Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Büszke vagyok a fiaimra, jó lelkű gyerekek! Ezért féltem is... fórum

Büszke vagyok a fiaimra, jó lelkű gyerekek! Ezért féltem is... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

márc. 23. 09:57
bár nem tudom pontosan,mi az a jó lelkű gyerek.az unokaöcsém támogatott,mikor nem tudtam menni,de félő,hogy az ilyeneket kihasználják.ő viszont talpraesett,nem hagyja magát.
8. tumbo2 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
márc. 23. 09:51
én általában annak tartom magam,de a barátnőmben retteneteset csalódtam.a munkatársam,aki közeli rokonságban volt vele,mindent elmondott.a lányom barátja,tényleg csak barátja volt,mondta,az első pár hónap csak beetetés.nem csodálom hogy nem talált,még szép,okos nőt magának,bár pénze annyi,mint a pelyva.
7. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 09:18

Mindentől nem tudod megóvni őket.

De ott vagy mellettük, hogy segítsd őket, ha baj van. ❤️

Mi legalábbis erre törekszünk.

márc. 23. 04:57
Ugyanígy vagyok ezzel én is.
5. Myra
márc. 22. 20:52
Gratulálok a gyerekeidhez. Sajnos a pofonokat mindannyian megkapjuk az életben.
márc. 22. 15:18
Mindenki csalódik.
márc. 22. 15:01
Nem a jólelkűségünk miatt szoktunk csalódni, hanem mert nem vagyunk elég jó emberismerők. Azért esek lépten-nyomon én is pofára, mert alapból a jót feltételezem mindenkiről. Aztán kiderül hogy nem az akinek gondoltam.
márc. 22. 14:43
Csalódni így is, úgy is fognak, mindentől nem védheted meg őket. Bízzál bennük, hogy jólelkű, de nem buta embereket neveltél!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook