Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Büdös kolléga fórum

Büdös kolléga (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 14. 12:23
Büdös bogár kolléga. Tóth János milyen jól eltudná játszani. :D
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Libikóka)
jan. 14. 12:17
Én is így gondolom, ezért is szóltunk az elnöknek, ez az ő dolga lenne.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Libikóka)
jan. 14. 12:16
Felvettem a kollégáknak, valamit tennünk kellene az biztos!
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 996b40d6f5)
jan. 14. 12:15
Igen, sajnos.
28. libikóka (válaszként erre: 24. - 996b40d6f5)
jan. 14. 09:33

Az,,nem vitás..Erre jó megoldás nincs

De inkább ő legyen kicsit sêrtődött,,mint a többiek szenvedjenek.

27. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 09:18
Nekem egy ilyen kolléganőm van. Az az áporodott izzadságszag szinte orrba vág amikor a közelünkben van. Nagyon ritkán szagtalan, de az 1-2 napig tart, szóval nem beteg csak igénytelen. Viszont nem tudunk mit kezdeni vele. Szóltunk neki, szólt a főnökasszony neki, de ki nem rúghatják erre hivatkozva.
26. papája (válaszként erre: 22. - Libikóka)
jan. 14. 08:59
Ez jó ötlet !
25. 996b40d6f5 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 14. 08:36
Ez komoly?
24. 996b40d6f5 (válaszként erre: 22. - Libikóka)
jan. 14. 08:35
Így is nagyon sértő.
jan. 14. 07:33
Nem csodálom, és sokan el is fognak menni miatta.
jan. 14. 07:19

Talán amikor nem látja,tennék egy levelet az irodájába.

Amiben csak röviden közölném a valót.

Diszkrét megoldás,,mármint ha hajlik rá.

jan. 13. 22:32
Lehet tart a vámpíroktól.
jan. 13. 22:22
Pár hónapja olvastam, hogy az Aldiban olyan parfümöt lehet kapni, ami valamelyik drága illatszer olcsó változata de ugyanaz az illat. A boltban kellemes volt, megvettem. Később viszont már magamra fújva túl erős lett, egész nap már nem bírtam. Munkahelyi mosdóba került, és láss csodát, ott bevált, az eddigi legeslegjobb illatosító lett belőle. Ez is egy lehetőség.
jan. 13. 22:14
Ja és még mindezek mellett gyakran eszik hagymát, meg fokhagymát , plusz még le is izzad rettentően, na gondolhatjátok, milyen szagokat kell elviselnünk, többen már felmondáson gondolkodunk.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Dd2f6e7976)
jan. 13. 22:12
Na ez a felháborító hallod, hogy elvárják, hogy a sok szenvedő kolléga tűrje el az ő szagát.
jan. 13. 22:10
Nem bütető ügyeket tárgyal, polgári ügyszakos, de tök mindegy, mert tárgyalásokat is tart, válóper, gyerektartás stb. Gondoltunk is már rá, hogy az ügyfelek mit gondolhatnánk róla. Elég picike tárgyalóteremben tárgyal, tuti érzik a bűzét.
jan. 13. 22:07
Köszönöm a válaszokat. Igen tényleg nagyon nehéz, mert nem akarjuk megbántani, de így meg nagyon rossz nekünk. Azért az tényleg borzasztóan, hogy egyetlen ember hogyan képes így "terrorizálni" egy tömeget. Siralmas helyzet.
jan. 13. 21:55
Lehet, hogy ez a taktikája. Így a vádlott is gyorsabban bevallja a bűnét, csak előbb véget érjen a tárgyalás és ne kelljen őt szagolnia.
14. andi6020 (válaszként erre: 8. - Perzsacica)
jan. 13. 21:47
🤣🤣🤣
13. gabbbicica (válaszként erre: 3. - Xochipilly)
jan. 13. 21:42

Vagy csak igenytelen...


Nekem van olyan rokonom, aki mar 30 eve is csak hetente 1x, vasarnap furdott, nyaron is, mikor a kertben megizzadt.


Nyaron a lábát megmosta minden este lavorban, hideg kutvizben, szappan nelkul, még odakint; mert az zavarta, hogy foldes.


Es masnap elment a gyárba, dolgozni.


Dezodort; ilyesmit sose lattam naluk.


Most mar 60+os, makk egeszseges.

jan. 13. 21:22

Nálunk is volt ilyen.


Beszéltünk is vele.


Az volt a válasza, elnézést kér, ha büdös, de ő ilyen, a természetesség híve...fogadjuk el, nézzük el neki...na erre varrjatok gombot!

jan. 13. 21:15
Volt egy férfi főnököm, csak "Büdös"nek hívtam, egy irodában kellett szenvednem vele. Egyszer láttam, hogy a csuklóját dezodorozta be és úgy ment értekezletre... akkor esett le, hogy nem tudta, hogy az hónaljra van :D
10. perzsacica (válaszként erre: 9. - Timycat)
jan. 13. 21:02

😅

Csak átérzem a szenvedő kollégák helyzetét , amit csaknem lehetetlen megoldani.

9. timycat (válaszként erre: 8. - Perzsacica)
jan. 13. 20:58
Hűha, Ethan Hunt-i magasság ez már
jan. 13. 20:54

Nagyon nehéz dolog bármit is csinálni de esetleg lehet megoldás. Kicsit készülni kell rá.

A titkárnőt el kell küldeni valahová, aki helyettesíti olyan legyen , aki kikezdhetetlen de kicsit ügyetlen. Lemondhatatlan tárgyalás előtt 1-2 órával az ügyetlen titkárnő-helyettes ráborítja a teát/kávét/levest/ ,ami után muszáj megfürödni és átöltözni. Véletlenül van X kollégának egy méretben éppen alkalmas öltönye, női táskákban mindig akad tisztálkodáshoz szükséges cucc. A megsérült ruhát másik kolléga gyorsan elviszi kimosni . Átöltözést követően kapjon ezer dicséretet, hogy milyen fess, illatos, elegáns. Ha sikeres az akció, akkor legalább havonta ismételhető.

jan. 13. 20:44
Szerintem is első körben szólni kell neki. Ha pedig nem hajlandó változtatni, akkor az ilyen embert ki kell vágni, mint a macskát sz...ni.
6. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Lilla_1987)
jan. 13. 20:35
Nálunk szoltak nem egyszer, tusfurdot és dezodort is vették neki, de csak simán igénytelen volt, a 30 éves büdös ruháit hordta.🤮🤮
jan. 13. 20:31
Én meg úgy gondolom, hogy mivel a munkahelyünkön töltjük az életünk jelentős részét, igenis a tudtára kell hozni, hogy változtasson a testi higiéniáján. Azt sem értem, hogy a vezetőség miért nem szól neki. A főnöki tisztséggel néha együtt jár a kellemetlen dolgok felvállalása is, ezt is vállalta az elnök mikor kinevezést kapott. Nem tudom hányan dolgoztok ezen a bíróságon, de nehogy már 40-50, vagy 100 ember alkalmazkodjon egyhez, akinek bírhatatlan a szaga. Mindenképp a tudtára kell adni, ha megharagszik, hát megharagszik, de ez így nem tartható állapot.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 13. 20:22
Nekem csak olyan volt, aki állandóan fokhagymát rágcsált, tisztában volt vele, szóltunk, nem volt hajlandó lemondani róla.
jan. 13. 20:22

(Aki enni készül vagy most evett, ne olvasson tovább)


Szerencsétlen ember, lehet, hogy rákos... Reméljük rendszeresen eljár a szűrésekre. Külföldi fórumokon számtalanszor olvasok olyat, hogy a rák első tünete valami orrfacsaró bűz volt ami az illetőből jött. Ő nem érezte, a családtagok annál inkább. Nem izzadságszag, hanem valami rosszabb, volt akinek konkrétan romlott hús szaga volt. A szag nem állt összefüggésbem a fürdéssel. Ha a kollégának izzadságszaga is van, akkor lehet, hogy a fürdés nem az erőssége de sajnos lehet sokkal rosszabb is a dolog mögött.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook