Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Celeb vagyok, ments ki innen! - Ki nézi? fórum

Celeb vagyok, ments ki innen! - Ki nézi? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. 55Judit (válaszként erre: 69. - D1zsúlika)
2022. okt. 28. 17:00
Én is csak kívánom a jó szórakozást, de nincsen. Kiábrándító az egész.
2022. okt. 28. 16:20

Az utolsó feladatok igencsak "pofára" mentek. A "kisebb nevek" nyakába ömlik a sok bogár, gyík. A "sztárocskák" pedig megússzák?! Az állatokkal teli dobozokban elrejtett kulcsok keresésénél, Nyári Diának egy plüssmacit kellett tapogatni?! (Hasonlóan "óvták" Lengyel Ferencet, Janicsák Vecát is?! A játéknál Dia csak egy "játékgolyó" volt a bábuk előtt. És semmi bogár, pók, geze-mice?! És ezeket a kivételezéseket a nézők is látják!

- Janicsák Veca (kár, hogy elcsúfította magát, az arcát, száját), egy nagyon nehéz természetű ember. Nem közösségbe való! Node ezt láttuk az Ázsia Expressz c. realityben is. (És a nézők nem felejtenek! :)

- Curtis olyan amilyen, de kellemes csalódás!

- Balázsról már írtam. És azóta egy botrány is kirobbant körülötte. A kolumbiai molett kisfiú alázása miatt. Ezért felhördült a média, a fórumok is és napok óta tart az adok-kapok! Mától kezdve pedig már túl nagy feneket kerítenek a sztorinak! Ez már a csatorna elleni támadás!

- Balázsék poénkodása sok embernél már régóta kiverte a biztosítékot (nálam is), de úgy látszik, most telt be a pohár az irritáló röhögések miatt?!

- De a botrány ellenére, semmi változás! Csak a csatorna logója változott! És hiába lett a hitvallásuk az alázások, megkülönböztetések elleni kiállás! Balázsék továbbra is poénkodhatnak akár Kocsis Tibóval szemben akár Curtisszel szemben is?! Következmények nélkül!

Miután a médiában és a csapból is Balázsék cirkusza folyik, a műsor nem tud méltóképpen lekötni.

És a jelenlegi játékosok sem tudnak úgy produkálni, hogy számomra szórakoztatóak legyenek. Így okafogyottá vált az egész! Már nem nézem a műsort!

De Mindenkinek kívánok további jó szórakozást!

68. 55Judit (válaszként erre: 67. - 55Judit)
2022. okt. 26. 07:39
jav: egyik se ad...
67. 55Judit (válaszként erre: 66. - D1zsúlika)
2022. okt. 26. 07:37

Nálunk már rég nem a fogyasztó miatt van semmi. Pl. úgy érzem ez a műsor is csak annyira lett szórakoztatóvá téve, hogy legyen valami nézettség legalább az ő gazdagodásuk érdekében. Rohadt sokat keresnek 1-1 ilyen "munkával". A színvonal az hiányzik, de így is elegen nézik ahhoz hogy ne bukjon meg a műsor.


Az este nem tudtam nézni, mert pont hazaért fiam a Kanári szigetekről és a legfontosabbak megbeszéléséhez is 2 óra hossza kellett. Mikor elment, akkor kapcsoltam hogy lemaradtam a műsorról, és rádöbbentem hogy nem is hiányzott. Az az egyedüli bajom hogy csak ingyenes csatornáim vannak, és egyik ad élvezhető műsort. Aludni abban az időben még nem tudok, sajnos olvasni se. Így addig kínlódok a tévé előtt míg el nem álmosodok.

2022. okt. 25. 21:14

Én kedveltem anno mind az öt évadot, és Balázst is, mint műsorvezetőt. De eddig ez a hatodik évad egy kudarc. Szerintem.

Már a dzsungelben indulók névsora is rossz ómen volt számomra. Nem számítottam semmi jóra. Amit a "bokor emberrel" műveltek, nem tették izgalmasabbá a műsort.

A kreatív csapat munkája nulla. Azt hiszik, hogy a "hánytatós, undormányokkal teli műsor szórakoztató?! Egyáltalán nem! A nézőnek is felfordul a gyomra. Mást sem tudnak kitalálni, mint az állandóan potyogó bogaraktól, rovaroktól, undorító dögötől hemzsegő undormányos feladatokat.

Óriási csalódás Balázs is! 25 év után! Kiesett a pikszisből! Ahelyett, hogy a megszeppent játékosokat biztatják, netán együttérzésről biztosítanák, de nem! Elkezdenek fuldokolni, combjukat csapkodni, öklendezni, de nem a hányingertől, hanem a röhögéstől!

Egyébként pedig, erre a meseszép Dél Amerika földrészre elutazik több, mint száz ember a műsor érdekében. Akik

lehet, hogy soha a büdös életben nem jutnának el a világ eme szegmenségbe?! Akkor talán illene valamit tenni is a műsorért, hogy egy kicsit szórakozzon a néző is, ne csak a két műsorvezető és a sleppje! Szerintem.

65. 55Judit (válaszként erre: 64. - Libikóka)
2022. okt. 25. 19:11
Nekem is gyanús.
64. libikóka (válaszként erre: 63. - 55Judit)
2022. okt. 25. 18:07
Hát igen,,de Vadon J. meg néha olyan mint aki nem 100 -as,,nem való neki a tv.Vagy nem is tudom ,,,,
63. 55Judit (válaszként erre: 60. - Libikóka)
2022. okt. 25. 18:02
Úgy tűnik, mintha csak saját magukat és egymást akarnák szórakoztatni. Idén biztos csökken a nézettség.
62. globus (válaszként erre: 61. - Tumbo2)
2022. okt. 25. 16:16
Ugyanígy vagyok vele 🤣🤣🤣 Évekkel ezelőtt láttam 1 részt valami kórházas sorozatból, amiben tanárnő volt a doki felesége etc...azóta mondom, de senki nem tudja, mi ez, gondolom tíz éve volt.
61. tumbo2 (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2022. okt. 25. 16:11
akkor az ázsiás volt,a fene tudja,
2022. okt. 25. 15:54
Mindíg belenézek,aztán ott hagyom pedig nagyon szerettem volna nézni.Inkább idegesít,,pedig Balázsékat is kedvelem,,de most csúnyán túltolják.
59. 55Judit (válaszként erre: 57. - Tumbo2)
2022. okt. 25. 15:53
Nem is volt ilyen.
58. Babi11
2022. okt. 25. 15:45
Nem vagyok elragadtatva a tavalyi jobb volt.
57. tumbo2
2022. okt. 25. 10:59
én aztán nem,főleg mióta lebarmoltak,ha nem nem nézem miért szólok hozzá.
2022. okt. 25. 10:54

Feleslegesnek tartom Balázsék sok szövegelését. Főleg mikor egymás szavába vágva, egyszerre hadarva beszélnek, idegesítő. Kihagyhatnák az események előre ecsetelését, inkább mutatnának többet a játékosok életéből.

Nem tetszik az idei évad.

2022. okt. 25. 10:31

Én is nézem a műsort, csak kicsit kedvetlenül! :)

Miért?! Azért, mert a hálivúdi híres Gáspár családból nem szerep benne senki?! :) Igaz, hogy anyuka-apuka most az "Ázsia Expressz" csapatában harcol a megélhetésért, Evelin pedig a "PárHarc" c. műsorban osztja a társaságot, különösen szubkultúrája körében. Kár, hogy Virág nem színesíti az est fényét itt a dzsungelben?! :)

Egyébként láttam mind az öt évadot, mert kedveltem a műsort. De az idei már nem a régi! Sem a műsor, köszönhetően a kreatívok slendrián munkájának. Sem a műsorvezetők. Balázst eddig kedveltem, de túllött/lőttek Janival a célon.

Az undormányok etetése hányinger a résztvevőknek és a nézőknek egyaránt. Öklendezik mindenki, de még a műsorvezetők is! De ők, a röhögéstől! Sajnos.

54. 71ddaa07fa (válaszként erre: 53. - 55Judit)
2022. okt. 24. 20:04
Gondolom Rita ennyit vállalt. Szerintem irányított az egész.
53. 55Judit (válaszként erre: 52. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 24. 09:10

Ritát hazaküldték, Krisztián meg rosszul lett. Kárházban nem állapítottak meg nála semmit, az ezt követő beszélgetésen már jól érezte magát, röhécselt. azt mondta családi és egyéb dolgait kell újra gondolni azért megy haza, Balázs meg azt mondta eü. okok miatt távozott. De mindegy is.


Azt nem értem milyen alapon döntöttek úgy a nézők hogy Rita távozzon, mikor alig mutatnak néhány mozzanatot a játékosok életéből, Ritát meg konkrétan nem is szokták mutatni. Miből tudták egyesek így leszűrni, hogy pont Rita nem való a játékba.

52. 71ddaa07fa (válaszként erre: 51. - 55Judit)
2022. okt. 24. 08:34
No, mi történt, hogy ilyen gyorsan befejezte? Nem úgy volt, hogy a két színész ( Rita, Feri) vagy Veca közül megy az egyik haza?
51. 55Judit (válaszként erre: 46. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 24. 07:53
Újra kapcsolódhatsz, mert Krisztián hazament.
50. 55Judit (válaszként erre: 49. - Birebora)
2022. okt. 24. 07:52
Helyes! Ideje lenn jól az orrukra koppintani.
49. birebora (válaszként erre: 42. - 55Judit)
2022. okt. 24. 05:02
Etikai vizsgálat indul az ügyben.
48. tien (válaszként erre: 46. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 23:23
JFK nem hiányzott nekem sem.
47. 55Judit (válaszként erre: 46. - 71ddaa07fa)
2022. okt. 23. 09:57
Elég gáz a gyerek, de figyeld meg épp ezért bent tartják. Az kell a műsorba, aki show-t csinál.
46. 71ddaa07fa (válaszként erre: 43. - Birebora)
2022. okt. 23. 09:51

Balázs mindig az volt.

Krisztián érkezésével, elment a kedvem ettől a műsortól.

2022. okt. 23. 07:39
Krisztián tegnap nem volt semmi!! 👌👌👌 Curtis meg nagyon penge, minden játékban odarakja magát, most is O találta ki a nagyját! 🤗
44. Csillagszem38 (válaszként erre: 42. - 55Judit)
2022. okt. 22. 19:42
Csomó bírságot stb kapnak, régen folyamatosan volt h elsötétült a kép órákra, mert nem volt adás, nem emlékeztek? Sztem túl kell ezen lépni, Jani egy f.szfej.
43. birebora (válaszként erre: 42. - 55Judit)
2022. okt. 22. 15:56
Elszálltak maguktól. Balázs egy pökhendi, beképzelt f.szkalap lett. Rihegnek, röhögnek, már én sem hallgatom és nem nézem őket régóta. Elkapcsolok tv-ből, rádióból ha ő megy. Szégyelljék magukat. Remélem megkapják méltó büntetésüket.
42. 55Judit (válaszként erre: 41. - Csillagszem38)
2022. okt. 22. 14:43

Janinak azért komolyabb büntetést adtam volna a kisfiú megalázásáért. Az intelligenciája igencsak azon a szinten van, ahová elföldelte a játékosok produktumát.


A Blikk szerint Balázsék már 12,5 millió forint büntetésnél járnak: ekkora az az összeg, amit a rádióműsorukban és a televíziós szerepléseik közben elhangzott megjegyzésekért kaptak az NMHH-tól. Az elmúlt tizenhárom évben több mint hatvan alkalommal indult miattuk eljárás.

[link]

Kevés a birság! Ennyiből nem tanulnak.

41. Csillagszem38 (válaszként erre: 39. - 55Judit)
2022. okt. 22. 13:43
Balázsek rég vezettek már ilyen műsort, bele kellett jönniük :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook