Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten barátnőt keresek! fórum

Budapesten barátnőt keresek! (beszélgetős fórum)


1 2
7. Tigrismami (válaszként erre: 1. - Micike55)
2010. aug. 22. 16:37

Szia!


Fura kis barátnő. Jó leszed ha új kapcsolatok után nézel. Egy korúak vagyunk. Volna kedved csevegni? Merre felé laksz?

2010. aug. 22. 16:35

:-OOOO

huuuu.. ez durva!

Figyelj csak... én azt mondom.. az ilyen barát,,, sosem volt barát!

csak te láttad annak... :(


De ne légy szomorú!

Tuti, hogy itt találsz barátokat! ;)


Tudod mit tennék a helyedbe?

én bizony nem keresném... kíváncsi lennék rá, hogy ha nem érdeklődsz utána,,, akkor megkeres e!

ha nem,,, akkor ott ette meg a fene!

5. Micike55 (válaszként erre: 4. - Krisztinke)
2010. aug. 22. 16:35
Rosszul esik, mert én mindig mindenkinek segítek, ha nekem van bajom, akkor én oldjam meg ahogy tudom. Amúgy meg saját magával is kicseszik nemcsak velem:(
2010. aug. 22. 16:33
Ugyan, ne edd magad ilyeneken. Ő így kompenzál.
3. Micike55 (válaszként erre: 2. - 1f90b5384f)
2010. aug. 22. 16:31
Igen, sajnos a mai napig ilyen:( Én mindig keresem őt a mai napig, de állandóan semmitmondó dolgokkal lekoptat. Most is megkerestem, hogy menjünk nyaralni valamerre, mert két hétig egyedül leszek és a családomban is voltak komoly betegségek, kimerültem szükségem lenne egy kis pihenésre, de a párom vidéken dolgozik látástól mikulásig vele nem tudok elmenni, erre kedvenc barátnőm visszaválaszolt egy hét után, hogy valami kolléganőjével megy Görögországba, nagyon sajnálja, hogy gondjaim voltak, oldjam meg:( Mondjam a páromnak, hogy ne dolgozzon, hanem vigyen el valahová:( Kedves és bájos...
2010. aug. 22. 16:25

Szia! :)

A barátnőd ilyen féltékeny volt.. hogy boldog vagy? :(

ez nem szép tőle!

A barátnők örülnek egymás boldogságának!! :)

2010. aug. 22. 16:23
Pár éve költöztem Budapestre egy Pest megyei faluból. Sajnos az évek alatt a barátnőim "lekoptak" mellőlem. A többség otthon lakik még a szüleivel, vagy családot alapított és már más elfoglaltságai gondjai vannak mint nekem. Én is együtt élek a párommal, és vannak 1000 éves barátságaim is, de most olyan valakit keresnék, akikkel lehet néha közös programot csinálni. Sajnos a párom munkájából adódóan nagyon sokat vagyok egyedül, babát is szeretnénk de már kb 2,5-3 éve nem jön össze. Néha nagyon rossz, hogy ha egyedül vagyok nem tudok semerre sem elmenni, mert mindenhonnan kinéznek. Régen volt egy barátnőm akivel nyaralni, színházba, bulizni jártunk, de mióta a párommal együtt vagyunk azóta féltékenységből megszakította velem a kapcsolatot:( Hiába mondtam neki, hogy ugyanúgy eljárhatunk, nem tetszett neki, hogy én nem az üres lakásba megyek haza, hanem vár valaki otthon.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook