Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Celeb vagyok... műsornak most mi a lényege? Innen nem esik ki senki és nem nyer senki semmit? Csak nézzük hogy hány csillag van és kész? fórum

Celeb vagyok... műsornak most mi a lényege? Innen nem esik ki senki és nem nyer senki semmit? Csak nézzük hogy hány csillag van és kész? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 2. - Emilía78)
2008. okt. 13. 21:08

Az, hogy a szegény és kevésbé szegény polgárok élvezettel nézhessék, hogy gazdagabb honfitársaik hogy éheznek, illetve az unszimpatikus szereplőket szivathassák.

Egyébként azt hiszem 10 nap után minden nap kiesik valaki és bár mi nem tudunk róla hogy mit nyernek vele, de valószínű, hogy jó lóvét tesznek zsebre ezért.

2008. okt. 13. 21:06

Én nem néztem még, csak belekukkantottam tegnap este, azt is egy film helyett, de azt olvastam valahol, hogy őket a nézők szavazzák ki.

Főleg ha fel is kérik őket, mert nem tudnak, vagy akarnak megtenni valamit.

Hogy mit nyer az utolsó? Ki tudja. Ez megint olyan lehet, mint a BB-ház, után a VV-ház, és hasonló dolgok. Kis koppintás, és kész.

2008. okt. 13. 21:02
nem értem mi a lényege a műsornak, segítenétek? köszi
2008. okt. 13. 21:02
Celeb vagyok... műsornak most mi a lényege? Innen nem esik ki senki és nem nyer senki semmit? Csak nézzük hogy hány csillag van és kész?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook