Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


347. e78bcdded1 (válaszként erre: 346. - Iramis)
2009. dec. 21. 11:07
Tulképp csak egy cigiről kell lemondani: az elsőről...:-)))
346. iramis (válaszként erre: 344. - E78bcdded1)
2009. dec. 20. 17:08

Az első néhány nap iszonyat nehéz. Nagyon sokszor akartam a cigisdobozt elővenni, sőt még a táskámba is betettem egyszer,mikor mentem el otthonról.Minduntalan ismételgettem magamban, hogy: dehisz én nem dohányzom.

Nekem az első nap az a 12. volt. Pontosan október 19-én. Szinte el sem hiszem, hogy ilyen sokáig bírom majd. De hittem a CH-ban.Hittem abban, hogy segít nekem. És hittem abban, hogy most tényleg szabadulni akarok tőle.(Egyébként nem vagyok egy nagy hívő.)Mostmár ennyi idő után azt gondolom, hogy emeletes marha lennék újból a számba venni.

Valahol olvastam: "Hogy soha többé ne vedd a szádba, mert sosem tudhatod, mi lesz a vége."

345. fbb53e1d99 (válaszként erre: 344. - E78bcdded1)
2009. dec. 20. 14:05
hacsak ilyen egyszerűen menne:)
344. e78bcdded1 (válaszként erre: 341. - Iramis)
2009. dec. 20. 13:59

"Drukkoljatok, hogy ne történjen semmi olyan, amit nem akarok!" OK!


Ennél azonban sokal fontosabb, hogy TE MIRE GONDOLSZ! Arra gondolj, amit SZERETNÉL, HOGY BEKÖVETKEZZEN!


Feltétlenül jelentkezz, nekem holnap lesz az első nikotinmentes napom! Tudsz erőt adni nekem,hidd el!

Akarj engem is erősíteni! Köszi, számítok rád!

343. iramis (válaszként erre: 342. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 20. 13:27
Köszi:)
342. fbb53e1d99 (válaszként erre: 341. - Iramis)
2009. dec. 20. 13:21
Drukkolok:)
341. iramis (válaszként erre: 340. - E78bcdded1)
2009. dec. 20. 09:49

Szo-szo.

Egy a lényeg.


A CH.szedésekor azért tudtam letenni a cigit, mert már rossz volt az íze. Nem szerettem szívni, köpködtem utána, és fél szálnál többet el sem tudtam szívni. Viszont a CH-tól hányingerem volt, és a gyomorsavam iszonyúan sok. Annyira, hogy már elviselhetetlenné vált számomra. Ezért úgy döntöttem, megfelezek egy 1mg-t, és egy felet reggel, a másik felet pedig este veszem be.

Láss csodát. Elmúlt a hányinger, visszaállt a gyomorsav, és még a cigit sem kívánom jobban, mint előtte.

Így a költségeim is pontosan a felére csökkentek, ami pedig kb.pont annyi, mintha szívnám.


Ma vettem be az utolsó bogyót.


Drukkoljatok, hogy ne történjen semmi olyan, amit nem akarok!

2009. dec. 20. 09:06
Ez persze nem a Ch-ról való lebeszélés, csak hát a gazdasági helyzet...ez is segíthet talán. Én biztos nem fogom tudni fedezni a havi 25000-t, de az első két hét után folytatom, lehet, hogy ezzel. Egy a lényeg: nem szabad feladni. Szerintem.
2009. dec. 20. 08:59

MIT TALÁLAM! Akik anyagi ookból nem tudják végigcsinálni a3 hónapos kúrát.


KUDZU


bruttó 4.358 Ft


Készítmény azok számára, akik szeretnének megszabadulni alkohol- vagy nikotinfüggőségüktől. Továbbá a változó kor okozta tünetekre.

Összetétel: Kudzu gyökér (pueraria lobata) 120 mg/ kapszulánként, maltodextróz, hidroxi-propil-metil-cellulóz (kapszulahéj)

Figyelmeztetés. A készítmény csak felnőtt fogyasztásra ajánlott. Várandós és szoptatós anyáknak nem ajánlott.

OÉTI szám: 3118/2008.


A kudzuról pár szó:

A kudzu az izoflavon tartalmának köszönhetően fitoösztrogénnel látja el a szervezetet, ennek hatása megközelíti az ösztrogén nemi hormon hatását.

A nikotin a szervezetben a nikotin-receptorok segítségével hat. Amikor az ember leteszi a cigarettát, ezek a receptorok szabadon maradnak, ekkor jelenik meg a nyugtalanság, feszültség, ingerültség és más kellemetlen tünetek – a nikotinéhség. A tudósok szerint a kudzuban levő vegyületek (főleg az izoflavonoidok) rögtön lekötik a szabad receptorokat, csökkentik az elvonási tüneteket és ezáltal megkönnyítik a káros szenvedély elhagyását.

Gyors hatású: elegendő, ha reggelente amint felkel gyorsan bevesz egy tablettát, majd este még egyet. Ezzel már nem fogja kívánni a cigarettát.


A készítmény szárított kudzu (Pueraria Lobata) gyökeret tartalmaz por alakban. Befolyásolja a függőségben szenvedő ember idegrendszerét, gazdag szénhidrát és ásványi anyag forrás. Felgyorsítja a mérgező anyagok távozását a szervezetből. A Kudzu készítmény hosszan tartó hatást fejt ki, segít megszabadulni a függőségtől, méregtelenítő hatása van, stabilizálja a vérnyomást és a szív működését. Befolyásolja az ember kedélyállapotát azáltal, hogy növeli a szerotonin- és dopaminszintet az agyban. Erősíti az idegrendszert és szabályozza az emésztési folyamatokat.


Kiszerelés: 90 kapszula

Gyártó: Laboratoria Natury Sp. z.o.o

Importőr: Biopharma Kft Budapest


Adagolás: a Kudzut rendszeresen kell szedni. Egyéni igénytől függően ami lehet napi 2x1 vagy akár csak 1x1.

338. fbb53e1d99 (válaszként erre: 333. - Karipapa)
2009. dec. 20. 07:59

Karipapa!


Nekem is a CH-val sikerült, addig amíg....de ez van..

337. andi6020 (válaszként erre: 333. - Karipapa)
2009. dec. 20. 07:57
De igen. Ch-tól. Ez nem hókusz-pókusz topic!!
2009. dec. 20. 07:44

Mi történt itt az éccaka:)

Kari papa..el ne menj!!:)

2009. dec. 20. 05:47

Itt nyilvánosan nem szívesen írnék a függőségeimről,


de ha Skypen megkeres bármelyikőtök,

szívesen beszélgetek vele ezekről:


fuggokert378 - ez a Skype-nevem


Rövidesen egyébként fogok indítani egy blogot, amint kész, foglak hívni Titeket is...Még nem találtam jó címet.

334. e78bcdded1 (válaszként erre: 333. - Karipapa)
2009. dec. 20. 05:27

Karipapa, fogadjunk, hogy be sem ütötted a böngészódbe azt a címet. Semmiféle Hókusz-Pókuszról nincs szó, csak az önbizalomról. Az ugye, sok embernél hiányzik, nálad is, mert nem akarod elhinni, hogy képes voltál abbahagyni azt a nyavajás cigarettát! És még most is kételkedsz magadban, pedig 30 napja nem dohányzol. Szerintem az önbizalom erősítése mindnyájunkra ráfér, és ez a link azért került be ide.Ha nem akarod, ne olvasd el.


Csak szépen maradj itt, és ne Hókusz-Pókuszozd, ami nem az.Ha nem lesz továbbra sem önbizalmad, és esetleg végigcsinálod a 3 hónapos Champix-kúrát, mit fogsz csinálni, amikor már nem lesz gyógyszer? Hmmm? Ez a 30 nap arra bizonxíték, hogy az elhatározásod erős! De még mankó kell.

Egyszer azt is le kell tenni.


A LifeREWARDS Programot is azért tették a gyógyszer mellé (webcím abban a kis könyvecskében, amit kaptunk), mert a leszokás összetett, nehéz lelki folyamat.

www.liferewards.hu

Tel:06-21-22-33-333


Csak semmi Hókusz-Pókusz!

2009. dec. 19. 22:40

Bocsi, hogy eddig azt hittem, Ti is a CH.tól jutottatok el a leszokásig./vagy nem!/

Úgy gondolom, ha a Hókusz-Pókusz a nyerő rossz helyen jártam.

Üdv: Karipapa

2009. dec. 19. 22:15

Lelked nyugalma, mint tökéletes orvosság


Az Ezo Tér magazin még ősszel felkért, hogy írjak egy cikket az októberi számukba. Tudom-tudom, hogy ezzel is dicsekedni kellett volna, de a lényeget most megosztom Veled.


Ha már ismersz, akkor tudhatod, hogy az élő tréningek mind érvényes ismeretekből táplálkoznak. Vagyis, a gyakorlatból származó, bizonyítottan működő - és ami a lényeg -, használható ismeretekből.


A 2009-es tréningévünk legmélyebb témáját feldolgozó, hangos-írásos összefoglaló "cikkesített" változatát most letöltheted.


Kattints ide:


[link]


A témája most Karácsonykor különösen aktuális. Bátran küldd el a legjobb ismerőseidnek is!


Manhertz József


(Ha ezt a nevet beütöd a Gugliba, kiadja a honlapját: ZSENIÁLIS!)

331. e78bcdded1 (válaszként erre: 330. - E78bcdded1)
2009. dec. 19. 22:10

Mondogasd magadban: 30 napos nemdohányzó vagyok...


és számold a napokat... Sok százezren - világszerte - lejöttek már ÍGY a piáról..DRUKKOLOK NEKED!

330. e78bcdded1 (válaszként erre: 327. - Karipapa)
2009. dec. 19. 22:06

Karipapa, az orrodból a lélegeztető hiányzik?


Vagy más? hihi

329. Karipapa (válaszként erre: 324. - E78bcdded1)
2009. dec. 19. 22:03
Nem! Ez az út másik oldalán van. A vadaspark felé.
2009. dec. 19. 22:00

Amúgy az ablakon kinézve, szép!, fehér!, minden.

Ez JÓ.!?.!?.

2009. dec. 19. 21:56
De, hazudnék, hogy nem hiányzik:
2009. dec. 19. 21:55

Kibújok a bőrömből a /30./ nap miatt!!!!!!!

Ilyen még nem volt!!!

325. Karipapa (válaszként erre: 323. - E78bcdded1)
2009. dec. 19. 21:46

Csak arra, hogy milyen jövőt jósolsz másnak, ha tovább így folytatja.

Mint már írtam , idáig,/-csak 30 nap-/, még nem jutottam el! A SZER nélkül!

De az említett intézményben sajnos már jártam és az is motivál!

Hogy abba kell!!!!!!! hagyni!

324. e78bcdded1 (válaszként erre: 322. - Karipapa)
2009. dec. 19. 21:34
De, ott voltam, a Korányiban..
323. e78bcdded1 (válaszként erre: 322. - Karipapa)
2009. dec. 19. 21:33

Kedves 38 napos Karipapa!


Nem értem, mire gondolsZ!


Tényleg...

322. Karipapa (válaszként erre: 320. - E78bcdded1)
2009. dec. 19. 21:20

Hali!

Ha ezt a szomorú jövőt,Te!, csak így tudatod mással, akkor még nem voltál még Budakeszin, a rehabilitációs intézetben.

Karipapa

321. e78bcdded1 (válaszként erre: 301. - Nusoka)
2009. dec. 19. 20:49

Meséljek a 6 hétről, amíg lejöttem a nyugtatókról?


:-DDDDDD

320. e78bcdded1 (válaszként erre: 317. - Nusoka)
2009. dec. 19. 20:44

nusoka, felmented magad? Dehogy vagy te gyenge!

Nagyonis erős vagy! Más a te problémád! Miért nem arról gondolkozol? Nem szereted magad! He?

Tudod, ki a gyenge? Aki nem tud kimenni egyedül a WC-re, csak kapaszkodva, közben 3x leülve, fulladva, és a poharat nem tudja fölemelni...

A nicknevem nem véletlen:-)))

FÜGGŐ vagyok, most már alkohol- és gyógyszer tekintetében tünetmentes (Dr. Csernus -Lipót,2004)

5 és fél éve! És hétfőtől a NEMDOHÁNYZÓK táborához

tartozom. 2009. 12.21. Élni akarok.

A COPD-re felírtak belégző porokat, amitől (mert szteroidokat tartalmaznak)akkorára híztam, mint egy vágásra ítélt disznó (röf-röf)Jut eszembe...

A kórházban volt egy kb. 150 kilós, nálam pár évvel fiatalabb nő, rohammal vitték be, 5 ember kellett, hogy megforgassák, és olyan felfekvése lett 2 hét alatt, hogy cafatokban omlott le a hús a fenekéről. Bocs, hogy ilyen naturalisztikus vagyok, de még a bűzt, ami ezzel járt, még csak nem is említettem...KINEK HIÁNYZIK EZ? EZT NI!

Menjetek el ti is a Tüdődondozóba, beutalóval, és kérjetek mellkasröntgent, légzésfunkciót, esetleg

léggáz-vizsgálatot,(a fülcimpából vesznek vért) és nézzetek szembe a tényekkel! Ez az első lépés szerintem.


Menjetek fel, a Liferewards.hu programot rendesen csináljátok.Minden reggel megerősít az aznapi dolgom, hogy LE KELL ÍRNOM aznapi dolgaimat, elkezdtem lépcsőzni, most a 60.-nál tartok, még cigivel, persze.


Baromijokedv, hozz egy döntést te is, és erősítsük egymást. Amikor te bátorítasz másokat, olyan, mintha a pálya széléről kiabálnál. Eszem ágában sincs megbántani.


Van egy érdekes módszer, amit az Anonim Alkoholisták gyakorolnak: "Csak ma nem..." EGY NAPIG BÁRMIT KI LEHET BÍRNI. És számolják a napokat,azt mondják, 231 napos vagyok. MŰKÖDIK. Cigivel is, szerintem. Hu, kiváncsi vagyok a hétfőre, de NEM ÁLLOK VÁLASZTÁS ELŐTT.


Mindenkinek erőt, egészséget.


Drukkolok mindenkinek, aki le akar szokni.

319. iramis (válaszként erre: 315. - Nusoka)
2009. dec. 19. 08:12

Nusoka!


Ha ritkán elcsábulsz a gyógyszer mellett, akkor nem akarsz leszokni.

Ha nem akarsz leszokni, akkor minek szeded azt a drága gyógyszert???


Amikor rám tör a sóvárgás, és nagyon rá szeretnék gyújtani, azt szoktam magamtól kérdezni:

Miért is gyújtanék én rá? Hisz nem dohányzom.

És a sóvárgás egy idő után elmúlik. S van, hogy napokig vissza sem tér.

Próbáld ki Te is. Ha már szeded azt a gyógyszert.....fel ne add!

318. fbb53e1d99 (válaszként erre: 316. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 19. 06:06
Arra írtam, h a gyógyszer mellett abszolút egy slukkot sem....mert nem kívántam..De ahogy nem szedtem, máris rágyújtottam..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook