Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bora és Bence születése, avagy ikerszülés 18 évesen fórum

Bora és Bence születése, avagy ikerszülés 18 évesen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bora és Bence születése, avagy ikerszülés 18 évesen

1 2
2010. jún. 30. 11:46
Ez kamu......a 22 perc miatt.
2010. jún. 30. 09:34
Mondjuk el is írhatta, 54-et 34 helyett. De azzal egyetértek, hogy nagyon sok cikk jelenik meg úgy a hoxán, hogy az illetőnek egyetlen hozzászólása sincsen, vagy a cikk megjelenésének időpontjára már kijelentkezett. Így az ember automatikusan gyanakszik egy nem mindennapi történet olvasásakor, és ezt azok szívják meg, akik tényleg igazat írtak.
2010. jún. 30. 08:43

Bennem is mindjárt az merült fel, hogy mi a fene tartott 22 percig. Volt már részünk ilyen szép történetekben, de szerintem ez nem igaz.


És nem értem, kinek jó az, hogy hülyeségeket talál ki, és azzal próbálja szórakoztatni az embereket..

20. lizesett (válaszként erre: 19. - Ba21036ade)
2010. jún. 30. 08:04

Hagyadik hétre szülted őket és mekkorák voltak?

:)

Csak úgy összehasonlításképp...

2010. jún. 30. 06:59

Ne haragudj,Klokan,de nem hiszem,hogy fél év után ne tudja az valaki,mikor születtek meg a gyerekei.Ikreim vannak,császárral születtek,tehát tudom,hogyan zajlik,és 22 perc hosszú idő.1 max. 2 perc telik el a 2 gyerkőc "kiemelése" között.Meg az apukának se adják őket oda egyből.

Szép történet lenne,ha igaz lenne.

2010. jún. 30. 00:37

18 évesen lehet, hogy szült két gyereket, de nem biztos, hogy írói vénával született Lau. Lehet, hogy az egész kitaláció, de felmerült bennetek, hogy talán nincs ideje a gép előtt ülni? Vagy, hogy egyes részek elmosódtak már fél év után? :)


Ha a történet igaz, én is csak gratulálni tudok!

2010. jún. 30. 00:18

huh, ilyenek is vannak? amiket itt írtok. kamucikkek? én olyan kis naív agyok.ezekszerint :(

mindegy, pedig már éppen írni akartam,h milyen helyes kis csajszi lehet lau, és milen megható történet. mondjuk túl szép, az tény.

mindegy. azért jó volt olvasni.

2010. jún. 29. 23:17
Kamu cikk! ;o) semmi élményszerűség nincs benne. És 22 perc a két baba kivétele között császármetszésnél... Egy 16 (nem 18) éves soproni kislány fantazmagóriája. Cáfold meg kedves Lau!
2010. jún. 29. 23:09

Minden jot, bar nekem is szemet szurt, h jo nagy babak lettek...meg h odaadtak oket rogton apukanak....

mindegy remeljuk igaz a sztori es akkor sok boldogsagot a kiscsaladnak.

2010. jún. 29. 22:53
Igen, én is gratulálok, ha igaz a történet. Bár amit én is furcsállok, hogy azonnal kijött a cikk, kép sehol és az írója is elveszett. Kíváncsi lennék a képekre...
2010. jún. 29. 22:39

Igen én is hiányolom a képet,előzményeket,rögtön cikkel kezdeni,de bízom benne valóban igaz a történet!!!


Anyu is 18évesen szült engem és olyanok vagyunk mint a barátnők,nem bánta meg ő sem!

12. Derry
2010. jún. 29. 22:28
Milyen nagy babáknak születtek!:O Már ez is csodaszámba megy szerintem! Gratulálok tiszta szívből!
2010. jún. 29. 22:28

Engem az érdekelne, hogy mit csináltak a két baba kivétele között 22 percig az orvosok? Még természetes szülésnél sem telik el sok idő két baba közt, főleg nem császárnál...


Az is érdekes, hogy a cikkíró egy napon regisztrált, megírta a cikket és azóta sem volt bejelentkezve...

Elnézést a hitetlenkedésemért, de nem ez lenne az első itt hoxán, hogy valaki szórakozásból ír cikket :) Lásd a "Hármas csoda" című írást :)

2010. jún. 29. 21:46
Gratulálok, jó volt olvasni :-)
2010. jún. 29. 21:43

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz...

Nagy gratula, sok-sok türelmet és kitartást kívánok, amit majd feltétlen szeretetből ezerszeresen viszzakapsz/kaptok a pároddal.

minden jót Nektek!

2010. jún. 29. 21:38
Én is szeretnék gratulálni az ikrekhez a fiatal szülőknek és persze a nagyszülőknek is. Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek.
2010. jún. 29. 21:34
Gratulálok a babócáidhoz! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek. Igazán nagy feladat lehetett ilyen fiatalon anyává válni. Méghozzá ikrekkel! Most négy hónapos a babám. Ha látok ikres anyukákat az utcán, mindig elképedek, hogy ezt hogy lehet bírni.. :)
2010. jún. 29. 21:31
Gratulálok sz ikrekhez! Sok boldogságot. Ja, Én sem vétetném el egy babámat sem.
2010. jún. 29. 21:24
Bátor kislány vagy, szívből gratulálok, sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok Neked és kis Családodnak!!!
2010. jún. 29. 21:20
Le a kalappal előtted! Gratulálok! Sok boldogságot!
2010. jún. 29. 21:20

Gratulálok a picikhez!:)

És egyetértek az előtte mszólóval, hogy becsülendő iylen fiatalon válalni a felelősséget két babáért:)

További jó egészséget és nagyon sok örömöt kivánok Nektek:D

2010. jún. 29. 21:15

Szia!


Gratulálok a bébikhez!

Igazán becsülendő, hogy eszedbe sem jutott az abortusz ilyen fiatalon!


Sok boldogságot nektek!

2010. jún. 29. 21:08
A mi történetünk nem mindennapi. Soha nem gondoltam, hogy velem ez megtörténhet. Teherbe esni ilyen fiatalon, ráadásul ikrekkel, hát... De egy percig sem volt kérdés, hogy megtartjuk-e őket vagy sem. És az öröm, amit okoznak, mindent megért.

Ugrás a teljes írásra: Bora és Bence születése, avagy ikerszülés 18 évesen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook