Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cicások! Egy igazi "rombolóval" mit lehet tenni? fórum

Cicások! Egy igazi "rombolóval" mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
65. elszabadult hold (válaszként erre: 63. - 1eb84e4bad)
2010. nov. 19. 07:33
Nekünk egyszer olyan cicánk volt, amelyik - ha nem engedtük be, akkor a két első lábával felugrott a kilincsre, lógott rajta, míg le nem nyomódott a kilincs és ki nem nyílt az ajtó. :D
64. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 63. - 1eb84e4bad)
2010. nov. 18. 22:19

Különös :)

anyuék Cifrának akarták elnevezni..

nem tudom miért lett Ribizli.. kipattant a fejemből :)

volt aki azt mondta hogy csúnyacica, de az arca mindenki szerint szép.

hmmm hát Zizi érdekes lehet ezzel a villanykapcsolgatással.. ilyet még nem hallottam de elég brutálisan hangzik... nem lehet kapni kapcsolóra valami gyerekzárat vagy ilyesmit? lehet hogy hülyeség de csak ez jut eszembe...

63. 1eb84e4bad (válaszként erre: 62. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 18. 21:40

Anyósomnak volt ilyen cicája, és "Különös" volt a neve, mert olyan érdekes a szőre:-)

az én Zizim miatt kivittünk egy komódot a hálóból, hogy ne tudja felkapcsolni a a villanyt. Erre ez a dög helyből, a földről nekiugrik, és felkapcsolja...

Én éjjelente 4-5 alkalommal kelek a dög miatt. Más is van így ezzel??

2010. nov. 18. 20:46

megvan a kééééép!


amit én akartam azt nem akarta a gép folyton lefagyott... így is csak ezt az egyet sikerült, de legalább látszik a kis csudapofi :D

61. Judit1960 (válaszként erre: 60. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 18. 20:42

Szorítok Nektek nagyon!

Aludjatok jól:-)

60. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 59. - Judit1960)
2010. nov. 18. 20:34

szia!

aranyos vagy, hogy megírtad!

most májkrémet kapott egy kicsit.. nem evett valami sokat.. azt is jóóóól megrágta (a májkrémet azt meg kell :D) de ma is kivittem mert ki akart menni... viszont hamar elfáradt és csak alszik... holnap doki... anyu azt mondta valszeg csak egy szuri és jól lesz...


na, megpróbálom felrakni a képeket...

59. Judit1960 (válaszként erre: 56. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 18. 18:35

Ja igen, a kaja.

Szofi reggel és este szaftosat eszik, napközben szárazat. A száraz az junior, de szaftosban szoktam venni felnőttnek valót is. A doki azt mondta, hogy ha a száraz junior, akkor lehet a szaftos bármilyen..

Próbálkozunk az "ember" kajával is, hagy szokja. Döme cicám(Ő meghalt júniusban, róla is van kép) csak a Friskis kerti füves szárazat ette. 8 év alatt semmi más nem kellet neki. Nem akarok Szofival ebbe a hibába esni. Szereti a felvágottat, kis tésztát pörkölt szafttal vagy tejföllel.Sosem tudni melyik cica kaját szüntetik meg és akkor szeresse a másikat is.

58. Judit1960 (válaszként erre: 56. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 18. 18:30

Sziasztok!

Most akadtam rá erre a fórumra és nagyon tetszik.

Ez a "romboló" jelző, mintha csak az én Szofim jelzője lenne. Ő egy 5 hónapos orosz kék (vannak képeim). 10 hetesen vettem és azóta egyfolytában rosszalkodik. Nem is rossz, hanem eleven. Úgy trappól végig a lakáson, mint egy ló és harap is.

Ugrik és harap. Tipikus támadó fajta. Egyébként tündéri pofa. Ha kirosszalkodja magát, rohan az ölembe, mindegy, hogy fotelban vagy számítógép előtt vagyok, elveti magát és olyan hangosan dorombol, hogy ilyet még cicától nem hallottam. Persze éjszaka is velem van, ahogy fordulok ő is fordul, mert a mellkasomnak szeret dőlni, úgy szunyál:-)

57. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 49. - Falcngate)
2010. nov. 18. 16:20
nem tudom miért nem sikerül... próbáltam a naplómba is feltölteni, hogy akkor ott megnézhesd.. majd ma is megpróbálom.. hátha csak a netnek volt valami baja... hiába töltött nem történt semmi.. remélem majd ma :)
2010. nov. 18. 16:19

sziasztok!


képzeljétek Ribizli meg beteg lett..

most pont úgy viselkedik, mint az álommacska, tündéri, bújós, nyugis.. csakhát... tudjuk ugye, hogy ő nem ilyen..


az a gyanúm, hogy megfázott.. vasárnap óta mindennap kivittem este egy félórácskára, hogy világot lásson... (szerintem mondjuk nem volt még hűvös) viszont tegnap reggelre berekedt... aztán este megint rendesen énekelt amikor hazajöttem, és ki is mentünk, ugyanolyan érdeklődve menetelt az avarban...

viszont amikor bejöttünk még mindig nem volt hajlandó tudomást venni a kajáról (amit időközben le is cseréltem whiskasra, gondolván csak válogat..) és a tegnap esti vacsija még ma reggel is ott volt... tegnap este nem volt megőrülés és teljesen nyugodtan telt az éjszakánk, velem aludt, reggel ott feküdt rajtam és alig hallhatóan dorombolt.. (ezt is torokból csinálják? nem tudom hogy működik a dorombolójuk..)

szóval aggasztó volt.. holnap elmegyek vele dokibácsihoz reggel.. ma nem rendel... de remélem enni fog a kis nyavalyás... :(


ti mikortól adtatok felnőtt kaját is a tiéteknek?

Ribizlinek még csak juniort adok, mert azt mondta egy állatorvos hogy egy éves korukig juniorok ilyen szempontból...

de felnőtt kajában sokkal nagyobb a választék.. meg most úgy vennék neki valami nagyon puccosat, hogy egyen.... mit gondoltok?

55. falcngate (válaszként erre: 54. - Elszabadult hold)
2010. nov. 17. 14:27

Hát az ő legszörnyűbb ellensége a porszívó, lehet arról álmodott....:DDD

Nagy barátja meg amúgy a kukás autó. Ha jön, rohan az ablakba mozizni..:D

54. elszabadult hold (válaszként erre: 52. - Falcngate)
2010. nov. 17. 13:41
De cuki!! Talán egy Vérszomjas Mezei Rágcsálóval küzdött álmában... :DD
2010. nov. 17. 11:35

nincs valami szedatív cucc macskáknak éjszakára???

:-DDD

52. falcngate (válaszként erre: 51. - 04e95f637a)
2010. nov. 17. 10:35

Jujj köszönöm szépen!:)


Képzeljétek a cicámnak rémálma volt! Ilyen még sosem fordult elő idáig, vagy csak nem vettem észre...

Éjszaka álmában elkezdett úgy nyüszíteni, mint egy kiskutya, aztán fújt két hatalmasat és felugrott...:(

Ölbe vettem, simiztem, a hasamon visszaaludt...:)

2010. nov. 16. 17:02
2010. nov. 16. 17:01

f.gate!Mindjárt előkeresem a linket a cikkről!:))


Az én rombolóm,nagyon rossz mostanában!Ma majdnem kilyukasztotta rajtam a harisnyát :S hűű de mérges voltam!Kiabáltam,de annál pofátlanabb volt! :DDDD

49. falcngate (válaszként erre: 48. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 16. 16:56
Óóó de kár, pedig nagyon várom azt a képet!:)
48. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 47. - Mandula23)
2010. nov. 15. 19:50

most ő is megint... pedig kivittem, ahogy hazaértem... nem tudom... :/


képet meg nem sikerül felraknom... nem értem miért.. sem saját képként, sem a naplómba.. tölt tölt, aztán semmi.. majd azért még próbálkozom.. :(

47. mandula23 (válaszként erre: 46. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 15. 17:41
Sajnos nálunk az ellenkezője bizonyosodott be. :( Tegnap én is elvittem a szüleimhez rohangálni, ennek ellenére először 1/4 2-kor, majd reggel 5 órakor is a nyávogására ébredtem. Éhes, szomjas nem lehetett, csak szimplán unatkozott. :(
46. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 43. - Falcngate)
2010. nov. 15. 13:49

persze, teszek majd fel róla képet, csak bentről le van korlátozva a net... :) majd otthonról :)


egyébként: tegnap elvittük anyuékhoz magunkkal, és annyit kalandozott, hogy egész este a kanapé alatt pihent, nagyon nagyon szelíd és tündéri volt, azt se tudja merre dőljön :D reggel semmiféle kornyikálásról nem volt szó, csakis azért kelt fel, mert én is :D

úgy látszik tényleg ez hiányzik neki... hogy órákig a szabadban lehessen, és kifáradjon a sok élményben.. ezek szerint valóban az a fő probléma, hogy unatkozik...

45. falcngate (válaszként erre: 36. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 21:03
Jajj ez engem is érdekelne, kérhetem?:)
44. 1eb84e4bad (válaszként erre: 36. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 20:42
szia, én is kérhetem a címet?
43. falcngate (válaszként erre: 42. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 13. 20:32
Nincs kedved feltenni róla képet?:) Olyan kiváncsi vagyok már Ribizlire!:)
42. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 41. - Falcngate)
2010. nov. 13. 20:07

édes lehet, mindig bele kell nyúlniuk abba, amit éppen csinálunk, hm? kis tündérek :)

Ribizli most játszik :D de volt neki is egy nagyon cuki "kiterülök" típusú sziesztája délután :D

41. falcngate (válaszként erre: 39. - .fbpojzondpt.)
2010. nov. 13. 15:58

Én most a kanapén netezek oldalt fekve, Maki meg kiskifliben alszik hozzám bújva. Vagyis dorombolva rosszalkodik...:D Belepiszkál a billentyűzetbe...:)

Szóval nagykorára nyugisabb lesz azért.:)

Én még az erélyre is csak a felügyeletem alatt merem kiengedni amúgy...:S

40. falcngate (válaszként erre: 35. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 15:56

Értem, enyém is csinálja, megzabálom!:D

Amúgy nagykorában is olyan kajla és vicces időnként, h kész..:D

Lehet, h gonosz vagyok, de én mindig kiröhögöm, ha bénázik és leesik valahonnan.:D

39. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 34. - Mandula23)
2010. nov. 13. 13:26

szerintem Ribizli ki akar menni...

most jöttünk be a kertből.. és nem lehet lelőni... ahhhhhrrr :)

kint bezzeg elemében van... úgy sajnálom.. én egyszerűen nem merem kiengedni...

38. .fbpojzondpt. (válaszként erre: 36. - 04e95f637a)
2010. nov. 13. 13:24
nekem is pls! köszi!
37. mandula23 (válaszként erre: 36. - 04e95f637a)
2010. nov. 12. 21:13
Már írtam is privit! Kösziii! :)
2010. nov. 12. 21:01

Lányok!Van egy oldal,nagyon jó!Mindenre van válasz,amit a cicák csinálnak! :)

priviben elküldöm,aki jelzi,hogy olvasná! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook