Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Caralluma actives fogyi tabletta fórum

Caralluma actives fogyi tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
122. lúdláb44 (válaszként erre: 111. - Hexi72)
2012. júl. 4. 10:27
Szeretném tudni, hogy ki írt, illetve milyen címről, mert egyáltalán semmilyen kapcsolatot nem tudok kinyomozni hozzájuk. Köszi
121. ormine (válaszként erre: 120. - Mynagymama)
2012. júl. 3. 22:50

Köszönöm szépen, megpróbálom Én is visszaküldeni!

Habár nem értem, hogy a GTR aki csak egy szállító cég, azaza megbízott, hogy neki mi köze van a visszafizetéshez? Őket csak a kiszállítással bízza meg a CSALÓ!

120. mynagymama (válaszként erre: 116. - Ormine)
2012. júl. 3. 18:33

A cím, ahová a teli dobozt visszaküldtem, a következő: GTR Direct Kft H-1186 Budapest Besence utca 2.

Csak a teli dobozt veszik vissza, a bontottat nem, az üreset meg egyáltalán. Azt írták, hogy a bontottat tartsam meg, és a telinek csak a félárát fizetik vissza, illetve ha 7 napon belül reklamálok, akkor talán az egészet.

2012. júl. 3. 18:21
Már nekem is elfogynak a tabletáim , nem fogytam semmit, igaz rosszul sem voltam, de az étvágyam sem csökkent.
2012. júl. 3. 15:12
Én is szeretnék kapni valakitől egy címet,ahová lehet irni vagy a dobozt visszaküldeni mert sehol nem találok elérhetőséget. Előre is köszi.
2012. júl. 3. 09:36
Szeretnék kapni valakitől egy címet, ahová az üres dobozt visszaküldhetem. Természetesen én sem fogytam semmit, de legalább nem éreztem semmi mellékhatást. köszönettel lúdláb44
116. ormine (válaszként erre: 114. - Mynagymama)
2012. júl. 2. 11:18

Én szeretném elkérni a címet, elvinném személyesen!

Előre is köszönöm!

115. mynagymama (válaszként erre: 112. - Hexi72)
2012. júl. 1. 16:56
Én ragaszkodnék a teljes összeghez, mivel azt ígérték,de tehetetlen vagyok. Esetleg ha Te lépsz, mivel a családban vannak ügyvédek, akkor szerintem biztosan többen is társulunk .
114. mynagymama (válaszként erre: 109. - Profaner)
2012. júl. 1. 16:54

Nem Budapesten lakom, hanem onnan 200 km-re, így muszály volt postán küldenem, de ha valaki személyesen akarja visszavinni, szívesen megadom azt a címet, amire én elküldtem.

Egy angol nyelvű üzenetet kaptam azután, hogy közöltem velük, a postázás megtörtént.Az üzenetben az áll, hogy küldik a kódot, amivel a Western Union keresztül felvehetem a pénzt.

Közöltem velük, azt is, hogy milyen átverés amit csinálnak, mivel nem térítik vissza a termék árát, ahogy ígérték, kiváncsi leszek milyen összeget küldenek vissza, ha egyáltalán visszaküldik.

2012. jún. 29. 19:59

Nem szokásom ilyen dolgokhoz, oldalakon hozzászólni, de úgy gondolom most muszáj.

Megrendeltem, beszedtem, diétáztam, futottam....

Nos az eredmény nulla, ismétlem nulla súlyváltozás.


Ha javasolhatom, és valaki kíváncsi mások véleményére, azt mondhatom, hogy a várt és elvárt hatás elmarad. Nem csak magam szedtem, csoportosan szedtük, és csoportosan csalódtunk.

A pénzt nem kérem vissza, mert magam rendeltem és nem először úgy jártam, mint eddig....ha magam nem fogyom le, akkor ilyentől nem fogok.

112. Hexi72 (válaszként erre: 108. - Mynagymama)
2012. jún. 29. 18:57
Teljes pénzvisszafizetész ígértek a rendelésnél. Szerintm ehhez ragaszkodnod kéne! Én feljelentem őket az APEH-nél ha nem fizetnek, az tuti. Van egy csomó ügyvéd a családban.
111. Hexi72 (válaszként erre: 109. - Profaner)
2012. jún. 29. 18:55

Nekem ma ennyitírtak: Eloszor is legyen kedves a tudomasunkra hozni, hogy felnyitotta, hasznalta-e a termeket, vagy sem? Koszonjuk!


Se megszólítás, se köszönés.

110. heniiike (válaszként erre: 101. - Petronella0531)
2012. jún. 29. 13:01
:D ezt en egy szoval se irtam.. :D igen sportolok is..de en csak azt irtam h segitett.eddig mindig rengeteget ettem,nem birtam megallni. Nekem ebben segitett,nincs akkora etvagyam.Es en orulok a sikeremnek.Hozzatennem nem eszek edessegeket.de am a dobozon is rajtavan hogy sport es egeszseges etkezes kell. Lehet masnak nem segitett de nekem igen :D sajnaloom :/ de en orulok :D
109. profaner (válaszként erre: 108. - Mynagymama)
2012. jún. 29. 11:19
durva.... nekem két hete volt kb hogy szóesett a pénzről, azóta egy sort nem írtak, hová, hogy mit..., a helyedben nem küldeném el hanem személyesen bevinném, plz majd tájékoztass a történtekről. Csatlakoznék a nemrég postolt tömegesen rendeljük meg és ne vegyük át akcióhoz:)
2012. jún. 28. 19:39
Nem tudom minek köszönhető, de kaptam egy e.mailt, és egy budapesti kft címet, ahová visszaküldhetem a Carallumát.Visszafizetni csak a termék árának felét ígérték, de a semminél ez is több. El is küldtem ajánlott levélben, és ma kaptam egy választ, hogy a termék beérkezése után gondoskodnak a a pénz visszautalásáról.
2012. jún. 27. 14:44

Dr. Csuth Ágnes válasza a elhízás témában


Kevés a szakirodalmi adat erről a szerről. Az igazolt, hogy az étvágyat csökkenti, tehát segíthet a fogyásban, viszont fontos, hogy az étrendje is megfelelő legyen, alapuljon fehérjéken és komplex szénhidrátokon. Mozogjon rendszeresen, és naponta ötször egyen keveset, ne nassoljon!


Ezt találtam a neten.

106. d003efc7be (válaszként erre: 98. - Mynagymama)
2012. jún. 27. 14:33

Sziasztok!

A csomagban volt számla.

Én még eddig soha nem vettem semmilyen "csodaszert". Most is eléggé "úgy" állok a dologhoz, de mit veszíthetek...max. pár kilót.:)

Én 3 napja szedem de semmi mellékhatást nem érzek.

Mellesleg a dobozon rajta van h ez egy kiegészítő, diéta és mozgás szükséges. Még nem tudom ér-e bármit is, majd kiderül egy hónap múlva. Én napi 2 szemet eszek. Aki a TV előtt fekve chipset rág, és mellé szedi a tablettát, tuti nem lefogyni fog hanem lehet hogy még hízni is.

Segítségül, ha bárkinek kell:

TopCaralluma LLC

Troley Square Suite 20C

Wilmington, DE 19806

105. Zsu555
2012. jún. 27. 13:57

Sziasztok. Én is bedőltem ennek a csodaszernek. Becsülettel beszédtem a 30 szemet, de sajnos semmi nem történt. Ráadásul állandó fejfájással küszködtem.

Nagy csalás az egész ráadásul vissza sem lehet küldeni, mert nem tudod, hogy honnan jött. Okosan ki van ez találva.

104. spinneli (válaszként erre: 103. - Hexi72)
2012. jún. 26. 17:00

Nekem is hülyeségekkel kéne házalnom, már rájöttem.

:P

103. Hexi72 (válaszként erre: 98. - Mynagymama)
2012. jún. 26. 16:57

Én ma kaptam ezt az emailt tőlük:


Kedves ...,


Mivel a termék importálójának és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, és az ottani szabályoknak megfelelően minden reklamációt ki kell vizsgálni, a pénz visszautalása akár 2-3 hónapig is eltarthat.


Alternatív megoldásként az alábbi lehetőséget szeretnék felkínálni Önnek:

A pénz helyett, az összeg értékével megegyezően eljuttatunk Önnek egy a választási szerinti terméket, természetesen teljesen igyen.


Partnereink termékei közül az alábbiakból választhat:

1. Fogfehérítő toll

2. Egy két részből álló öregedésgátló termék, tartalma: ránctalanító, valamint szemkörnyék ápoló krém


Mindkét termék az USA-ban készült.


Várjuk a válaszát!


Üdvözlettel:

TopCaralluma Team



Megköszöntem és a pénzemet kérem vissza. Megírtam a számlaszámomat is nekik.

2012. jún. 26. 12:31
101. petronella0531 (válaszként erre: 100. - Heniiike)
2012. jún. 26. 12:30

Mindezt úgy, hogy csak a fogyitabit szedted???

Tehát no sport, no étrendváltozás, csak pár darab pirula kajálás előtt?

AHHHAAAA!!!!! :)))))

Jó neked!

Te vagy 1 a millióból!!!

Vagy csak egy Caralluma fogyitabi árus! :D

100. heniiike (válaszként erre: 73. - Ormine)
2012. jún. 25. 11:07

szia:)) hat en csak amulok h itt ki miket irosgat :D en 2het alatt leadtam 6kgt.

A mellekhatasok elmultak,csak az elso par nap volt rossz,de mostmar minden oke.

:)

99. Pero5
2012. jún. 24. 15:55
A kedvenc kérdésemmel kezdeném: Hány évesek vagytok?... És még hisztek a mesékben? Ezt csak azoknak akik megvették. Ezek csak az emberi lustaságot és hiszékenységet használják ki. A megoldást már leírták sokan előttem diéta és sport eredmény e-nélkül NINCS és soha nem is volt nem is lesz. Én 104.5kg nál döntöttem el hogy változtatok elkezdtem rendszeresen futni és este 6 után nem eszek ez az első fázis 1 hónap alatt leadtam 6.5kg-ot de ebből 5kg-ot az első 7-en kiment a víz a szervezetből meg kiürült a bélrendszer. Ezt bárki megteheti nem eszik 3 napig lead 3 kilót de ehhez nem kell semmilyen tabletta de ez még nem fogyás az csak ezután kezdődik el. Én az itt olvasottakon felbuzdulva rendeltem tőlük nem is kevés mennyiséget és a megérkezéskor nemes egyszerűséggel nem vettem át ugyebár ez is volt a cél, mert gondolom a futárcéget nekik kell fizetniük amit abból a pénzből megtehetnek amit a csőbehúzott emberek befizetnek de aki ezt olvassa legyen olyan kedves és rendeljen tőlük és ne vegye át tudom kicsinyesnek tűnik a kezdeményezésem de ha mindenki így tenne akkor a csomagküldő szolgálatnak fizetendő összeg miatt tönkre tehetjük őket és befejezik az emberek átverését. és itt ujra jön a kedvenc kérdésem. Hány éves is vagyok?... :D
2012. jún. 23. 18:44
Sikerült már valakinek megtudnia, hová kell visszaküldeni ezt a csodaszert? A csomagon valóban nem volt cím, a borítékban nem volt számla. Sok helyen kerestem már, de nem akadtam rá arra helyre, ahol tájékoztatnának a visszaküldési címről. Simán hírdetik, hogy ha nem hatásos, 100 %-os visszafizetési garanciát vállalnak.Én semmit nem fogytam 4 hét alatt.
97. tulipan01 (válaszként erre: 96. - Hexi72)
2012. jún. 23. 06:59
Én is e-mailt írtam és egyből kaptam választ.
96. Hexi72
2012. jún. 21. 23:40
De ki ajánlott Neked krémet??? Nekem az emailemre nem jött válasz. Tudsz adni vmi elérhetőséget?
2012. jún. 21. 19:34

Valaki használta már a pénzvisszafizetés helyett felajánlott arc- és szemkrémet? Én ma kaptam meg. Mivel úgy gondoltam, hogy pénzt úgy sem adnak vissza, ezért elfogadtam a két krémet.

Csak megjegyzem, hogy a futár nagyon mogorva volt, gyorsan aláíratta a papírt és rohant is el. Nagyon bűzlik ez az egész. A férjem azt mondta, hogy először a talpamon teszteljem, ne hogy valami kárt okozzanak ezek a krémek is.

94. Hexi72
2012. jún. 21. 14:36
Én egy árva kg-ot sem fogytam a terméktől. Nem vette el az étvágyamat sem, pedig még diétázom és sportolok is mellette. A csomagban nem volt számla és a csomagoláson feladó sem. Küldtem emailt a rendelést visszaigazoló címre hogyan tudnám visszakapni a pénzemet, de senki sem válaszolt. Tudja valaki mi ilyenkor a teendő???
93. ormine
2012. jún. 20. 21:49
Ja és a Gartranson keresztül meglesznek!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook