Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cickafark, Palástfű, Málnalevél teakeverék segítsége! fórum

Cickafark, Palástfű, Málnalevél teakeverék segítsége! (beszélgetős fórum)


1 2
21. angica0901 (válaszként erre: 17. - Nikletty)
2010. szept. 26. 19:08

Kitartást, és sok sikert kivánok!!!!!!!


Meg is válaszoltad az egyik kérdésemet. Köszönöm!

20. aida22
2010. szept. 26. 19:07
nekem van jelem nyák is jön meg fájdalom is meg minden van csak a tesztem nem lesz pozitiv.bár a mult honaban nem csináltam de szerintem akkor sem volt.
2010. szept. 26. 19:06

Lehet, hogy butaságot kérdezek, előre is bocsi. Nincs peteérésetek, tehát nincsenek a peteérés jelei sem (tojásfehérje szerű váladékozás, testhőleesés, majd emelkedés, alhasi fájdalmak, érzékenység alhas tájékán együttlét közben)? Kérdezem ezt azért, mert egy barátnőmnek nincsenek peteéréses jelei, de van peteérése, egy másiknak viszont vannak jelei, de állitólag nincs peteérése. Szóval: akkor hogy van ez?


A cickafarkról én is hallottam, de én csak azt iszom, nem keverem semmivel. Magában hatástalan?

18. aida22 (válaszként erre: 17. - Nikletty)
2010. szept. 26. 18:59
sajnálom:((de sok szerencsét és fel a fejjel!!!
2010. szept. 26. 18:54

Sziasztok

én sima cickát ittam/iszok pé-ig, aztán menziig sima palástot. Reggel éh gyomorra egy csészével, de van mikor nem sikeredik reggel akkor napközben.


Én a következőt tudom mondani:

Nekem a cicka egyértelműbb tojásfehérjés nyákot segít csinálni, aztán a palást segített abban, hogy menzi előtt kevesebb legyen a barnafolyás mielőtt rendesen megjönne.

Ez volt két hónap tapasztalata, mert múltkor a második hónapban hogy ittam babás lettem... (de sajnos nem fejlődött, missed ad lett... :( )


Most kezdtem újra inni én is rendesen, eddig nem tudok beszámolni, remélem, most is csak segít.

16. aida22 (válaszként erre: 15. - Pethoevi)
2010. szept. 26. 18:54

jaj de jó akkor neked is:))

hát semmi kedvem hozzá de muszály lesz sajna.

2010. szept. 26. 18:49

Sziasztok!:-)

Aida tökéletesen leírta,én csak annyit fúznék hozzá,h könnyebb úgy,ha ugyanannyi mennyiséget összekeversz szárazon és mindig csak egy adadgnyit forrázol le belőle.Úgy értem,h összekevered a teafüveket egy tálban,dobozba teszed és ha inni szeretnéd,abból forrázol le.:-)


Aida!Én kedden megyek a dokihoz ugyanezért.nekem is jön a closti,és ha 3 hónap alatt semmi,akkor Párocska vizsgálata és ha nála ok minden,akkor nekem műtét...

Carpediem,a te párodat nézték már?

14. aida22 (válaszként erre: 13. - Carpediem*)
2010. szept. 26. 18:29

5 honapja probálkozunk most fog felirni valamit azt mondta ha nem sikerül dehát nem sikerült:(((

szoval majd holnap.valami olyan gyogyszit mondott ami hormon tartalmú és segiti a peteérést szoval beinditja.

13. Carpediem* (válaszként erre: 11. - Aida22)
2010. szept. 26. 18:26

igen voltam és ezeket írta fel.

ezt kell három hónapig szednem aztán ha még mindíg semmi akkor műtét:(:(

12. Carpediem* (válaszként erre: 10. - Aida22)
2010. szept. 26. 18:26
neked nem írt fel clostilt meg proverát?
11. aida22
2010. szept. 26. 18:25
akkor kb a 14 napig idd az elsö ez segit helyre rakni mindent.te voltál dokinál?
10. aida22
2010. szept. 26. 18:24
voltam de holnap megyek mert két honapig ovu teszteltem és nem lettek nagyon két csikosak csak vagy halvány vagy semmilyen.szoval valami gáz van.
9. Carpediem* (válaszként erre: 7. - Aida22)
2010. szept. 26. 18:19

ez változó ez a bajom,

vagy 28 vagy 32-34.

Tudod olyan szo-szo:(:(:(

Te dokinál voltál?

2010. szept. 26. 18:13
vagy málnalevél vagy cickafark mert ugyan az a hatása nem kell mind a kettö felesleges azokat keverd hozzá amelyikeket irtam.
7. aida22 (válaszként erre: 6. - Carpediem*)
2010. szept. 26. 18:12

attól függ kb mennyi naposak a ciklusaid?

nincs peteérésed??nálam is ez lesz sajnos.

6. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Aida22)
2010. szept. 26. 18:10

értem most már,

akkor cickafark+málnalevél mensi első napjától valameddig, mert, hát ugye nem tudom mikor van pém mert általában nincs:(:(kb gondolom 10-12 napig.

2010. szept. 26. 18:07

nem mert a cickafark a peteérést segiti de ha terhes leszel az vetélést okozhat meg a málna levél is.

a palástfű meg a beágyazódást segiti az nem a peteérést azzal nem mész akkor semmire.

nem szabad keverni.ugy csináld ahogy leirtam de figyeld a peteérést mert 1-2 nappal elörébb hozhatja a tea.

4. Carpediem* (válaszként erre: 2. - Aida22)
2010. szept. 26. 18:04
Értelek, de akkor ezt a hármat amit én felsoroltam nem ihatom egyszerre egybefőzve??
2010. szept. 26. 18:03

egyébként napi egy bögrével is elég de lehet úgy is ha reggel iszol eggyel meg este eggyel az sokkal jobb.mindegyikböl egy picit rakj bele mert különben nagyon erös lesz és ugy nem fogod tudni meginni.én 5 honapja probálkozok 3 honapja iszom de nálam még eredménye nincs de már amugy megszoktam az ízét is ártani meg nem árt de azért csodát ne várj töle.

az e vitamin nagyon jo még segiti a beágyazódást és erösiti a méhfalat de abbol csak heti hármat lehet bevenni.

2010. szept. 26. 18:00

szia.én leirom neked szivesen.

az 1 es variációt a mensi elsö napjától kell inni a peteérésig utánna ezt már nem szabad csak akkor ha ujra megjön de reméljük nem fog:))

1:-kamilla

-cickafark

-citromfű

-málnalevél


2:.palástfű

-citromfü

-kamilla


ezt a ciklus második felében kell inni ez segiti a beágyazódást.

2010. szept. 26. 17:51

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert ha jól tudom e három tea egybe főzése segít a teherbeesésen, peteérés serkenő,

Javítsatok ki ha nem jól tudom.

Viszont az adagolást nem tudom, egy nap hány pohárral kell meginni, és mettől meddig kell inni?

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook