Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bosszantó... fórum

Bosszantó... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
107. a9986bef96 (válaszként erre: 105. - 9242a6388c)
2010. jún. 20. 10:09

Csajok,hogy bírjátok??? :O

Vagy ez x koron túl már nem jön ki? :O

106. a9986bef96 (válaszként erre: 101. - 9242a6388c)
2010. jún. 20. 10:08

Nekem az is elég lenne,ha nem barmolná szét egy mozdulattal a rendet,a munkám...Már nagy boldogságot okozna vele!:D

Szívesen babrálok a házimunkával,kész kihívás,de...az értelmetlen köröket utálom róni...

2010. jún. 20. 10:08
Nálam 8 évvel fiatalabb a párom:O)))
104. a9986bef96 (válaszként erre: 100. - Lyrian)
2010. jún. 20. 10:06

"11 évvel fiatalabb nálam. :) "


:O!


"a káosz körülöttem teljesen átlátható"

No igen... a KREATÍV REND!!!

:DDDDD

103. 9242a6388c (válaszként erre: 102. - Lyrian)
2010. jún. 20. 09:59
Hali:O)
102. Lyrian (válaszként erre: 101. - 9242a6388c)
2010. jún. 20. 09:56

szia panka! :)

üdv a klubban. :)

2010. jún. 20. 09:55
Csatlakozom Lyrianhoz, nekem is nagyon jó társ "jutott". Segit, megosztjuk a feladatokat,ez első perctől fogva.:O)
100. Lyrian (válaszként erre: 97. - A9986bef96)
2010. jún. 20. 09:53

No, azért az én korom, meg az ő kora "kicsit" eltérő. 11 évvel fiatalabb nálam. :)

Dolgozom most én is folyamatosan, a mai nap sem a pihenésé, mert holnap reggel le kell adnom az anyagot, amit kaptam. Úgyhogy szenvedek vele.

Konkrétan most a vasalást is vállalnám, mert nagyon hülye és babrás a szöveg, de már csak 90 oldal, tegnap hajnaltól ma éjjel kettőig átrágtam magam 200-on, de már fél 5-től nyomom.

Amúgy minden kész, a káosz körülöttem teljesen átlátható, elvégre "zseni" vagyok. :)

99. Lyrian (válaszként erre: 96. - Kiddy)
2010. jún. 20. 09:50

Három éve vagyunk együtt. Nem kellett "szoktatni". :)

Minden olyan természetes volt az elejétől fogva.

98. a9986bef96 (válaszként erre: 96. - Kiddy)
2010. jún. 20. 09:34
Na,milyen friss vagy!Az idő csodás a sétára,de én a magam részéről tanulni fogok.Ami: szintén öröm a köbön!:D
97. a9986bef96 (válaszként erre: 95. - Lyrian)
2010. jún. 20. 09:33

Aha...Na,hogy sok időt tölthessen velem,arra ő is hajt,de...még nem jött rá,hogy mi a megoldás...Állati! :D Úgyhogy már jó pár este óta csak pilloghat felém,mert hogy nem érek rá.Tényleg nem.Mire ráérnék,már nagyon késő van.

Néztem a korodat a lapodon.Hát igen...be kell érni.Úgy vagyok vele,hogy vagy rájön mi van,vagy nem lesz megoldás.De én a magam részéről már beletojok.Van elég tennivalóm,nem tudom még ezt is a nyakamba venni tök egyedül,hogy minden oké legyen.A munkaholizmus most jól jön!:D Az is biztos,hogy én nem tudok neki észt adni,mert fájdalmas neki(csak tudnám mi),meg megsértődik és még én vagyok a -igazából nem is tudom mi.De totál ki tud akasztani más egyébbel is.Főleg,ha nem hisz el valamit,de azért okoskodik.Ez leginkább a gyereknevelésben jön ki.Bleh...Na,megvan!Ezzel tud bepöccenteni!De mondjuk ezzel nagyon.Bár tegnap este ehhez is fáradt lehettem,mert nem reagáltam le a hülyeségét,csak magamban panaszkodtam egy picit...Vagyis nem tudom most eldönteni,hogy fizikailag voltam csak fáradt(épp mosogattam),vagy lelkileg,már hagyom a francba...:S Egyenlőre munkaholizmus,aztán kész.Eldöntheti,hogy ez neki mennyire jó,én elvagyok.Én szeretem,amit csinálok.Bevállaltam a legnehezebb tárgyakat a csoportomban,hát van is elég munka velük.Tegnap is még tételt dolgoztam ki UV-zőknek abból,amiből én már átmentem,szóval...Nekem nem gond! :D

96. kiddy
2010. jún. 20. 09:14

JO reggelt Lanyok:)Tessek ma pihenni:)Mi megyunk ma csavarogni.addig se csinalok semmit;o)

Lyrian:Ezt meg olvasni is jo,szerencses vagy hogy igy kialakult nalatok...sok ido kellett hozza???Miota vagytok egyutt???

Na majd irjarok legyen mit vissza olvasnom:)

szep napot nektek,sziasztok:)

95. Lyrian
2010. jún. 19. 23:43

Néha. :)

Egy biztos, pontosan tudja, hogyha nem segítünk egymásnak a melón kívüli mindenfélében, kevesebb időt tudunk egymással tölteni. Kevesebb az idő a gyerekre (már csak a kicsi van), a dumálásra (mert mindent megbeszélünk), az olvasásra, a szórakozásra... (koncert, motor) stb., tehát ha nem fogunk össze, ezeket a pillanatokat vesszük el egymástól.

Egyedül a vasalástól rázza a hideg, engem is. :) Ezt általában okos teregetéssel oldjuk meg. Ha meg mégis kell, nagyon jó fényképeket csinál rólam, ahogy szenvedek. :D

94. a9986bef96 (válaszként erre: 93. - Lyrian)
2010. jún. 19. 23:18
:D De aranyosak vagytok!...Hát igen...Deeee azért bizti meg van a magához való esze,mégha tök lökött is,nem? :DDDD
93. Lyrian (válaszként erre: 92. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 23:12

Nem, agya az nincs. :)

Tök hülye, de azért szeretem. Teljesen passzol hozzám, én sem vagyok normális. :)

92. a9986bef96 (válaszként erre: 91. - Lyrian)
2010. jún. 19. 23:01

Tök jó,hogy van agya...:D

De az ilyen annyira ritka...:(

91. Lyrian
2010. jún. 19. 22:59

Hát nem tudom, de nálunk valahogy ezek a dolgok másképp működnek.

Itthon dolgozom, plusz persze a házimunka, amit ugye meg kell csinálni, mert meg kell, de ugye mindig a hajtás...

Tehát a felállás a következő: hajnalban elmegy dolgozni, én akkor kelek (4 óra) és nekilátok én is melózni. Ami belefér, azt megcsinálom, ahogy hazaér (ez általában du. 4 óra), eszik, körbenéz, leviszi a szemetet, beizzítja a porszívót (ha kell), ledől egy órára (én is, mert addigra én is kidőlök), én folytatom a melót, ha kell akkor éjjel is, a vacsit elémpakolja, ha nem kérek, megcsinálja a magukét a gyereknek, elmosogatnak és fekvés.

Nálunk ez valahogy természetes.

...és most összehúztam magam... nem, nem ufó... :) csak a párom... :) akivel figyelünk egymásra. :)

90. a9986bef96 (válaszként erre: 89. - Kiddy)
2010. jún. 19. 22:47

Igen!Miután kinyomtattam a tananyagom(közben teregettem...),amihez holnap már szeretnék hozzáférni,igen: mosogattam!:D Most végeztem...:O

És ha innen felállok,megint megyek teregetni,egy következő adagot.És ha azt gondolod,hogy üres a szennyes,akkor megnyugtatlak:NEM! :(((


Na...akkor te is "csalod" a párod mi?Nekem is itt van egy kis manócska,aki már nem is annyira pici,ha azt veszem,hogy szeptembertől elsős...De az nekem állandóan udvarol!!!Állandóan a puszi hegyek...így becéz,úgy becéz...Szóval: nekem is van minipasim!!!:D Édesek,nem?:D Udvarol a nagyfiú is,az most megy 6-ba.Sokszor csak lesek...Neki aztán nem ciki anyukával kézenfogva járni...:) Meg van egy csajszim is...Hát azzal állandóan veszekszünk a ruhákon,mert hogy sokat közülük közösen hordunk,mert annyira klassz és sajnos egyedi darabok,úgyhogy néha kész csete-paté van,hogy ki vegye föl a mit...:DDDDD Ő a középső...:D


Beleolvasott???Jóságos ég...Én itt izélok,nehogy...mert most ehhez igazán nincs kedvem és ez egy női portál,meg nem is óhajtom még az orrára kötni,hogy mennyire elfáradtam...:( Azt várom elmúlik,túlélem és nem kell szót vesztegetni rá...:S Különben is: csak a szokásos női témák vannak porondon...:D

89. kiddy
2010. jún. 19. 21:34

sziasztok csajok:)Latom zajlik az elet.megfurcsiztem a kismanommal(van egy 3 honapos kicsifiunk,Imadom:))aztan megvacsiztattam es most alukal:)Olyan kis ugyes es okos:)

Ragada:)Ugy kell nekik,de meg szerencse hogy eszbe kaptak es nem mentek el gyorskajalni egyet:)

A parom itt ult es beleolvasott:)Ki is akadt hogy minek irok en rola IDIOTASAGOKAT!:)mert neki ez az...

amugy azon tudok meg kiakadni amikor a fejemhez fagja hogy en nem csinalok semmit,mivel CSAK itthon kell lennem a picurral.na ilyenkor szoktam en tole megkerdezni hogy szerinte a szomszedot hivom at mosni,fozni,takaritani???hm

onnantol csond van:):):):)na merre vagytok??:)mosogattok???:):):):):)

88. a9986bef96 (válaszként erre: 87. - E61ee7c124)
2010. jún. 19. 20:04

Ah...:DDDD

De tuti!Viszont...legalább lebarnultál!!!

Én nem tudok lebarnulni...:(((


Én amúgy meg simán összepakolok és elmegyek tanulni sokszor egész napra.Utánam az özönvíz...Ne haragudj...vizsgaidőszak van.Nagyon sérelmezem,hogy ez úgymond semmi sem...Hál'Isten tuti szeretni való helyet találtam magamnak! :D Hát láttam,hogy máshol,mások hogy csinálják...Hát ahhoz képest én semmit nem kapok etéren,csak amit magamnak elveszek.Hát...Elveszem!

87. e61ee7c124 (válaszként erre: 86. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 19:39

:)) én egyik napsütéses hétvégén csináltam, hogy elkészítettem a reggelit, és közöltem, hogy oké, én megtettem mára valamit a közösért, úgyhogy az ebédkészítésnek majd akkor állok neki, ha el lesz mosogatva (az előző pár napi is ott volt), és szépen felvettem a bikinimet, s mint aki jól végezte dolgát, kifeküdtem sütkérezni. :)


hát jó pár óra eltelt, mire észbekaptak :)

86. a9986bef96 (válaszként erre: 85. - E61ee7c124)
2010. jún. 19. 19:32

Hu de gáz...Na,nálunk is ez megy,csak én még nem dolgozom.Csak tanulok.jó bírod az biztos...:S

A gyerekeket nagyon önállóságra szoktattam/tom,jó reménységgel vagyok felőlük,noha még alig-alig látszik a foganatja,de alakul az.Ha meg kirepülnek,akkor már csak két ember után kell rendet tenni.(ő meg én)Nekem MOST kell,hogy változás legyen,ez a lényeg.Valószínű nem lesz,innentől kezdve eldönthetem,hogy hogyan kívánom a hátra levő minimum 10 évet nagycsaládosként rendezni...:S

Nem,még nem találtam ki.Most megy az "én is beletojok",aztán meglássam!;)

85. e61ee7c124 (válaszként erre: 82. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 19:21

én dolgozok, plusz tanulok, hétköznap nem jut időm arra, nameg energiám sincs sok, hogy lefekvés előtt még gyorsan összepakoljak, elrendezzek 5 ember (magamat is beleértve)után mindent. (pl. napi 15-20 pohár, mert ugye folyton újat kell elővenni, ami meg már kint van, azt az angyalok, vagy koboldok vették elő, mert gazdája nincs... stb)


hétvégén pedig burul a bili, mert akkor csinálom meg


pedig beígértem a napi ellenőrzést, a büntit, csak az a baj, hogy ritkán ellenőrzök - elmegy az egész este, mert mindig van valami

2010. jún. 19. 19:09

De tudod mi van: mi most jól elmérgelődünk,aztán megyek és úgyis megsajnálom...:S

Mert szegény...

A hős meg én vagyok...:D :S :D

83. a9986bef96 (válaszként erre: 81. - E61ee7c124)
2010. jún. 19. 19:07

Ja,drága...AZT mindegyik tud! :D

De a megbecsülés,az...hát...ahhoz nem is tudom mi kell...:(

82. a9986bef96 (válaszként erre: 79. - E61ee7c124)
2010. jún. 19. 19:06

Na,nálunk is ez van.De tudod mi van: beáldoztam tizenx évet a csili-vilire.Most,hogy végre a saját életemmel is foglalkozok,kissé úgy érzem,le van tojva...Ha már nem vagyok annyit itthon és nem csili-vili a lakás,senkit nem érdekel,hogy tegyen érte...Még csak tanulok,de mi lesz,ha dolgozni fogok???

Szerintem mostanra borultam ki.Még azt nem tudom,hogy ez csak egy átmeneti nálam,vagy ezentúl már mindig morogni fogok,de...most ez van,az tuti...

81. e61ee7c124 (válaszként erre: 79. - E61ee7c124)
2010. jún. 19. 18:47
hú, gyorsan írtam, hülyeséget, mert nem azt hiányolom, hanem a megbecsülést, szóval értitek
80. e61ee7c124 (válaszként erre: 78. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 18:44

hát, én jól ellenék nélkülük is :)


mármint pasik nélkül

79. e61ee7c124 (válaszként erre: 73. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 18:43

hát nálunk sem piskóta ami van, de azért ennyire nem durva a helyzet


Bár nagyon igyekszik mindenki szétbarmolni a rendet. Ma például egész nap takarítottam, mert nincsenek itthon. Most csillog villog minden, de holnapra már látszatja nem sok lesz, 2 nap múlva meg mindtha 1 hónapja nem takarítottam volna.


És én is azt hiányolom, hogy átnéznek az emberen, nem becsülik meg a munkámat. Hányszor mondtam, és kértem, hogy legalább maguk után pakoljanak el.

78. a9986bef96 (válaszként erre: 77. - A9986bef96)
2010. jún. 19. 18:37
Na jó...azé' hova lennénk nélkülük,mi?:DDDD
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook