volt, és plázacica stílusú lánykák következtek utánam..

2012. okt. 8. 22:54
Akkor talán kezd te :)
1. mese
2012. okt. 8. 22:44
Azért indítom ezt a fórumot, hogy aki került, vagy rendszeresen kerül nagyon kellemetlen, és vicces szituációkban(mint én), a hétköznapi életben, leírja, megossza:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook