Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cigánykártya fórum

Cigánykártya (beszélgetős fórum)


1 2
7. h.editke (válaszként erre: 1. - Csöpp)
2007. nov. 21. 20:57

Sonia Bielinski: A cigánykártya

Sonia Bielinski: A cigánykártya újabb titkai


Könyvesboltban nézd meg

6. Csöpp (válaszként erre: 5. - 0c97fbb607)
2007. nov. 13. 13:57
:P
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Csöpp)
2007. nov. 13. 11:56

Menj le a piacra.Keress egy cigányasszonyt.

Addig maíg a "tud kártyából jósolni" kérdésre igen ,nem lesz a válassz,ne hagyd abba.

Ha megtaláltad,akkor választ is kapsz a kérdésedre.

4. Csöpp (válaszként erre: 2. - Lengyelnehajni)
2007. nov. 13. 11:50

Igazából ez az ismerősöm elkzedett jósolni nekem és az egyik bnőmnek is, úgy, hogy semmit nem tudott rólunk, és rátapintott olyan tényekre az életünkből, melyek igazán meglepőek és igazak voltak.

Én azóta vettem egy pakli kártyás, és próbálkozom a net segítségével elsajátítani némiképp...

3. kataanya (válaszként erre: 1. - Csöpp)
2007. nov. 13. 07:26

Szia! Az én nagyanyám eléggé vágja ezeket a dolgokat. Sok mindent kiolvas belőle, van amit nem. Hülye példa, de mikor a lánya kórházban volt, a kártya azt mutatta, meghal. Fél óra múlva telefonáltak, hogy meghalt. Most ezek után ne higyjek benne? Millió példát tudnék mondani, amikor bejött, amit mondott. Volt, hogy nem mondtam meg, kinek jósoljon, csak rakattam vele a lapokat. Miután elmondta, mit lát, elárultam kiről van szó, és bejött.

Akárhogy is próbálom én viszont nem nagyon tudok olvasni benn.

2. lengyelnehajni (válaszként erre: 1. - Csöpp)
2007. nov. 13. 07:14

Szia. Ez engem is érdekelne.Miket hallottál eddig?

Valami alapja biztos van.

2007. nov. 7. 12:34

Sziasztok!

Egy ismerősöm révén megismerkedtem a cigánykártyából való jóslással. Sajnos nem igazán értek hozzá, de nagyon érdekel, talán van benne vmi...

Gondoltam megkérdezlek titeket, ki mit tud róla, vannak -e esetleg pozitív/negatív tapasztalataitok, vagy van -e vki, aki valóban tud belőle jósolni, vagy egyáltalán, hisztek benne?

Csöpp

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook