Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűn együtt lenni egy nős férfival? fórum

Bűn együtt lenni egy nős férfival? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2022. szept. 6. 15:57
Ha meg csak szexre kell, akkor végképp találhatsz mást aki nem foglalt és épp ráér.
22. birebora (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:49
10 év nem nagy korkülönbség. Ja, hogy nem szereted csak együtt akartok lenni. Van ilyen. Nem te vagy sem az első, sem az utolsó. Az, hogy az asszonyt nem érdekli főleg ha van gyerek is, ne vegyél rá mérget.
21. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Globus)
2022. szept. 6. 15:46
Jajj ismerősöm is így járt. Bakker. Hónapokig tartott mire megszerezte magának a pasit. Isten tudja mennyit sírt érte. Aztán meglett, akkor meg kiderült, hogy terhes az exneje. Persze tőle. Így lett a vasárnapi apukából kétszeres apuka. 😀
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Réka'92)
2022. szept. 6. 15:45
Sajnálod a kihagyott lehetőséget, mert nem tudod, milyen nehézségeket okozott volna a helyzet. Lehet, hogy csak egy viszony lett volna, amit élvezel, amíg tart. De a tapasztalat azt mutatja, hogy az érzelmek mindig bekavarnak. Valaki úgyis többet akar, mint a másik, aztán végül keserű szájízzel meg kell szakítani a kapcsolatot. Vagy a nő hiába tudja, hogy nem, de a szíve mélyén mégis azt reméli, hogy végül rendes pár lesz belőlük, ezért vár, és közben elszalasztja a rendes életet. Vagy bármi hasonló. De van, akinek ezt a saját bőrén kell megtapasztalnia.
19. libikóka (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:44
Bedobsz valami félinformációt ,utána durcizol hogy nem az jön amit kérdeztél.🤦🏻‍♀️
2022. szept. 6. 15:38

Nekem 3 éve volt egy olyan lehetőségem, hogy egy nős férfival legyek együtt. Akkor amiatt, mert nős volt, és persze a társadalmi elvárásoknak is megfelelve, nem mentem bele a kapcsolatba. Viszont évekig hiányérzetem volt, mert nem tudtam mit hagytam ki, ráadásul akkor nekem egy ilyen kapcsolat, ami nem járt kötöttségekkel pont megfelelt volna. Most biztos mindenki azt mondaná, hogy "jól tetted, hogy így döntöttél", de én nem vagyok ebben biztos. Sokszor gondolok erre a kihagyott lehetőségre azóta is.

Úgy, hogy én azt tanácsolom Neked, tedd azt, amit a szíved diktál, és ne azt, amit mások várnak el tőled. Semmiképpen nem bűn. Ha egy házasságba befigyel egy harmadik, akkor ott már rég baj van, és nem kizárólag csak az egyik fél tehet róla.

2022. szept. 6. 15:33

Elég nagy tévedésben vagytok. Nem ő nem akarja, hanem én. Ő feladna mindent, de én a korkülönbség miatt és mert nem is szeretem úgy, ahogy ő engem, nem akarom. De vonzódom én is hozzá. Ezért csak a szeretője tudnék lenni.

Az asszonyt meg nem érdekli és pont, hogy ti erről mit gondoltok, az lényegtelen, a kérdés nem ez volt.

16. tien
2022. szept. 6. 15:20

Annyira szeretem ezt az otthon már nincs semmi.


Ha egy férfi szerelmes borít mindent.

Az öcsém elhidegült a feleségétől, elmondta neki:elváltak és elvette azt a nőt akit szeretett.

Tiszta ügy.

15. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:04

Belegondoltam,,sokunknak van hasonló korú gyereke.


Ha ilyennel jönne,,nem mondanám neki azt hogy ez ,,BŰN,,,


Viszont osztom mindazok véleményét ,,hogy amit az otthoni állapotokról mond a férfi az nyilván mese.

Mégis,, ha feltételezzük hogy igaz,,, mert azért van olyan együtt ragadnak még egy darabig kihűlt rossz házasságban,,,neked mitől lenne jó út ez a szeretősdi?


Már most tudod hogy nincs jövőtök,,ha igaz,,

Ne azért ne akarj, szerető lenni mert elítélendő,,,hanem mert neked ,ennyi idősen,, sok más utad van,,szép kapcsolatokkal amiben nincsen bújócska ,,megcsalás,,hazudozás,,és utána fájdalom és megbánás.

2022. szept. 6. 15:02
Bűnnek nem bűn, de én nem vallanám be. sem a lelkiismeretem miatt, sem azért mert többre tartom magam minthogy más szerzője legyek. Ez az otthon nincs semmi annyira tipikus duma, mind ezt mondja… 🤔
13. globus (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. szept. 6. 14:58
Aztán jön a baba otthon...de eskü, hogy megerőszakolták a férfit, 1x.
2022. szept. 6. 14:47

Bűn?

A Btk.-ban nincs ilyen törvényi tényállás.

Kivel szembeni bűn?

Magaddal mindenképpen, ha önként elhiszed a hazugságot. Mert vagy van jövőtök, vagy nem akarja, mert mégis feleség még a feleség.

Na az asszonnyal szemben is az, a fentiek alapján.

Ha felvállal mindenki előtt, akkor nem bűn.

Amúgymeg ha jó neked egy jövő nélküli kapcsolat, akkor sem bűn.

2022. szept. 6. 14:47
az
2022. szept. 6. 14:29
Igen, bűn. De ez csak egy dolog. Ami igazán számít, hogy a saját életedet keserítenéd meg vele. Becsüld magad ennél sokkal többre. Ne alkudj meg, ha a saját boldogságodról van szó.
9. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 14:17
Számomra teljesen mindegy milyen körülmények vannak, igen, úgy gondolom bűn, egy megfelelő értékrenddel rendelkező embernek nem fér bele.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:55

Nem tudom hol van itt a szerelem, ha csak így leírod, hogy együtt nincs jövőtök. Aki szerelmes az arra törekszik, hogy a szerelmével élje le a hátralévő éveit.


Ez csak szex.


Keress olyan pasit aki a jövőjét is veled képzeli el nem csak az aznap estét!


Az, hogy bűn vagy nem bűn döntsd el magad! Mindenkinek van egy erkölcsi normája (gyomra). A tiedbe belefért, hogy egy nős pasival legyen viszonyod.

Ennyi.

7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. szept. 6. 13:54
Sose hittem el. Igaz soha nem is érdekelt. 🤓😀
2022. szept. 6. 13:53
Otthon sosincs már rég semmi. Mindegyik ezt mondja. A szerető meg elhiszi.
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:49

Te egyedülálló vagy ? Ilyen fiatalon miért nem keresel inkább egy független férfit ? Lehet, hogy elszalasztod az Igazit , pedig még van pár jó éved egy családalapításra. Nagyon gondold át a jövődet ! A férfinek van felesége, nincs vesztenivalója. Te pedig elpocsékolod a legszebb éveidet.

A férfi a hétvégéit, ünnepeket a családjával tölti, Te pedig egyedül. Óriási irodalma van a szeretői létnek, olvass róla !

Az legtöbbször nem igaz, hogy otthon nincs semmi ! A feleségét nem érdekli ? Vagy igaz vagy nem.( Kérdezd meg a nejét, mit szólna hozzá, ha Te vállalnád a szex " terhét" helyette ? ) Az biztos, hogy egy 40-es férj nem fogja leélni az életét szex nélkül !

4. babyapocakban (válaszként erre: 2. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 6. 13:46
De együtt nincs jövőjük. Érted.
2022. szept. 6. 13:43
Nem bűn, de azon gondolkozz el hogy vajon mennyire igaz, hogy otthon nincs semmi, meg a feleségét nem érdekli? A férfiak 99%-a ezt kamuzza a szeretőjének, miközben otthon minden vagy majdnem minden oké, csak unja már a banánt. Meg azon is, hogy esetleg nem találsz-e magadban még egy kis önbecsülést valahol, ami lehetővé tenné, hogy egy olyan férfival kezdj, aki nem nős?
2. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:39

ha adott egy férfi, aki szerelmes belém,én is szeretem, akkor bűn együtt lenni vele?


Olyan rövid az élet, a szavaidból olvasva itt minden meg van.

Vágj bele, hisz mindketten szeretitek egymást.

2022. szept. 6. 13:24

Szerintetek, ha adott egy férfi, aki szerelmes belém (otthon már rég nincs semmi), de azt nem akarom, hogy miattam borítson mindent, viszont én is szeretem, akkor bűn együtt lenni vele? Feleségét nem érdekli, de idősebb nálam, együtt nem lenne jövőnk (más miatt sem, de jobban nem fejtem ki). Ilyen esetben nagyon elítélendő, ha a szeretője lennék?

Én 30-as nő vagyok, ő pedig 40-es férfi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook