Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten a IV. kerületben vagy a János kórházban keresnék megbízható, jó szülész-nőgyógyászt! fórum

Budapesten a IV. kerületben vagy a János kórházban keresnék megbízható, jó szülész-nőgyógyászt! (beszélgetős fórum)

6. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 1. - Sünciné)
2011. jan. 29. 20:50

Szia. A János Kórházban tudom ajánlani az idősebbik Dr. Ujvári Elemért. A két nagyobbik gyerekemet nála szültem, meg voltam vele elégedve.

Évekig ő volt a szülészet-nőgyógyászat főorvosa, most a BMC-ben tevékenykedik a János Kórházon belül, de szüléseket is vállal még.

2011. jan. 29. 20:45

sziasztok!


Szentkirályi doktor úr sajnos meghalt itt emlékezzünk erre a csodálatos emberre és orvosra [link]

2011. jan. 28. 13:51

Nagyon köszönöm Tigramka és Sünöcske!!!!!

Mondjuk és János kórház szülészetéről jókat hallottam!

Nagyon köszönöm!

2011. jan. 28. 13:16

A JKH-ban én a Dr. Sóvágó Lászlónál szültem és nagyon jók a tapasztalataim vele és az ismerőseimnek is akik hozzá járnak. Egyszer nem éreztem vele, hogy kiszolgáltatott lennék. Én meszek beteg voltam, de ha a kh-ban vizsgált meg nem kért pénzt. A szülés után többször megnézett és volt, hogy ő tájékoztatott a gyerekről is.

A Dr. Hunkát csak onnan ismerem, hogy a szobatársamhoz járt be, majdnem minden nap és engem is megkérdezett, hogy vagyok és mi van a kicsivel. Remélem sikerül választani.:)

2011. jan. 28. 13:02

Dr. Pálmai Bálint, Dr. Szentkirályi Zoltán- AL KAPCSOLATBAN VANNAK NAGYON JÓ TAPASZTALATAIM. DE NÁLAM A PÁLMAI VISZI A PÁLMÁT. LELKIISMERETES!!!!!

AMIKOR MEGSZÜLTEM ÁTVITTEK A I. NŐIRE MERT KORASZÜLÉS LETT ÉS ÁTJÖTT MEGLÁTOGATNI!!!!!! NAGYON RENDES. 6 ÉVE VOLT EZ. A SZENTKIRÁLYI AKKOR MÉG KEZDŐ VOLT DE NEGYON RENDES!!!!!!

3 HÓNAPIG FEKÜDTEM BENT. JA ÉS EZ A JÁNOS KH. A MÁSIKAT NEM ISMEREM, SZIA

2011. jan. 28. 12:56

Sziasztok!


Szeretném ha segítenétek! A lányomat szeretném elvinni egy teljes kivizsgálásra. Hamarosan babát szeretnének de előtte szeretne egy teljes kivizsgálást!


Segítségeteket előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook